Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt és megalázott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és megalázott a férjem amíg én külföldön dolgoztam! Hogy lehet ezt túlélni? Annyira összetörte a lelkem, de én még mindig szeretem! Mit tegyek, hogy túl tudjam tenni magam?

Figyelt kérdés
Kicsi hosszú ez a történet,de kérdésekre válaszolok szívesen.Tapasztalatok,vélemények,muszáj kiírnom magamból.
2009. júl. 30. 14:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy visszamennék külföldre a helyedbe elfelejteni ezt a pasast,mint a villám!!De(!),még hogy visszafogadni??Max. akkor ha sírva könyörög nekem, és látom hogy megbánta amit tett,és szenved, és kiborult teljessen a történtek miatt, és csak engem akar!Max ekkor fogadnám vissza.

Utazz el, itt a nyár.Én egyedül mentem el 2 hétre Görögbe nyaralni, amikor vége lett a kapcsolatomnak, és új emberént jöttem haza, faszán barnán,a napfényterápia jót tesz hidd el.!

2009. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a férjem a legnagyobb hibás ebben,de attól még a ribanc ribanc marad,és azt mondta hogy ő ezt vállalja is!!!

De miért kellet ilyen gerinctelennek lennie amikor én a fizumat hazaküldtem,hogy a lakást ki tudja fizetni.Erre mint kiderül,hogy az én pénzemet a ribancra is költötte:(((

Ordítani tudnék a fájdalomtól:(((

2009. júl. 30. 14:54
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

14:45-ös

veled értek egyet

jó a szó

2009. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj itt Te voltál a gyenge és a férjed ezt többszörösen kihasználta. Most viszont legyél erős, ne lássa rajtad az elesettséget. Kár volt másodjára is esélyt adni, én az elsőnél páros lábbal rúgtam volna ki, akárhogy is szeretem. Legyen benned tartás és mégegyszer ne ess ebbe a hibába. Kezd bele pl. lakásfelújításba, változtasd meg a lakás belsejét, akár új színű falakkal, vagy a bútor átrendezésével. Ez leköti a figyelmedet és hidd el még örömet is lelsz benne. Figyelj oda magadra, legyél nagyon csinos, ragyogj! Előbb utóbb találsz olyan társat, aki mellett biztonságban élhetsz.
2009. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy gyenge voltam sajnos,de eljutottam addig,hogy ultimátumot adtam neki,akkor volt a 3.költözés:(


Mindenkinek köszönöm a válaszát,de ez a találsz majd másikat,ezt most engem nem vigasztal:(Ezen akarok,szeretnék valahogy túllenni,nem másvalakit keresni.

Ha van még valakinek vélemény,tapasztalat szívesen venném!

2009. júl. 30. 15:12
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő, akivel jól kibeszélhetnéd magadat? De az sem rossz ötlet, hogy ha megteheted, akkor utazz el valahova pihenni. Igazából csak Te tudod magadat túltenni mindezen, ehhez mi kevesek vagyunk. Még a jógát javasolnám, sokat segíthet, hogy megteremtsd a belső harmóniádat.
2009. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Mit csináltál külföldön, hogy három hónap alatt összeszedted a lakáshitel árát?? Mennyi a hitel???

2009. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem kellet volna egyedül elmenned,vagy ment volna veled ő is vagy maradtál volna itthon.Hát micsoda dolog az hogy te gürcölsz míg ő éli világát,te voltál a buta.És ha a csajnak nincs férje akkor ő nem ribanc csak egy független nő aki élt a lehetőséggel,a férjed egy mocskos strici.Kihasznált és ha vissza fogadod továbbra is ki fog használni.De akkor megérdemled.
2009. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is külföldön dolgozok, a férjem otthon. Sokszor megfordult a fejemben a gondolat, hogy ez így nem jó. De a szükség törvényt bont. Most is kint vagyok.

Nem te vagy az egyetlen aki így járt. A távolság kihűti a kapcsolatokat. Van olyan ismerősöm aki itt talált magának valakit, van olyan akit a férje hagyott el.

Próbálj meg átlépni rajta és most már csak magadra fordítani amit keresel. Ne fogadd még egyszer vissza. Rendezd otthoni dolgaidat és gyere vissza. Ha távol vagy tőle talán könnyebb lesz.

2009. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

15:43

A ribanc is férjnél van még!!!!

Nekem adódott a lehetőség,hogy kimenjek,hogy egy kicsit összeszedjük magunkat,de nyugodt lehetsz ha tudom,hogy ez történik akkor biztos nem hozok ekkora áldozatot!!!

Nem áll szándékomban visszafogadni,és nem is ezt kérdeztem,hanem hogy hogyan lehet ezt túlélni.

Utólag könnyű okosnak lenni,én bíztam a férjemben,nem hiszem hogy butaságból tettem volna!

Bocsi de most nem vagyok olyan állapotba,hogy tolerálni tudjam "akkor megérdemled" szöveget!

2009. júl. 30. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!