Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért köpköd mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köpköd mindenki a szeretőkre?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó kapcsolatba úgysem férkőzhet bele egy "harmadik".
2012. máj. 27. 18:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
pedig
2012. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes...a szerető feltétlenül csak nőnemű lehet?
2012. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem.
2012. máj. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
20%
Valakinek nem tetszik a szeretőkhöz való hozzáállás, hogy így nekiállt lepontozgatni?
2012. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
29%

mert így van kit hibáztatni


ha jó a kapcsolatod úgysem lesz se neked se a másik félnek szeretője

ha az egyik félnek van akkor a szerető SZERINTEM kimondottan hasznos

nem egymás mellett szenvedtek pl 4-5 évet hanem a szerető hamarabb rövidre zárja az amúgy sem működő kapcsolatot


ez az én véleményem lehet rám köpködni

de ha valami nem megy nem kell erőltetni

2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
Én mindig a pasikat hibáztatom, kivétel nélkül. Mivel mindig a megcsaló fél a hibás, egy ember feleljen a saját tetteiért!
2012. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Végig olvasgattam mit írtatok ide,sokan sokféle meglátást.

Igen szerintem is nem működik valami jól ha beleférkőzhet egy 3. Nem lehet csak a szeretőt hibáztatni hisz egy szeretnivaló fél is benne van ugye. Aztán ott van a jól elvagyok a meleg szmötyiben mint sem elváljak, közben nyafog hogy nem jó neki és félrelép. Nem egy férfit és nőt is ismerek így. Miért félünk mi emberek annyira a változástól?

Szóval szerintem egy 3. beférkőzésének állapotához 3 hibás ember szükségeltetik. De azt is hozzá tenném sok olyan házasságot ismerek ahol mindkét fél jó ember külön külön de együtt csak tönkreteszik egymást,ergo a kapcsolat nem működik és előbb utóbb jön valaki aki az egyiket megmenti , észhez téríti vagy csak kizökkenti az egyhangú mókuskerekéből.

2012. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!