Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugye nem vennék el a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vennék el a fiam ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Válni készülök, megromlott viszony miatt. a Férjem 24 éves én 18, a fiúnk 8hónapos.

Anyóséknál élünk, mindenki dolgozik, a férjem 195ezer Ft-ot hoz haza általában, én felnőttképzésben tanulok, én édesapámékhoz költöznénk a fiammal nagyon jó anyagi körülmények közé(nem tudom pontosan de minimum 600.000Ft édesapám fizetése+az élettársáé).

Imádom a fiam és nem merek lépni, mert őt nem akarom elveszíteni. Fizikailag sincs problémám, lelkileg sem. Egy autó van a nevemen, édesapámtól kaptam.

Mennyi esélyem van "anyagiak nélkül"?

Nagyon félek, hogy elvennék a fiam, imádom őt!

Egyébként apukának ha kedve van akkor ránéz a gyerekre, ha nincs akkor le se ..... Ha sír a gyerek éjjel eszébe nem jut felkelni, még hétvégén sem.


2012. szept. 24. 10:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Honnan jött a gondolat hogy elvennék a fiadat? Ki venné el és miért?
2012. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Azért, mert a férjemmel már beszéltünk a válásról és közölte, hogy nem mondd le a fiáról és bármi áron elveszi tőlem
2012. szept. 24. 10:52
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon komoly indoknak kell lenni, hogy elvegyék a gyereked.

8 hónapost főleg nem itélnek az apának.

Anyagiak miatt se izgulj, nem az aluljáróba költözöl,

hanem rendezett anyagi körülmények közzé.

Ameddig nem veszélyezteted a gyerek fizikai,lelki fejlődését, nem vehetik el..

Ne izgulj! De légy óvatos, ne hagyj támadási felületet magadon..(PL. uj pasi, piálás barátnőkkel stb.)

Sok sikert!

2012. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha van hova menned és miből élned (az mindegy, hogy apád tart el vagy saját magad) akkor nem fogják tudni elvenni tőled a gyereket.
2012. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Sehová nem járok, új pasi kilőve, még egyszer nem őrülök meg:)))

Nekem a fiam a legfontosabb!

Csak félek, hogy a korom miatt elvennék Őt:(

2012. szept. 24. 10:57
 6/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem, nem mindegy mit mondd, hiszen ha találhat egy jó ügyvédet! Ráadásul ismerem, amit a fejébe vesz, annak úgy kell lenni. Anyósomék is megmondták, ha egyszer válunk(mivel együtt lakunk beidézhetik tanúnak őket) mindent megtesznek, hogy elvegyék a fiam.

2012. szept. 24. 10:59
 7/33 A kérdező kommentje:
-ha*
2012. szept. 24. 10:59
 8/33 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenkor nem a gyerek érdekeit nézik, csak odaítélik anyucinak. Ne aggódj.
2012. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

De "ha" váltok, beidézhetik és be is idézik a te általad megjelölt tanúkat is, és akkor már ott lesznek a te szüleid is, meg azok a szomszédok, barátnők, stb. akik tudnak tanúskodni arról, hogy ez kapcsolat tovább már nem tartható fenn, ill. hogy a te és gyermeked biztos megélhetése a szüleid mellett biztosított.

Ne izgulj, csak légy okos, légy észnél!

2012. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy nem nézik az érdekeit!

Amikor az én szüleim váltak, akkor is nézték az érdekeim!

Attól, hogy fiatal vagyok nem értem miért kell lekezelő válaszokat adni!

Inkább ne írj! Köszi.

2012. szept. 24. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!