Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el a goromba, arrogáns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el a goromba, arrogáns férjemtől, ha a kislányom meg úgy imádja?

Figyelt kérdés
a kislányt imádja, de velem már nem tud rendesen beszélni. Jobban mondva, igyekszik, de minden nap azért van ilyen mondat is a kislányom előtt, hogy "Már háromszor megmondtam, hogy ezt ne ide tedd, stb..." Meg ilyenek. Már a háromévesem is néha mondja nekem, hogy "Anya, nincs neked dolgod?" Vagy, hogy "Már megmondtam, hogy alszok még"-kiabálja, ha keltegetni akarom reggel(mármint a gyerekem) És még sorolhatnám. a gyerekemnek hiányozna, de nem akarom, hogy ezt lássa.
2012. febr. 20. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudjátok megjavítani a kapcsolatotok, akkor igen, válj el. Az általad leírt problémák azonban még nem tűnnek orvosolhatatlannak.
2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy az alárendelt?! Ezt én nem bírnám, kell egy alapos beszélgetés,hogy újra tiszteljen, ne csicskája legyél. Ha nem megy, láthatja még a gyereket, amennyire engeded,akár amikor csak akarja...
2012. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

A férjednek nem ártana egy kis edzés.


Itt mutassa meg mennyire magabiztos, ne otthon!


[link]


Am éna helyedben elkezdenék más pasikat magasztalni, pl miyeln határozott miylen kemény, nem csak egy szájhős aki otthon leugatja az asszonyt, az ágyba meg nyúlbéla.

2012. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Legfeljebb nála hagyod a gyereket.
2012. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért kéne nála hagynom a gyerekem? Ezt nem értem.
2012. febr. 20. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem váj el.Ez borzasztó.A gyerek meg úgy is láthatja,gondolom.Szívás az ilyen pasi:S
2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem téged imád a gyerek, ha jól értettem a kérdést.
2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell elválni, mert egyrészt azzala ygereken is ütsz, másrészt meg menekülés a problémák elől!


Neveld meg a barom férjedet!!


Te hagytad, hogy ilyenné válljon melletted!


Ott bsztad el, hogy lenyelted az első békát, és nem verted a fejébe a rendet!

2012. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én félnék ettől az embertől,hogy pokollá fogja tenni az életemet.Akkor már inkább a válás.Ha az anya idegroncs lesz ettől a baromtól,akkor az sem fog jót tenni a gyereknek.Bár lehet,hogy most egy kicsit túlzásba estem.Mondjuk előzőnek abban igaza volt,hogy már az első bunkó beszólásnál be kellett volna fenyíteni.Bár aki ilyenre képes,hogy ilyet mond,azon elgondolkoznék,hogy szeret e egyáltalán.Mondjuk a legdurvább az egészben az,hogy eltanulja a gyerek és ha nagyon rászoktatja az apja erre a bunkó stílusra,akkor nem fog tisztelni.
2012. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Emiatt elválni, hát hova lett ez a világ. Bár az én feleségemnek kevesebb is elég volt, hogy jelenleg váljon tőlem. Ameddig nem jár kocsmázni, nem ver, nem nőzik, szerintem nem kellene egyből a bíróságra rohanni. Régebben is voltak problémák, szerintem nincs olyan család ahol ne lenne, mégis együtt maradtak az emberek. Szerintem a lehető legfelelőtlenebb döntés ennyiért elválni, főleg ha van gyermek is a családban.
2012. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!