Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalt és megalázott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és megalázott a férjem amíg én külföldön dolgoztam! Hogy lehet ezt túlélni? Annyira összetörte a lelkem, de én még mindig szeretem! Mit tegyek, hogy túl tudjam tenni magam?

Figyelt kérdés
Kicsi hosszú ez a történet,de kérdésekre válaszolok szívesen.Tapasztalatok,vélemények,muszáj kiírnom magamból.
2009. júl. 30. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el én tudom mit érzel.Engem állítólag nem csalt meg a férjem, csupán szerelmet vallott a "legjobb" barátnőmnek.Ez engem annyira összetört, hogy azóta sem állt vissza a bizalmam.Ennek már 2 éve.Vannak gyerekeitek?Ismerted akivel megcsalt? Hogy derült ki?
2009. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust aki segítene rendbe tenni benned ezeket a dolgokat és helyreállítani az önbizalmadat.
2009. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szerencsére még nincs gyerek!

Igen ismerem a ribancot:(Ráadásul itt a környéken lakik a...

A férjem vallotta be,hogy mi történt,amíg nem voltam itthon,és már kétszer odaköltözött,és most volt a 3.költözése ami remélem végleges,mert mondtam neki,hogy ha elmegy nincs vissza út!Az eszem tudja mit nem szabad tennem,de sajnos a szívem mást mond:(

Ezen szeretnék változtatni,hogy az ésszerűség erősebb legyen az érzelemnél.

2009. júl. 30. 14:23
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
hát ez nagyon rossz érzés, de én a helyedben jól le inám magam, és, akkor könnyebb túl tenni magad rajta!!!
2009. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy jósnő mondta, hogy költhetek sok pénzt agyturkászra úgyis csak én egyedül fogom tudni helyrerakni a dolgokat idebent.Igaza lett.És a lelki fájdalom tényleg FÁJ, napokig csak néztem ki én is a fejemből és folyton csak sírtam. Éjjel nappal ömlött a könnyem, nem tudtam visszafogni.
2009. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ha valaki külföldön dolgozik,és a párja otthon marad,akkor előbb-utóbb a másik hiánya már nem lesz olyan erős,és akár ilyen eset is megtörténhet ami veled történt.Nem azt mondom,hogy mindenkinél ez lesz,mert vannak olyan párok akiknél ez a távolság is csak jobban összekovácsolja őket..Nálunk a párom ment ki Angliába dolgozni míg én otthon maradtam..Először 4 hónap után jött haza látogatóba pár napot...Majd visszament...Egy idő után azt vettük észre,hogy ő kint egyre nehezebben viselte,hogy egyedül van,míg én aki nem adott fel semmit(munka,család,barátok)egyre jobban élveztem...igaz hiányzott a párom,de nem voltam soha egyedül...9 hónap után a párom kérte,hogy menjek utána vagy ő jön haza,mert ha nem teszünk valamit akár a kapcsolatunk is rámehet..Döntöttem! Kimentem hozzá,és nem bántam meg..
2009. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Soha eddig nem volt szükségem nyugtatóra,de most igen:(

Az,hogy leigyam magam,az sajnos rajtam nem segít:(

Rohadtul érzem magam nagyon:(

Szeretet,harag,düh,fájdalom,és még sorolhatnám mit érzek most:(

Nem bírom,és a tudat,hogy itt van a közelben,még nehezebbé teszi ezt túlélni:(

Miért kell ilyen aljas módon megalázni valakit,ha már nem szeretjük?Meg vacilálni,hogy menjek vagy maradjak?

Miért nem lehet tökösen odaállni és azt mondani:"ez van"

Persze akkor is fájna,de talán nem így:(

Ez nagyon nagy szemétség!!!

2009. júl. 30. 14:40
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
A ribancot? Nem védem, de a férjedet talán kényszerítette? Ehhez a dologhoz mindig két ember kell. Ha szeretne Téged, akkor a külföldi út sem adott volna okot arra, hogy megcsaljon. Eszedbe ne jusson visszafogadni. Most tedd félre a szívedet, azt majd meggyógyítja az idő és egy olyan férfi, aki jobban becsül Téged. Muszáj erősnek lenni, mert ha engedsz a szíved parancsának, akkor újra és újra megalázás lesz a vége. Hidd elmúlik szép lassan, tervezgess egy új és sokkal boldogabb életet. Ehhez kívánok kitartást.
2009. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Jól értem már 2x összeköltözött a férjed a ribivel?Miért fogadtad őt vissza???Ha elment hát hadd menjen.Legyen benned tartás!Húzd ki magad!!!!Értékeld magad!!!Nem vagy te senki játékszere, akit ha megunnak félretesznek kicsit, te igenis egy értékes érző ember vagy és ha ő elment mert a farka erősebb volt az agyánál, akkor cseppet sem bánd, majd a jóisten utadba vezérli azt a férfit aki megérdemel téged, aki tisztelni fog téged és megbecsül.Ilyen hitvány férget ne szeress.És szerintem már csak a megszokás és a tartozni valakihez érzés köt téged hozzá.De kérlek ilyen férfihoz ne akarj tartozni.LÉGY OKOS NŐ!!!!!!
2009. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én úgy éltem túl azt a 3 hónapot,hogy szinte újra beleszerettem,és kettönkért,a jövönkért tettem,míg ő élte a világát itthon,a saját lakásunkba,gátlástalanul:(

Az is nagyon bánt,hogy ha érezte,hogy neki ez így nem jó,miért nem szolt,hogy jöjjek haza,vagy jött volna értem,de nem tett semmit:(((Én meg mindent megtettem,érte,értünk.

Hagyta hogy végigszenvedjem a 3 hónapot,mert ki kellett a lakáshitelt fizetni:(((Szőrnyűűűűű:(((

2009. júl. 30. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!