Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el ha én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el ha én vagyok az alárendelt a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel.Én 23 éves vagyok a és 2szép kisgyerekem van.viszont!A férjem már több éve is elhagyott fojton de én megbocsájtottam.Most nem csajozik nem iszik rendesen dolgozik.gyerekkekkel jól kijön,viszont engem nem nagyon vesz figylembe.Megkérdtem töle miért nem sexelünk többet!mondja -kikell érdemelni.-Ezmeg milyen válasz?

És állandóan csicskáztat,nem mondja soha hogy szeret,nem ölel meg,nagyon ritka ha megteszi mondjuk akkor általába akar valamit!ÍNem mehetej sehova itthonrol nincsenek barátnöim,nem szereti anyumékat ha több órán át ott vagyok már veszekedés van belöle.Mindenért beszól,vitatkozik.ha nem ugy van ahogy ö akarja már egy szar alak vagyok mert nem ugy viselkedek ahogy megparancsolta.és még sorolhatnám.Én csak a gyerekek miatt vagyok még itt de nehezn bírom.Ti mit tennétek?


2012. febr. 21. 22:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"És az én uram iszik is ha van pia a közelben, nem is kicsit... "


Ez durva...

Tuti neked fogják ítélni a gyerekeket. Ne aggódj!

2012. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

". A férjem nem akar válni, mert azt mondta, hogy neki így jó, mert van rá mosva, főzve, takarítva, és szexet is kap..."


No comment... pff

Micsoda majom!

2012. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én már dobálnám ki a cuccait az ablakon.
2012. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!