Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért köpköd mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köpköd mindenki a szeretőkre?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó kapcsolatba úgysem férkőzhet bele egy "harmadik".
2012. máj. 27. 18:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Sokan azt hiszik, hogy miattuk mennek szét a házasságok, csak elfelejtik hogy ha már szerető van akkor ott elve rossz az egész. Általánosítanak, mert van hogy a harmadik csábítja el direktbe a pasit, de hát nem mindig van így, van hogy a szerető nem is tud a családról, nem hiszem hogy azzal kezdi mindenki a kapcsolatot, hogy házas vagy? van gyereked stb..de hát mindig jobb előbb a 3.-at hibáztatni mint a kapcsolat hibáit megvitatni, vagy a csaló férjet utálni, mert ugye nekik mindig jár egy második esély...
2012. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Könnyebb egy idegen hibáztatni, mit saját magát az embernek, ennyi.

Mindegy, hogy csábító-e vagy pedig más van, ha valaki megcsalja a párját, annak oka van, és kettejük között kell keresni, nem a 3-ban. Ha igazán szeret valaki valakit és ő viszont, ezek mellett pedig megvan minden tekintetben az összhang, eszébe nem jut egyiknek sem ránézni másra, ha csábítják, ha nem.

2012. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Elófordulnak olyan esetek,amikor tényleg minden meg van egy házasságban és mégis a 3.-ik be tud férkõzni. Lehet az illetõ utána megbánja a tetteit.Viszont olyan is akad, amikor erõvel kergetnek álmokat a szeretõk, mert nem tudja elviselni, hogy neki nem sikerült és annak a másiknak sikerült.stb.Lehetne sokféleképpen jellemezni. Kit lehetne mást szidni mint a szeretõt, ez a legkönnyebb.
2012. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem csak az irritál, mikor a szerető szóról mindenkinek egy egyedülálló jut az eszébe. Pedig az is könnyen lehet, hogy az illető szintén családos vagy kapcsolatban él.
2012. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

A férjemmel szóba került már ilyen szitu elméletben. A "mit tennél, ha hazaérve a másikat az ágyban találnád valakivel" c. kérdésre én azt mondtam, hogy a harmadik fél kapna tíz percet összeszedni magát és távozni, addig elmennék sétálni. Ha visszajöttem, akkor leültetném a férjemet és megkérdezném, hogy egyrészt miért nem jelezte, hogy gond van, másrészt baromi ideges lennék attól, hogy a közös ágyunkban történt meg a dolog - ezt a részét nemt udnám megbocsájtani.


A férjem is hasonlóan vélekedik fordított helyzetben.


Mondjuk sanszos, hogy a helyzet miatti ideg nem a legudvariasabb formámat hozná elő, de amennyire önkontrollt tudnék gyakorolni, annyira megpróbálnám, hogy ne az ismeretlen harmadik fejére borítsam a xaros vödröt. Ő tünet lenne, nem a probléma.

2012. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha a "harmadik" tudja, hogy van a másiknak párja kéne legyen annyi benne, hogy addig leszáll a másikról. Ezzel persze nem akarom védeni a "csaló" félt, de az én értékrendembe nem fér bele az, hogy foglalt férfiakkal etyepetyézzek.
2012. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Hát én úgy vagyok vele, hogy okból lehet köpködni rájuk.

1: Igaz, hogy az a kapcsolat, amibe szerető csatlakozik már eleve rossz de nem várják meg, míg felszabadul a kiszemelt. Úgymond a foglalt kell és nem a szinglik között keresgélnek maguknak. Ez már azért számomra sok mindent elárul, milyen ember..

2: Van olyan, aki a szeretői státuszával azt hiszi, hogy élettársi kiváltságai lesznek és nem látja be, hogy ő csak egy 3.

3: Van olyan is aki ezt még a másik orra alá is dörgöli ha kiderült a turpisság.

Bár nem volt, nincs és soha nem is lesz szeretőm és engem sem csaltak meg, a helyzetbe belehelyezkedve ennyi ugrott be.

2012. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

A szeretőben sincs több tartás és becsület, mint a félrelépőben, ráadásul rengeteg szerető tovább alacsonyítja magát a szememben azzal, hogy még sajnáltatja is magát. Rossz kapcsolat ide vagy oda, akkor is egy kapcsolat, amihez nekem semmi közöm és aminek a totális tönkretételéhez nem fogok aszisztálni. Magamat sem szívesen alázom azzal, hogy egy sehovase tartó kapcsolatba kezdek egy emberrel, akinek könnyebb félrekufircolni, mint válni.(és igen, itt jöhet a mentegetőzés, hogy az elmebeteg feleség zsarolná azt a drága embert, ha válásra kerülne a sor - mert az esetek többségében úgyis erről van szó, nemde?!)

Azt se felejtsük el, hogy ha valaki egyszerűen nem képes hosszabb ideig hűséges maradni, akkor a megcsalt fél hiába ad bele mindent egy kapcsolatba, úgysem "ad meg mindent" a párjának.


Egyszóval nekem egykutya a szerető meg a megcsaló is. Mindkettejüknek lehetősége lenne humánusan, becsületesen viselkedni, mégse teszik. Egyszerű gyengeség, könnyebb út.

2012. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
*három
2012. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
az én véleményem hogy vannak jo kapcsolatok mibe igen is bele tud ferközni egy harmadik....és én elitélem a szeretöket habár személyes okok miatt lehet túl szigoru vagyok ebben a témaban.
2012. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!