Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Holnap apum 400 km-t fog levezetni?
Szia!
Ha ez vigasztal, mi a parommal Angliaban elunk es az esetek tobbsegeben autoval jarunk haza, ami tobb mint 1 napos ut, kisebb pihenokkel, de alvas nelkul. Eddig mindig minden a legnagyobb rendben, ha faradtnak ereztuk magunkat megalltunk egy kicsit. Most legutobb en repultem, o jott utanam kesobb egyedul autoval es akkor sem volt gond. En maximalisan bizom a paromban, jol es ugyesen vezet. Ha a te apukad is ilyen, semmi okod az aggodalomra.
400 km az nem tétel . a duplája is simán meg van ezek nem olyan borzalmas távok.
Baleset meg 5 km es menettel is érheti az embert ez nem függ attól, h
Anyum hetente kétszer vezet 300 km-t, hétfőn oda ennyi és pénteken vissza szintén ennyi.
Nekem eddig 600 volt a legtöbb, amit egy nap levezettem. Ha valaki nem kezdő sofőr és nem iszonyú fáradtan indul el, nem olyan vészes. Baleset meg a legkipihentebb emberrel is megtörténhet. Életemben egyszer karamboloztam nagyon csúnyán, városon belül, aznap kb. 5 kmt vezettem. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, ha fáradt, úgyis megállnak egy kicsit, iszik egy kávét és nem lesz gond!
Nyugodj meg, apukádnak nem lesz semmi baja. 400 kilométer egyáltalán nem borzasztó táv.
Azt viszont nem értem, miért a "válás" kategóriában tetted fel ezt a kérdést.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!