Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindenki azt tanácsolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt tanácsolja, hogy váljak el, nekem mégsem megy. Miért?

Figyelt kérdés

Sok emberrel, baráttal, rokonokkal beszéltem a kapcsolatomról, mert nem vagyok benne boldog. Mindenki azt tanácsolta, hogy váljak el, sőt általában azt kérdezték, hogy akkor miért nem váltatok még el. Most már mi is belátjuk, hogy ez lenne a helyes megoldás, de valahogy mégsem megy. Pedig már ki is mondtuk egyszer, hogy ok, akkor vége és váljunk el, de aztán inkább tovább próbálkoztunk megint.

Szerelemről már szó sincs. A férjem saját bevallása szerint ő nem is volt szerelmes, de azért szeretett. Én szerelmes voltam, de már nem vagyok.

Miért nem vagyunk képesek elválni?



2012. aug. 17. 08:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Meg persze hogy a gyerekek hogy viselnék. Gondolom ahogy nálatok is ritkán látott szülő mindig talán csöppet kedvesebb. Mármint kevesebbet fegyelmez többet megenged. Nálunk én nekem két lapáttal rá kel tenni hogy menjenek a dolgok, mármint a fegyelmezésbe mert nincs aki támogasson. 7 és 4 éves eleven fiaim vannak, na nem rosszak csak mindig beszélnek megállás nélkül, nyüzsögnek.
2012. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ahol gyerek van a családban, különösen nehéz a válás. Nem beszélve a vele járó anyagi veszteség. Teljesen megértelek én is ebben a cipőben vagyok. És döntésképtelen vagyok.
2012. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ez tényleg hasonlónak tűnik, bár én nem félek egyedül élni,hiszen most is egyedül élek gyakorlatilag a gyerekekkel. Akkor is egyedül neveltem őket, amíg itthon volt a férjem. Szóval nem hozott érdembeli változást. Én az anyagi dolgoktól féltem inkább eddig, hogy nem fogom bírni megteremteni a megfelelő körülményeket, de úgy néz ki, hogy még egy évig lesz munkám, így most már ez sem tarthat vissza.

Szóval azt hiszem, menni fog. Már nem látok más utat magamnak a váláson kívül.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Még annak is, aki elviccelte. :)

2012. aug. 17. 10:06
 14/18 anonim ***** válasza:
szoktatok veszekedni?vagy bántjátok egymást(lelkidolgokra értem)Mert akkor gondolj arra hogy a gyerek ezt nem szívesen látja,ez neki fáj a legjobban
2012. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ezeken már túl vagyunk. Ordítoztunk, vitáztunk, el is zavartam már egyszer kétszer, rengeteg sértegetés, és ronda dolgokat mondott, amiket soha nem felejtek el neki.

Mikor legutóbb itthon volt, két hetet, akkor egy hetet veszekedtünk, durcáskodtunk, a második héten már nem. De akkor már nem is beszéltünk egymással. Csak amikor elkerülhetetlen volt. Úgy éltünk, mintha a másik ott sem lenne.

2012. aug. 17. 10:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Abszolut nincs ertelme ennek a kapcsolatnak.Azert nem megy neked,mert felsz megtenni az elso lepest.Pedig utana mar tok egyszeru.Csak lepni kell.Neked is ,a parodnak is egy elete van.Így akarjatok leelni?
2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gyereke mekkorák? meg lehtne beszélni velük ők mit gondolnak erről. már egy 5 éves is meglepően jól látja a dolgokat
2012. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A nagyobb miatt nem aggódom. Ő megérti a dolgokat. Ő 6 éves. A kicsi 4 lesz. Ő még nem érti meg. Feleslegesnek tartom megbeszélni vele még.
2012. aug. 17. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!