Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el ha én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el ha én vagyok az alárendelt a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel.Én 23 éves vagyok a és 2szép kisgyerekem van.viszont!A férjem már több éve is elhagyott fojton de én megbocsájtottam.Most nem csajozik nem iszik rendesen dolgozik.gyerekkekkel jól kijön,viszont engem nem nagyon vesz figylembe.Megkérdtem töle miért nem sexelünk többet!mondja -kikell érdemelni.-Ezmeg milyen válasz?

És állandóan csicskáztat,nem mondja soha hogy szeret,nem ölel meg,nagyon ritka ha megteszi mondjuk akkor általába akar valamit!ÍNem mehetej sehova itthonrol nincsenek barátnöim,nem szereti anyumékat ha több órán át ott vagyok már veszekedés van belöle.Mindenért beszól,vitatkozik.ha nem ugy van ahogy ö akarja már egy szar alak vagyok mert nem ugy viselkedek ahogy megparancsolta.és még sorolhatnám.Én csak a gyerekek miatt vagyok még itt de nehezn bírom.Ti mit tennétek?


2012. febr. 21. 22:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Első ízben nagy fejmosást kapna tőlem,, az biztos...megpróbálnánk rendbehozni a dolgokat, persze ehhez is két ember kell.Ha 1-2 hónapon belül nem változat (vagy legalábbis nem teper eléggé) én válnék. :/ Sajnállak tényleg. :(
2012. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy!Megérdemled a boldogságot.Ez a férfi nem szeret téged!Ne haragudj,hogy ezt írom.Lépj!Sok boldog óra vár még rád!Ő utána már csak jobb lehet!Kutyából nem lesz szalonna.Hidd el nem fog megváltozni!Az elején nem lesz könnyű de utána már azt fogod sajnálni,hogy nem tetted meg előbb.Vigyázz magadra,és légy erős!!!
2012. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez sajna nem most kezdödött hogy nem érdeklem.már mondtam neki hogy változzon meg mutassa hogy szeret de ö annyit mondott hogy ha nem tetszik lehet pakolni mert ö nme szokta mondnai ö nem az fajta ha nem érzem h szeret igy jártam.Hát csak nme érzem tényleg,
2012. febr. 21. 22:49
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem mindenki majd engem fog szidni itt kommentekbe de akkor jól látom hogy em avgyok annyira hülye és tényleg nme szeret.szerintem már az elején sem szeretett mikor legjobb barátnömmel lelépett engem meg ott hagyott 8 hós terhesen....csak én elég félös vagyok meg sajnálom öt itt hagyni annyira leamortizált az évek alatt hogy semmi önbizalmam nem maradt mindig mondja h kinek kellek én 2 gyerekkel.
2012. febr. 21. 22:51
 5/23 anonim ***** válasza:
Ugye idősebb mint te?
2012. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Hirtelen azt hittem rólam van szó, annyira illik a leírás.

Nálam ugyanez a probléma, és mivel a férjem semmire nem hajlandó reagálni, kerüli a kellemetlen témákat, ezért megbeszélni sem lehet vele semmit. Én válni fogok, az utódja is megvan már. A kislányom is fél az apjától, vele nagyon agresszív, sokszor bántalmazza, pedig csak 1,5 éves...

Neked is a válást tanácsolom, mert sosem fog megváltozni. járj nyitott szemmel közben, mert ha te is megtalálod a hozzád való párt, úgy könnyebb lesz.

Kitartást kívánok neked!

24/N

2012. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elszörnyedek,hogy hogy képesek egyesek élni és mi viszi rá őket,hogy nem egyszer nem kétszer ugyanabba a gödörbe kerüljenek. Elhagyott állandóan! Mi a fenének bocsátottál meg? Miért szültél 2(!!!) gyereket neki? Mi vett rá, hogy elásd magad mellette 23 évesen? Gondolom anyagilag is tőle függsz,mivel 18 éves korod óta csak gyerekeket szülsz és nevelsz, így túl sok munkaviszonyod nem lehetett. Ezen kellene sürgősen változtatnod. Elkezdeni tanulni valamit, munkát keresni, elköltözni tőle és végre élni,m ert amit most csinálsz az vegetálás! Nem kifogás,hogy gyáva és gyenge vagy! 23 éves vagy, ennél több erőd nem lesz,mint most, ennyire fiatalon! Az ilyen segg.et el kell zavarni, hadd k.urvázzon nyugodtan, te pedig építsd fel a saját életed és máskor legyél körültekíntőbb,mikor társat választasz. Szülni sem kell azonnal, nem árt valakivel együtt élni és jól megismerni, mielőtt ilyen komoly lépést megteszel.
2012. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem fog megváltozni. Valószínűleg a szülei sem éltek jól ugye? Mert az a férfi viselkedik így aki otthon sem látott jó példát. Ha fiatok van és ezt látja olyan lesz majd mint az apja. A férjed szerintem nem szeret. Jó vagy arra hogy legyen kihez hazatérni, neveled a gyerekeket de egy szerelmes férfi SOHA nem viselkedik így. Sőt..nem hogy szerelmes, de aki CSAk szereti és tiszteli a társát az sem.
2012. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7-es válaszolóval értek egyet.

Ha eddig nem tetted meg, fejezd be a sulit és menj el dolgozni. Amíg nem vagy anyagilag kicsit független, nem tudsz lépni :-(

2012. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az eddigi kommenteket.igy van függök töle.mondjuk addig anyuékhoz tudnék menni.hát megbocsájtottam neki mert a gyerekét vártam és hittem benne hogy megváltozik.most nyugodt ahhoz képest csak nem lehet neki megmagyarázni hogy érezttes velem ha szeret egyáltlán menjünk el ide oda.sehova nme visz..
2012. febr. 22. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!