Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért köpköd mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köpköd mindenki a szeretőkre?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó kapcsolatba úgysem férkőzhet bele egy "harmadik".
2012. máj. 27. 18:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én élesbe láttam szerető aknamunkáját. Volt gyerek is, lehet a pár együtt maradt volna és később rendeződtek volna a dolgok. A szerető mindent megtett, hogy szétdúlja a házasságot. A vicc, hogy a pasi 2 hónap után dobta.
2012. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam szerető és szerintem azért "köpködnek" a szeretőkre, mert rettenetes érzés lehet ha valaki rájön, hogy a szerelme mást ölel, csókol, hogy hazudik a szemébe. És értelemszerűen nem kedveli azt, aki ehhez asszisztált. Ezen kívül az illető félti a családját, lehet, hogy rossz a kapcsolat, de az is lehet, hogy a problémák megoldódnának, ha a szerető nem kerülne a képbe és nem kínálna a félrelép félnek más alternatívát, "menekülést" a felelősség és a problémák elől. Amikor pedig egy házasság felbomlik és az csaló fél együtt is marad a szeretővel, akkor ott van a düh, a csalódás, a szenvedés, esetleg a közös gyerek, akinek csonka családban kell felnőnie.

Gondolom ezek miatt a dolgok miatt nehéz kedvelni a szeretőket.

Egyébként ennek a szép magyar szónak régebben nem "a gonosz harmadik" volt a jelentése, csupán annyi, hogy valaki, aki valakit szeret.

2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
22%
De az is milyen érdekes, hogy nem csak az jut eszébe a legtöbbnek hogy a szerető szingli, hanem hogy mindenképp tudja hogy az adott pasi foglalt....pedig nem mindig van ez így és ha már belezúgott akkor aztán mondhatják neki, hogy nős.
2012. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Két, hozzám közel álló nő is van, akik szeretőként kezdték a párjukkal, majd lett rendes kapcsolat, a pasik szakítottak az eredeti kacsolatukkal.

Nem köpködök rájuk, nem vetem a szemükre, ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, de attól még, hogy jóban vagyok velük, megvan magamban a véleményem a dologról...

2012. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Azért ítélem el a szeretőket,mert az ő helyükben nemcsak azért nem mennék bele egy kapcsolatba,mert tönkreteszek egy családot(ami alapból nem jó,ha van harmadik fél,ahogy itt már írták),hanem magam miatt sem.Mert egy ilyen férfi mellett mindig csak második,vagy harmadik,vagy negyedik lehetek,de sosem az első.És persze nem akarok ez lenni: [link]
2012. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Miért ,szeretni kellene őket?

Azért mert foglalt férfivel kezdenek,és nem érdekli őket ,hogy esetleg szétrobbantanak egy családot?

Mert nem tabu számukra a nős férfi,és nem várják meg,,amíg elválik a férj?

Bocsi, de én nem tudom megérteni.Köpködni azért nem köpködök, bár lenne rá okom...:(

2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Mert hosszú, főleg többgyerekes kapcsolatokban sok a nehézség, és a hullámvölgyekben könnyű kiszeretni egy családból az arra hajlamos apákat. Ezután viszont a gyerekeknek, feleségnek többnyire vége. Szeretni kellene?! Amikor problémák vannak, belefáradnak a hétköznapok nehézségeibe, gürijébe, egy szerető aztajánlja a problémák megoldása helyett: felejtsd el az egészet, akaszd a gondot apárod nyakába, és élj velem gondtalanul. Vannak akik elcsábulnak. Ha ezek a nők nincsenek, akik többgyerekes apákkal kavarnak,atöbbség el sem válna, vagy visszatalálna a családjáhoiz. Egy család, a gyerekeim tönkretétele pedig megbocsáthatatlan. Ez vezet a szem.t ex folytatáshoz...
2012. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
hogy várják meg hogy elváljon, ha a férj pont őbelé szeret és azért jön rá, hogy nem az mellett él aki valóban illik hozzá? nem tehetnek róla , hogy azután ismerték meg őket hogy feleségül vettek egy másik személyt akiről csak azt hitték, hogy nekik való. Mint írták, van aki leéli azután azzal az életét aki a szeretője volt, ez esetben nem ítélem el, hisz jól döntött, ha a szerető direkt tesz keresztbe egy odáig "rendes" házasságban azt elítélem.
2012. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Három típus van. Az első aki az egészből semmit sem sejt, és azt hiszi, hogy ő az első számú barátnő, és akár évek múlva jön rá, hogy a férfinak felesége és gyerekei vannak. Őket sajnálom, hisz ugyanúgy át lettek verve, mint a feleség, és erről ők nem tehetnek. A másik, aki a kapcsolat kezdete után megtudja, hogy ő "csak" egy szerető, és naivan reménykedik, hogy esetleg elhagyja érte a családját a férfi, hisz az ígérgeti, hogy egyszer úgyis megteszi (és úgysem fogja). Őket is sajnálom a naivságuk miatt, viszont megvetem őket, amiért nem lépnek le az első percben. Ők a család feldúlásában nem játszanak szerepet, hisz sokszor háttérbe vonulnak inkább, és csendben várják, hogy végre övék legyen az áhított férfi. És a harmadik típus, akikre jogosan köpköd mindenki, akiknek célja, hogy feldúljanak egy kapcsolatot. Egyszerre hibásak persze a férfival, hisz benne is lehetne annyi, hogy előbb elválik, mielőtt új kapcsolatba kezd. De az ilyen nők is gusztustalanok, akik kinéznek maguknak egy családos embert, és mindent megtesznek azért, hogy meg is szerezzék, nem törődve azzal, hogy ezzel milyen sérülést okoznak a feleségnek és a gyermekeknek. Az ilyeneknek kívánom, hogy egyszer velük is megtörténjen ez, és ők legyenek a szenvedő alanyai a történetnek.
2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok függ a személyes tartástól is. Számomra úgy tisztességes a dolog, hogy először is nem takargatom a problémát és megteszek mindent, hogy megoldjam. Ha nem sikerül, nyíltan kimondom, hogy vége, és csak EZUTÁN vágok bele egy új kapcsolatba.


Természetesen meggyőződöm arról, hogy a másik fél szintén szabad, tehát nem hazudik se másnak, se nekem.


Az, pedog k*rvasokat elárul az emberről, ha biztosan tudja, hogy segít hülyére venni v.kit...

2012. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!