Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szerelmem férje (nemsokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem férje (nemsokára ex) a gyerekei apja, miért mondja azt, ha összeköltözöm a feleségével, két gyermekével, onnantól nekem kell őket eltartanom?

Figyelt kérdés

Másképp akartam kiírni, de kérdésként kellett.

A "miért mondja azt" helyett "azt mondja" akart lenni.

Közös házukat nem akarja eladni, önmaga után(akit a legjobban szeret) a háza a mindene. Negyed milliós fizetéséből most csak a rezsit fizeti(60-70 ezer). Azt mondja teremtsek én otthont nekik, illetve tartsam el őket én, a minimálbéremből. A válás még nincs beadva, addig nincs megállapított tartásdíj. Szerintetek? Esetleg megoldás?


2012. jún. 9. 18:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a volt férj tartson el titeket?
2012. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Hát nyilvánvaló, hogy te is hozzá kell hogy járulj a költségekhez, ha egyszer együtt éltek. Az apa majd fizeti a kiszabott tartásdíjat. Ugye nem gondoltad, hogy majd ő eltart mindenkit?
2012. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van! Ha kell az asszony, vidd a "csomagokat" is! Ha nő lennél, már minden itt lévő pasiszemét, r.bancozna, illetve minden nő sajnálkoznak. De tetszik, nem tetszik: ez a harmadik, vagyis a szerető büntetése
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
65%
Ingyen akarsz lakni?Az durva.
2012. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%

Na nézzük sorban:

1.Ahhoz neked semmi közöd, hogy a férj mennyit keres, és azt mire fordítja.

2.Majd fizet tartásdíjat, amit megállapít a bíróság, meg a gyerekek anyja is dolgozik tán. De ha ez kevés, és többre lesz szükség, azt bizony neked kell előteremtened.

3.Nem egészen értem a lakás gondodat. Tán a férj által megszerzett házban akarsz majd élni? Biztosan férfi vagy?

2012. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván fizetnie kell majd a megállapított tartásdíjat, plusz ha még normális és szereti a gyerekeit, akkor pluszban vehet nekik ezt- azt, de ezen felül mégis mit vársz tőle? Még arról is ő tehet, hogy minimálbért keresel?
2012. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelezhető senki arra, hogy eladja a házát. A szerelmed akar válni, tehát kifizetitek a férj részét és akkor elköltözik, vagy ő fizet ki titeket és akkor ti mentek. Jó dolog a szerelem, egy percig sem vitatom de fogod-e biztosítani a minimálbéredből azt a színvonalat amihez a szerelmed és a gyerekei szokva voltak havi negyed millióból.
2012. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy a rezsit közös kiadásokat együtt fizetjük, de attól még az ő gyermekei, neki kell őket, és nem engem, a gyerekeket eltartani. Ha jól értem a közös házat tartsa meg, és éljen mint marci hevesen, a gyerekeit letojva. Hát, végül is nem azt kértem, hogy csak azok válaszoljanak, akik velem értenek egyet. De az most tényleg oké, hogy onnantól ő letud minden terhet?
2012. jún. 9. 19:06
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted kinek? Egyedül az apának? Ha megnyerted a tehenet, tied a borjú is.
2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem tud le minden terhet, mert a gyerekei után köteles gyerektartást fizetni. De nem 100%-ban mindent, hogy nektek a gyerkőcök egy fillérbe se kerüljenek.
2012. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!