Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el ha én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el ha én vagyok az alárendelt a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel.Én 23 éves vagyok a és 2szép kisgyerekem van.viszont!A férjem már több éve is elhagyott fojton de én megbocsájtottam.Most nem csajozik nem iszik rendesen dolgozik.gyerekkekkel jól kijön,viszont engem nem nagyon vesz figylembe.Megkérdtem töle miért nem sexelünk többet!mondja -kikell érdemelni.-Ezmeg milyen válasz?

És állandóan csicskáztat,nem mondja soha hogy szeret,nem ölel meg,nagyon ritka ha megteszi mondjuk akkor általába akar valamit!ÍNem mehetej sehova itthonrol nincsenek barátnöim,nem szereti anyumékat ha több órán át ott vagyok már veszekedés van belöle.Mindenért beszól,vitatkozik.ha nem ugy van ahogy ö akarja már egy szar alak vagyok mert nem ugy viselkedek ahogy megparancsolta.és még sorolhatnám.Én csak a gyerekek miatt vagyok még itt de nehezn bírom.Ti mit tennétek?


2012. febr. 21. 22:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
mármint tud kedves is lenni de ha valamivel nem értek egyet akkor én vagyok a szar meg ha nem csinálok meg valamit akkor is.engem meg kell nevelni mindig ezt mondja.nem tudom mit tegyek de nem vagyok boldog de szeretem öt de szerelmes nem vagyok belé.
2012. febr. 22. 11:41
 12/23 anonim ***** válasza:

Szereted? Ezt nehéz elhinnem! Egy ilyen embert hogy lehet szeretni?

-megcsal,nem tisztel,elhagyott terhesen

-nem vonzódik hozzád,a szexet zsarolásnak használja

-nem kényeztet,nem mutatja,hogy szeret,meg sem ölel

-nem tisztel,gyereknek tekint,akit nevelni kell

-szolgának használ,akinek feladata az ő kényelmének megteremtése

-elzár a külvilágtól,börtönben tart,a családtól is tilt


Komolyan mondom,ha te egy ilyen embert képes vagy szeretni,akkor fordulj orvoshoz,mert komoly problémáid vannak mentálisan is. Amit korábban leírtam nem viccből tettem. Nem panaszkodni kell,hanem végre felnőtt emberként viselkedni. Ilyen életet akarsz élni életed végéig? Ilyen légkörben akarod nevelni a gyerekeidet?

2012. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Még akkor is kelendő leszel, mikor a gyerekek megnőnek, mert nagyon fiatal vagy! Ne aggódj, lesz majd más helyette, "ez" nem társ! Ne így akard leélni az életedet.
2012. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele.Ennyi.Válj el.Tudom,hogy nem könnyű a pénz miatt,de szerintem kezd el keresni a kiutat,hogy hogy szabadulsz meg ettől az undorító embertől úgy,hogy lehetőleg ne sérüljél se te,se a gyerekek.Dobd ki a p.csába.
2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Válj el! Találsz majd egy normális férfit és kész!
2012. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De a gyerekeket nem itélnék neki igaz?ettöl rettegek,persze láthatná öket ebbe megegyeznénk mert gyerekeket szereti nagyon.
2012. febr. 22. 14:40
 17/23 Niktoon ***** válasza:

Basszus! Detto ugyanez a szitu nálunk is! Annyi különbséggel, hogy engem nem csalt meg - tudtommal... Nekünk is két gyerek van, és 5 éve vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt. Nem mutatja, hogy szeret, mindenben az anyjáékra hallgat, ha már egy óránál tovább vagyok anyuéknál, kérdőre von, nem foglalkozik a gyerekeivel, stb... Én is azt hittem, hogy két gyerekkel már kinek kellenék, de egy hónapja összefutottam a volt barátommal, aki azt mondta, hogy még mindig nagyon szeret, és simán felvállalja a gyerekeimet is!

Csak nekünk van saját házunk meg jelzálog, stb. szóval nekem itt a gubanc, én e miatt nem tudok lépni.

De már csak egy évet kell várnom, akkor el tudjuk adni a házat, és el tudok válni. A férjem nem akar válni, mert azt mondta, hogy neki így jó, mert van rá mosva, főzve, takarítva, és szexet is kap... És az én uram iszik is ha van pia a közelben, nem is kicsit...

Nekem is csak egy hatalmas adag bátorságra van szükségem, de meg fogom tenni, rohadt nehéz menet lesz, de elegem van abból, hogy 25 évesen valakinek csak a házvezető nője legyek :( Én vágyom a szerelemre, és arra, hogy megbecsüljenek, és ha ezt tőle nem kapom meg, hát sajnálom.

Szóval én is el fogok válni, már csak idő kérdése, tedd ezt Te is!!! Bátorság, kitartás, gondolj a kicsikre!!!

2012. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Niktoon ***** válasza:
Megint én vagyok! Én is ettől félek, hogy a gyerekeket neki ítélik, meg is fenyegetett ezzel, de én a héten megkerestem egy ügyvédet, aki azt mondta, hogy csak nagyon szélsőséges esetekben veszik el az anyától a gyereket, pl.: iszákosság, drog fogyasztása, nem beszámítható elme vagy lelkiállapot, prostitúció stb. És a védőnőm is azt mondta, hogy ilyen esetekben egy anya hatalmas előnnyel indít! Én azt csináltam, hogy felvettem videóra mikor a férjem részeg és a bíróságon ezzel fogom alátámasztani hogy iszik és ilyenkor hogy viselkedik...
2012. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Niktoon:

"Én vágyom a szerelemre, és arra, hogy megbecsüljenek, és ha ezt tőle nem kapom meg, hát sajnálom. "


Szívből kívánom, hogy majd találj egy férfit akitől ezeket a dolgokat megkapod. :)

2012. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"még mindig nagyon szeret, és simán felvállalja a gyerekeimet is! "


Csak most olvastam részletesen... Szerintem állj a sarkadra, válj el és bútorozz össze azzal akivel egyszer már összehozott a sors egyszer. Legyetek boldogok a gyerkőcökkel együtt :) Sok sikert!

2012. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!