Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után vághatok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vághatok bele új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
másfél hónapja hagyott el a férjem egy másik nőért. (5 évet voltunk együtt.) már én sem szerettem, másfél éve csak vergődünk, mindkettőnknek jobb így. a válást elindítottuk, közös megegyezéssel, sima ügy lesz. mennyi az az idő szerintetek, amit várnom kell, mielőtt belevágok egy új kapcsolatba? nagyon vágyom valakire, aki szeret, de pár barátom szerint még korai. 25 éves vagyok.
2010. ápr. 3. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónap-2 hónap
2010. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megismersz valakit, majd úgyis kialakul.
2010. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy másik nőért hagyott el, ergo ő semennyit se várt. Szerintem ez teljesen egyénfüggő, ha úgy érzed készen állsz rá, akkor próbálkozz, adj jeleket, amúgy sem jön az olyan hamar. Hiába döntöd el, hogy 2 hónap múlva lehet, hogy fél év sem akad az utadba normál jelölt. Sok sikert! A múlton meg ne bánkódj
2010. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kialakulóban van valami egy olyan férfival, akit 2 hete ismertem meg, nem szándékozom komolyabb kapcsolatba beleugrani, de megerősítettetek abban, hogy nem kell elzárkóznom előle. furcsa az egész, 5 évig másra se néztem, és most egyből idesodort valakit az élet. semmi komoly, csak egyszerűen nagyon jól megértjük egymást, csak tudni akartam, hogy ti kiraknátok-e a stop táblát a válás miatt. de ezek szerint nem. :) köszönöm.
2010. ápr. 3. 19:18
 5/7 anonim válasza:
Ha kedved van, azonnal!
2010. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a várósdi duma jó nagy ökörség. Minek akarsz 1 évet várni vagy akármennyit is? Még öregebb legyél? Sok kicsi sokra mehet ám. Semennyit ne várj. Ha van aki bejön, használd ki a lehetőséget.
2010. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösziii :))
2010. ápr. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!