Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha jogerős bírósági végzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jogerős bírósági végzés, és gyámügyi végrehajtással a kezemben, sem engedi elhozni otthonomba az exnejem a 3,5 éves kislányom, hívhatok rendőrségi segítséget?

Figyelt kérdés

Egyáltalán tudnak tenni valamit ez ügyben?

7,5 hónapja elhozhatnám a gyermeket 2 hetente, 2 napra, de nem hajlandó az exnejem(és a szülei) odaadni a gyereket, mert az nem akar eljönni, sír, hisztizik.

(valószínűleg ellenem hangolják, bedepiztetik hogy jön a gonosz bácsi és elrabol) a gyámügy most pszihátriai szakértőt rendel ki. Azt mondták, ha sokáig ellenkeznek, indíthatok gy.elhelyezési pert, mert mint szülő, alkalmatlannak lesz nyilvánítva.


2011. dec. 14. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Az nem biztos h azért...

Lehet nem érzi jól magát veled..


Ismerősök jártak úgy h a gyerek egyszerűen nem akart menni az apjához, az anyuka soha egy rossz szót nem mondott az apukára, a gyerek nem szeretett vele lenni.


Miért kell 2 napra elvinni? Miért nem viszed el egy délutánra vagy pár órára, és ha nagyobb lesz akkor majd 2 napra

2011. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
a láthatás akadályozása bűncselekmény - de ha feljelentést is teszel, akkor se menj a gyerekért rendőrrel, mert nem az asszonnyal, hanem a kölyökkel baszol ki
2011. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze. Kezdetben csak néhány órára akarom elvinni, nem aludna nálam. Az exemmel ellentétben én nem csak a saját érdekeimet nézem, hanem a gyermekre is tekintettel vagyok. Fontos hogy legyen fokozatosság. Az exemet még 4 év után is csak a bosszú hajtja (amiért elhagytam). Az a szomorú tény, hogy ehhez a kislányomat használja eszközül. A gyámügyes is kiakadt rá, amikor kiderült hogy nemhogy nem tudja hogy az apja vagyok, de ne is ismeri ezt a szót hogy "apa" És nem lehet neki ezt elmagyarázni..
2011. dec. 14. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor hagytad el mikor terhes volt? Mert ha 4 éve hajtja a bosszú és a gyerek 3,5 éves akkor szerintem jól számolok
2011. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos így jött össze. Épp akkor jött össze amikor már nem kellett volna. Bele szerettem másba amikor 3. hónapban volt. A gyerek miatt nem akartam vele maradni...
2011. dec. 14. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

De így hogy várhatod el h odaadja neked a gyereket???

Otthagytad a sz@rban.....


És akkor te hisztizel a gyámügynél... Inkább ülj le az anyával beszélni, h szeretnél részt venni a gyerek életébe.

Mondjuk ha a barátom 3 hónapos terhesen otthagyna én se állnék vele szóba többet..


Segítettél neki anyagilag? Mert ezekkel simán visszavághat az édesanya, és ha ő is előadja a történetét nem biztos h jó fénybe fogsz feltűnni


A gyerekhez jogod van, mond meg az anyukának h vállalsz anyagi dolgokat is, részt akarsz venni az életébe stb..

2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És nem lehetne kezdetnek gyámügyi felügyelettel találkozni a gyerekkel?
2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

A gyermek számára te egy idegen vagy. Természetes, hogy egy 3 éves gyerek nem akar elmenni egy idegen férfival. Az lenne a furcsa, ha nem így lenne! Ne is erőltesd, mert valószínűleg halálra rémülne attól, hogy elviszi egy idegen.

Csak az a megoldás, ha az anyukával közösen találkoztok, és miután megismer, mint "anya egyik barátja", és mint "egy kedves bácsi", tehát nem leszel már számára idegen, akkor fokozatosan lehet elhagyni az anyukát a találkozókról. A lényeg az, hogy megismerjen a kisgyerek, és ne tekintsen rád idegenként, mert egy idegentől természetes, hogy fél. Addig pedig biztos, hogy nem akar veled elmenni.

2011. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytad, nem vagy az apja, miből tudná,hogy az vagy? Apu az, aki este mesét olvas, a hátán lovagoltat, megkérdi, mi volt az óviban,mindent megtesz értem, stb. Terhesen elhagytad az anyját egy új nő miatt,mit vársz? Én a nagykést dobnám utánad,úgyhogy számolj csak azzal,még szerencsés vagy.
2011. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja,és szegény kisgyerek biztos nagyon örülne, ha egy magát apának nevező bácsi rendőri segítséggel elrángatná otthonról.Hagyd őket békén,hamár az életüket így elk.rtad.
2011. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!