Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt és megalázott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és megalázott a férjem amíg én külföldön dolgoztam! Hogy lehet ezt túlélni? Annyira összetörte a lelkem, de én még mindig szeretem! Mit tegyek, hogy túl tudjam tenni magam?

Figyelt kérdés
Kicsi hosszú ez a történet,de kérdésekre válaszolok szívesen.Tapasztalatok,vélemények,muszáj kiírnom magamból.
2009. júl. 30. 14:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

15:31

Valamit félreérthettél,nem az egész lakáshitelt szedtem össze,hanem csak a havi törlesztőt.

Betegápolás volt.

2009. júl. 30. 18:12
 22/26 anonim ***** válasza:

Egyutterzek veled, en is jartam hasonloan.

Mar sokan leirtak, hogy mit csinalj, ugyhogy, csak ismetelni tudom a tobbieket. Lakasrendezes, utazas, baratnozes.... en igy tettem tul magam.

Remelem, mihamarabb rendezodik az eleted! :)

32/N

2009. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A férjed hibás, ez tény, ugyanakkor a "ribanc" is ribanc, nem egyszerűen harmadik, de hogy még férjnél is van... Hogy viselkedhet így valaki, mint ő meg a férjed?

Nehogy visszafogadd, nem érdemel meg téged.

Sírd ki magad a barátnőid vállán, menj partizni, csapjatok csajbulikat, élvezd az életet, a nyarat! Utazz el, ismerkedj más emberekkel - nem feltétlenül pasikkal, új barátokat is könnyen szerezhetsz.

2009. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A sok minden mögé még egy gondolat-járj el kondizni.Mindegy milyen sport, ami Neked szimpi. Jót tesz az önbizalmadnak-önértékelésednek; az alakodnak; a legjobb stresszoldó. Nekem ezek segítettek anno. Ja, és tereld el a figyelmedet akármivel. Hallgass valami jó kis pörgős, vidám zenét!
2009. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,de a jelenlegi lelkiállapotom és problémáim eléggé hasonlóak mint Neked a kérdéskor... Sikerült és hogyan túltenni Magad a dolgon? Köszi.
2013. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja Kérdező:! Most olvasom azt is, hogy a ház, amiben laktok az közös. Sajnálom mélységesen ami veled történt ez valóban elég gyalázatos volt amit a férjed tett, amíg külföldön dolgoztál sajnos ezzel előbb utóbb meg kell békélned, mert azért ehhez a dologhoz részben te is hozzájárultál azzal, hogy távol voltál tőle azt is tudhattad már volna, ha hosszú időre távol vagytok egymástól, akkor az már inkább távkapcsolatnak nevezhető, amelybe azalatt az idő alatt becsúszhat egy harmadik személy, és sajnos ez ellen már nem tehetsz semmit. Viszont amit említettél, hogy nincs vissza út, meg nem fogadod vissza az nem lesz egyszerűen kivitelezhető dolog, amennyiben közösen vásároltátok az ingatlant+közösen fizettétek, tehát (közös lakás), akkor abban az esetben bármikor joga van oda visszatérni. Így viszont csak akkor rakhatod ki, ha fizikailag bántalmaz (" ilyenkor távoltartási végzés "). Viszont ha csak a kettőtök közötti személyes ellentét áll fenn, akkor inkább egyezzetek meg abban, hogy közösen értékesítitek az ingatlant én csak ezt tudom tanácsolni.
2018. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!