Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugye nem vennék el a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vennék el a fiam ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Válni készülök, megromlott viszony miatt. a Férjem 24 éves én 18, a fiúnk 8hónapos.

Anyóséknál élünk, mindenki dolgozik, a férjem 195ezer Ft-ot hoz haza általában, én felnőttképzésben tanulok, én édesapámékhoz költöznénk a fiammal nagyon jó anyagi körülmények közé(nem tudom pontosan de minimum 600.000Ft édesapám fizetése+az élettársáé).

Imádom a fiam és nem merek lépni, mert őt nem akarom elveszíteni. Fizikailag sincs problémám, lelkileg sem. Egy autó van a nevemen, édesapámtól kaptam.

Mennyi esélyem van "anyagiak nélkül"?

Nagyon félek, hogy elvennék a fiam, imádom őt!

Egyébként apukának ha kedve van akkor ránéz a gyerekre, ha nincs akkor le se ..... Ha sír a gyerek éjjel eszébe nem jut felkelni, még hétvégén sem.


2012. szept. 24. 10:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

Újra leirom: nem mindegy mit mond? Hát azért ezt neked mint ifjú anyukának már tudnod kell, ha nem is magadért, de a gyerek érdekében ilyen dolgokat már át kell láss.

Még félsz a zsákos embertől is hogy jön és elvisz? Már bocs hogy ilyen szélsőségesen irom, de a gyermek érdekében nőjj fel.


Senki nem akarja elvenni tőled, csak gonoszkodnak. Legjobban az ifjú apa lenne meglepödve, ha átnyújtanád a babát hogy tessék itt van, mit kezdene vele?

2012. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó!
2012. szept. 24. 11:07
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

nem nagyon értek hozzá de szerintem nem vennék el tőled.ahhoz egy anyának "nagyon rossznak" kell lennie hogy az apának ítéljék a gyereket.

és ha rendezett anyagi körülmények közé vinnéd akkor szerintem az se lehet indok hogy nem a saját hanem apukád pénzén tartod el.


de szerintem biztos van nálatok is az önkormányzatnál családsegítő vagy valaki aki ért hozzá és eltud neked mindent mondani!!!vagy esetleg megkéred apukádat titokban hogy a gyámügynél járjon utána a dolgoknak!

2012. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, nem félek a "zsákos bácsitól", de mégis csak a gyerekemről van szó!

2012. szept. 24. 11:10
 15/33 anonim ***** válasza:
92%
esélytelen... ne aggódj.
2012. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%

"de mégis csak a gyerekemről van szó"


Ezért kell felnőnőd és nem tényként kezelni mindent amit a nagyok mondanak.

2012. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Őszintén! Te a helyemben nem félnél? Nincs SEMMIM a fiamon kívül! Se anyagiak, se munkám, csak a rengeteg szeretetem, na meg a szüleim támogatása..

A férjemnek viszont mindene megvan.

Természetesen nem mondanék le a fiamról, de a férjem sem mondana le róla, legalább is ezt állítja.

Nem akarok vitatkozni, de azért bennem van a félsz.

2012. szept. 24. 11:17
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

17 válaszolóból 17 irta, hogy NEM vehetik el Tőled!!!

Senki nem okitott ki,Te kértél tanácsot..

Mindenki elmondta a véleményét, gondolom őszintén..

17-ből egynek se volt még kétsége sem, hogy elvehetik...:))

Előtte a 3.-ik voltam.

Nyugodj meg, a felhőket csak Te látod..:))

2012. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Utolsó!!

Nagyon aranyos vagy, remélem igazatok lesz!

Köszönöm még egyszer!:)

2012. szept. 24. 11:28
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén nem félnék, hisz nincs mitől. Épp úgy nem félnék ahogy nem félek már a zsákos embertől.


Hogy szétmentetek szomorú. Hogy ezen idegeskedsz szomorú, de ez van. Viszont felesleges még egy dolgon törpölnöd állandóan, aminek ráadásul semmi alapja nincs, ezzel csak kárt okozol magadnak és a babának. Nem kell még egy probléma, elég feladat azt feldolgoznod hogy szétmentetek.

A családod ebben is segit és kész.

18 éves vagy, annyi minden lesz még az életedben hogy hajaj, igy hogy gyermek is van igy meg 3x hajaj és ne hidd hogy csak rossz dolgok, szóval fel a fejjel.

2012. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!