Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el a goromba, arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el a goromba, arrogáns férjemtől, ha a kislányom meg úgy imádja?

Figyelt kérdés
a kislányt imádja, de velem már nem tud rendesen beszélni. Jobban mondva, igyekszik, de minden nap azért van ilyen mondat is a kislányom előtt, hogy "Már háromszor megmondtam, hogy ezt ne ide tedd, stb..." Meg ilyenek. Már a háromévesem is néha mondja nekem, hogy "Anya, nincs neked dolgod?" Vagy, hogy "Már megmondtam, hogy alszok még"-kiabálja, ha keltegetni akarom reggel(mármint a gyerekem) És még sorolhatnám. a gyerekemnek hiányozna, de nem akarom, hogy ezt lássa.
2012. febr. 20. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért, de ha már 3x megkért, hogy ne tedd oda akkor miért teszed oda 4x is?!


Én normális vagyok az asszonnyal és tisztelem is, de a frász kitör engem is, hogy MINDEN ESTE mikor hazajön leb>@ssza a táskáját oda, ahonnan én felálltam 1 perce, hogy üdvözöljem. Minden nap megmondom neki, hogy ne oda tegye és minden nap oda b@ssza le. Halálosan idegesítő.


Lehet csak annyi lenne a trükk, hogy odafigyelsz arra mit csinálsz és mindjárt nem kapnád a beszólásokat.

2012. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

magam is úgy látom, hogy itt még nincs akkora probléma, hogy ez miatt kelljen elválnotok. Eddig legalább is nem írtál agressziót, alkoholizmust, terrort.


Én is úgy látom, hogy nem lehet egy rossz ember a férjed, hisz te magad írtad, hogy a kislányotok imádja őt. Azért ez jelent ám valamit. Az meg, hogy ti pár dologban nem értetek egyet, hogy mi hova kerüljön a lakásba, azt meg oldjátok ti meg.


szerintem ne add fel, hogy érzed van még esélyetek nektek kettőtöknek? Mármint a férjeddel van még esély arra, hogy helyrehozzátok a dolgokat? Sok sikert.

2012. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Azt gondolom, hogy ezt a házasságot az alapoktól kellene újra felépíteni, mert nincs meg az egymás iránti odafigyelés, tisztelet. Amiről írsz, csak tünet! Tudom, mert ebben élek én is! Kicsit más a helyzet, de néha olyanokért üvöltözik velem a férjem, amiről épeszű ember felfogja, hogy nem tehetek róla - pl. valami meghibásodik. Aztán amikor kicsit tovább beszélgetünk, higgadtan, kiderül, hogy egész más a baja, mint amiért üvöltözik.

Nálatok is hasonló lehet a helyzet. Szóval próbáljátok meg feltárni a problémákat, akár külső segítséggel is, rendezzétek a házasságotokat!

De: ha ő ebben nem partner, akkor igenis válj el! Gondolj a kislányodra! Lehet, hogy most imádja az apját (mert hát kit imádna? Az egyetlen férfi minta az életében!) Az, amit most lát a családból, egy életre meg fogja határozni a férfiakkal kapcsolatos elvárásait, a jövőbeni párkapcsolatait. Azt akarod, hogy olyan férfit válasszon majd, aki verbálisan - és esetleg fizikailag is - terrorizálja? Ugye nem?!

Az meg, hogy a lánygyermek "imádja" az apját, az egészséges pszichoszexuális fejlődés része. Az még korántsem azt jelenti, hogy jó apa! Akkor lenne jó apa, ha olyan mintát mutatna a gyerekének, amilyen férjet majd ő szeretne a lányának!

Mert amit most lát a gyereked, az az egész életét meghatározza majd!

2012. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
A reklámhoz semmi közöm, de nagyon illik ide! :)
2012. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Utcsó válaszoló mondta meg a frankót:)
2012. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A párom volt férje ilyen. Van tőle gyerek is, aki most velünk él. Hát... Hogyan fogalmazzak finoman... A 7 éves kisgyerek nem lopja magát a szivembe, amikor minden ok nélkül megrugdossa az anyját, vagy úgy beszél vele, ahogyan én kutyával nem szoktam!!! Az anyja tehetetlen, nem mer keményen bánni vele, én idegenként nem érzek jogot arra, hogy alaposan helyretegyem azt a gyereket. Így hát marad olyan, amit az apjától látott anno...

SÜRGŐSEN kezeld valahogy a helyzetet, mert a gyerekedből válik idióta, neveletlen, tiszteletre képtelen felnőtt!

Nem feltétlenül válással, mert abban is sérülhet a gyerek rendesen.

A férjednek kellene valahogyan tükröt állítani. Persze, emberek természete nem változik, de egy-egy lecke észhez tudja téríteni.

2012. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!