Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A 2 hónap házasság alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 hónap házasság alatt nagyon megalázott, ha válok is fizetni nem akarok. Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Étteremben terveztük, de sátoros lett. Annyit dolgoztam fizikálisan azon a héten, hogy kiborultam. Mikor a vendégek elmentek 6-an maradtunk a szomszédokkal. Én 6 éve nem iszom és tisztán láttam, hogy fogdossa a szomszédasszony anyjának a combjait, majd a melleit. Ezt tette már az esküvő után pár órával.Más alkalmak is voltak, hogy megalázott.

Segítsetek!!!!!


2009. szept. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem ismerted a férjedet korábban? Együtt éltél vele? Hosszan udvarolt? Nagyot hibáztál úgy tűnik! Addig válj el, amíg nem leszel terhes és felejtsd el ezt a fickót, mint egy rossz álmot! A közös vagyont meg kell osztanod. Esetleg, ha ő lemond a részéről, minden a tied lehet.
2009. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz, de hogy hogy nem ismerted eddig ki, ja és ha volt már hasonló mért mentél hozzá? Meddig jártatok ?

Én nem mentem volna bele az esküvöbe ha más alkalmak is voltak.

Nem hiszem hogy ebböl hosszu távu házasság lenne, amugy közös vagyon már van ? Vagy miböl gondolod h. neked fizetni kéne? Amit kaptatok esetleg eloszthatjátok, bár ha már lakás is van az kicsit huzosabb lesz.

2009. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miket csinált még?
2009. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Megne haragudj,de én nem tudlak sajnálni..tudod aki hülye..ilyen nincsen,hogy előtte tökéletes pár,az esküvő napján meg már nőzik. Nagyon buta lehetsz,mérhetetlenül.
2009. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igen hülye voltam, mert ezt már előre láttam, de még mindig nem találtam meg magamban a választ miért akartam a felesége lenni. Nőzik a hazájában , olyan a kinézete mint a hajléktalanak. Mindenkinek köszönöm, hogy igaz szívvel adta magát.
2009. szept. 8. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabadulni akarsz és neked van több vesztenivalód anyagilag-mert ezt lehet sejteni,mond neki,hogy írjatok egy házassági szerződést,mert van egy be nem vallott nagy adósságod-találj ki valamit-hátha így rááll a dologra és már válhatsz is.Lehet hogy aljas dolog,de neki is letört a glória a fejéről
2009. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszony egy ribi,ha hagyta.
2009. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!