Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugye nem vennék el a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vennék el a fiam ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Válni készülök, megromlott viszony miatt. a Férjem 24 éves én 18, a fiúnk 8hónapos.

Anyóséknál élünk, mindenki dolgozik, a férjem 195ezer Ft-ot hoz haza általában, én felnőttképzésben tanulok, én édesapámékhoz költöznénk a fiammal nagyon jó anyagi körülmények közé(nem tudom pontosan de minimum 600.000Ft édesapám fizetése+az élettársáé).

Imádom a fiam és nem merek lépni, mert őt nem akarom elveszíteni. Fizikailag sincs problémám, lelkileg sem. Egy autó van a nevemen, édesapámtól kaptam.

Mennyi esélyem van "anyagiak nélkül"?

Nagyon félek, hogy elvennék a fiam, imádom őt!

Egyébként apukának ha kedve van akkor ránéz a gyerekre, ha nincs akkor le se ..... Ha sír a gyerek éjjel eszébe nem jut felkelni, még hétvégén sem.


2012. szept. 24. 10:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Csak a gyerek miatt házasodtatok össze, jól sejtem? Hogy romlott meg ilyen hamar a kapcsolat, az anyós is rásegített? Nem kötekedésből kérdem, érdekel.

Épp nemrég volt egy kérdés egy 17 éves lányról, aki terhes és most a pasijához cuccol, örök szerelem stb. Csak ő, ha így jár, mint te, menni sem igen tud hova, mert a szülei kiutálják, ha megszüli a gyereket.

A kérdésre válaszolva: nagyon súlyos dolgok kellenek ahhoz, hogy egy anyától elvegyék a gyerekét, főleg ha kicsi. A te esetedben 100%, hogy nálad marad.

2012. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%

Olyan nagyon szeretnék CSAK a zsákos embertől félni.

Senkitől, semmitől, Csak a Zsákos embertől..:))

Örülök, hogy van humorotok IS!

uj nekem ez a kifejezés, de tetszik...:))

Köszi ! :))

2012. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik el,láthatása lesz,de még egy ideig az is csak ugy hogy te is ott vagy.


Az egy dolog hogy nincs semmid,nem azt nézik,hanem a szüleid helyzetét,ami jó,lesz hol laknotok,lesz mit ennetek,apuci meg fizet gyerektartást is.

2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nagyon nyomós oknak kell lennie ahhoz, hogy elvegyék az anyától a gyereket és akkor is neki alá kell írnia egy lemondó nyilatkozatot, szóval ne izgulj emiatt.

Engem úgy ítéltek anyámnak, hogy egy éves koromban lelépett egy fickóval, otthagyva minket a szintén pár éves tesómmal, mert ő 22 évesen még "élni akart" (mindketten más apától lettünk). Előkerült, mikor a bírósági pereskedés elkezdődött és neki ítéltek, pedig nem volt állása, önkormányzati lakásban éltünk és eléggé zűrös életmódot folytatott. Nem is tudom mit kell ahhoz elkövetni egy anyának, hogy az apáknak ítéljék a gyerekeket...

A te írásodból egyébként is az jön le, hogy nagyon szereted a babádat és meg fogsz neki mindent adni, úgyhogy biztos semmi gond nem lesz.

2012. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azt azért megnézném, amikor a férjed kezébe nyomod a babát, hogy itt van, gondoskodj róla. Vajon milyen képet is vágna?

Hiszen akkor döbbenne rá, hogy azok után nem tudna eljárni dolgozni ekkora baba mellől, akkor pedig miből tartja el?

Ha pedig rátukmálja a saját szüleire, abba pedig a gyámügy nem megy bele, mert ugye a gyermek szempontjából az az első, hogy valamelyik édes-szülő nevelje.


Szóval ezekbe a dolgokba a férjed vagy nem gondolt bele, vagy valóban csak ijesztgetni akar vele. Ezért mondom ne aggódj! (De azért egy szóval se mondd ezt neki még viccből sem, mert az perdöntő lehet!)

2012. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

25: épp ezt akartam írni.

A kérdező - hanem is saját pénzből, de szülői segítséggel - megfelelő körülményeket tud a gyereknek biztosítani. Nem hiszem, hogy akkor odaadnák úgy a gyereket (aki pici baba is ráadásul!) apukának, aki dolgozik, tehát a nagyszülőknek passzolná le.


Szerintem csak ijesztgetik a kérdezőt.

2012. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak járt a szájuk. Azért írtam, hogy szívesen megnézném, hogy egy pillanatra milyen döbbent arcot vágnának, ha akár még viccből is, de ... de ezt azért még viccből se szabad megpróbálni. Inkább maradjunk abban, hogy ők lennének a legjobban meglepődve.

De mivel ismerik a kérdezőt, tudják, hogy a kisbabához nagyon ragaszkodik, hát miért ne gonoszkodjanak?

2012. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

2 gyerekkel 0-ról albérletbe mentem és nem vették el a gyerekeket


ezek alapján te sokkal jobb pozícióból indulsz

2012. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretnétek a kicsit és feltételezem egyformán szeretitek őt, akkor miért nem egyeztek ki közös felügyeletben?

Ez nem elvétel, csak ti váltok el,mint férj és feleség, de a közös szülői felügyeletet gyakoroljátok.

Ez minden esetben a legjobb megoldás, a feltételeit pedig ti szabjátok.

2012. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Egyébként a korod miatt kérdezem, mióta vagy házas?

Gondolom, hogy viszonylag friss házasságól van szó, nem lehetne helyre hozni?

8 hónapos gyerekkel az apák tényleg nem sok mindent tudnak kezdeni,szeretik nem arról van szó, csak náluk a kommunikáció egy ilyen idős gyerekkel sokkalta nehezebben megy, mint annak, aki már 9 hónappal a születése előtt gyakorlatilag ismeri a rezdüléseit, mozgásait, méhen belüli "szokásait". Az anyai érzések itt kezdődnek, az apaiak ott, hogy a gyermeke rámosolyog, apunak hívja, labdáznak és még sorolhatnám. Én imádtam apuval játszani gyerekkoromban és ő is velem, de csak azután volt erre képes, hogy én is játszottam, nem csak néztem mit csinál :))

Szóval ha ez a gond, akkor légy türelmes, ki fog alakulni minden :)

2012. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!