Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim. Hogyan bocsássak meg nekik?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok van egy hugom ő 13 éves. Én nagyon apás vagyok,én szerettem volna vele maradni.

De most hogy válnak kiderült h apu nem is az apám,csak mikor megismerkedtek anyukámmal ő a nevére vett,és ugy nevelt meg szeretett8?) mint ha tényleg az ő lánya lennék.

nem tudom mit gondljak,évekig hazudtak nekem. Anyukém is. Az igazi apám otthagyta még terhesen anyut,és lemondott rólam. Kiváncsi lennék rá is. Úgy érzem senkinek nem kellek.

Kérdeztem aput hogy akkor nem is mehetek el majd veled? Azt mondta h nem,maradjak anyánál,meg h a hugom szeret engem nagyon ne hagyjam magára. Már elköltözött itthonról,mikor jön látogatni mindig kerül engem. Nem vagyok az igazi gyereke engem minek látogasson? Úgy csinálja hogy én ne is legyek akkor még otthon


2012. febr. 16. 14:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
78%

Nagymamádékkal azóta nem is beszéltél? Húgod sem? Menj el hozzájuk, vagy hívd fel őket, ne félj tőlük!


Nálunk van a rokonságban örökbefogadott gyerek, és az egész rokonság rokonként tekint rá. Vagyis nemcsak a szülők, mindenki örökbefogadta.


Jár ide egy lány, akit örökbe fogadtak, Brigicicus , hátha tud neked valami biztatót mondani.


Szeretettel gondolok Rád,

Feliza

2012. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam csak a történetedet. Nagyon sajnálom, ami veled történt!

Próbáltál már nagyszüleiddel beszélni erről? Hívd fel őket, hogy meglátogathatnád-e őket. Ha igent mondanak, akkor menj át, beszélgess el velük apádról, hátha ők tudnak rá hatni. Ha nemet mondanak, akkor csak annyit mondj, hogy te szereted őket, pont úgy,mint az elmúlt 14 évben, és nem tudod mi változott az elmúlt 1-2 hónapban.. Ha ezt nem értik meg, sajnálhatják, hisz elvesztettek egy unokát.

Apukáddal már semmit se tudsz tenni, szerintem hanyagold kicsit, hátha rádöbben, hogy hiányzol neki. Anyukád beszélt már vele erről?

Kitartás!

20/l

2012. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős...ezt nem könnyű feldolgozni. Az egyetlen amit tehetsz,hogy leülsz...apukáddal,és elmondod neki hogy mit érzel. Ha megbocsátani nem is,de elfogadni lehet hogy sikerül majd a helyzetet...
2012. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2016. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
4 év... Engem is érdekelne mi történt
2016. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!