Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim. Hogyan bocsássak meg nekik?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok van egy hugom ő 13 éves. Én nagyon apás vagyok,én szerettem volna vele maradni.

De most hogy válnak kiderült h apu nem is az apám,csak mikor megismerkedtek anyukámmal ő a nevére vett,és ugy nevelt meg szeretett8?) mint ha tényleg az ő lánya lennék.

nem tudom mit gondljak,évekig hazudtak nekem. Anyukém is. Az igazi apám otthagyta még terhesen anyut,és lemondott rólam. Kiváncsi lennék rá is. Úgy érzem senkinek nem kellek.

Kérdeztem aput hogy akkor nem is mehetek el majd veled? Azt mondta h nem,maradjak anyánál,meg h a hugom szeret engem nagyon ne hagyjam magára. Már elköltözött itthonról,mikor jön látogatni mindig kerül engem. Nem vagyok az igazi gyereke engem minek látogasson? Úgy csinálja hogy én ne is legyek akkor még otthon


2012. febr. 16. 14:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Anyud? Vele miért nem szeretnél maradni?
2012. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
ez elég durva, hogy eltitkolta előtted az anyukád, a vérszerinti apukád kilétét... Én biztos agyvérzést kaptam volna, ha kiderül, hogy a drága egyetlen édesapucim vére csörgedezik az ereimben... pfff. bocs de kikészültem ettől....
2012. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
*hogy NEM
2012. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Anyukámat is szeretem,de nekem apu volt a minden
2012. febr. 16. 15:01
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
lányok általában apásak :)
2012. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Most hogy ez kiderül inkább egyikükkel se szeretnék már élni. Becsapva érzem magam.

Most már a mamékhoz se mehetek el... meg a nagynénémékhez és unokatestvéreimhez. hisz nem is tartoztam soha az ő családjukba... Nincs senkim

2012. febr. 16. 15:03
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom!

Mivel nagyon apás vagy, gondolom (eddig) ő is nagyon szeretett téged. Na emiatt szerintem tuti nem változtak az érzései, csak hogy most "kiderült az igazság" ő sem tudja, miként viselkedjen veled.

Légy türelmes, adj neki időt. Tudom, könnyű ezt mondani, de gondolj bele, ő a nevére vett és szeret téged annak ellenére, hogy nem az ő vérszerinti gyereke vagy.

Próbálj anyuddal beszélni ezekről a dolgokról.

2012. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen esetben ha tudom, hogy aznap jön apukám tuti ellógnék a suliból, hogy megbeszélhessem vele a dolgokat. (ha már akkor jön mikor még nem vagy otthon). Ez megér annyit, és tisztázzátok, hogy ha már nem maradhatsz vele akkor miért kerül? Mert nem vagy az igazi gyereke és ez csak most esett le neki vagy, mi????

:-OOO

23/N

2012. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 étoile et lune ***** válasza:
93%

Szerintem az, hogy válnak, csak az ő dolguk, elérkeztek egy olyan szintre a kapcsolatukban, amikor már nem bírják egymást úgy, mint régen, és tovább akarnak lépni. Persze a hír, hogy apud nem is az apád, tényleg nagy dolog, de talán azért nem mondták el neked, mert úgy gondolták, ő lesz az apád és kész, vagy csak később akarták elmondani neked az igazat, de a válás miatt ez a dolog előbbre jött. Tudod, az örökbe fogadott gyerkőcöknek se mindig mondják el az igazat, az örökbefogadó szülők szeretnék, ha a gyerek mindig a saját szüleiként tekintene rájuk. Vannak, akik elmondják, vannak, akik nem, de semmiképp sem szemétség van a dologban. Arra még nem gondoltál, hogy apud azért kerül - már ha nem csak bebeszéled magadnak -, mert azt hiszi, az igazat tudva már nem apádként nézel rá, hanem valami hazug mocsokra?

Inkább ülj le vele beszélgetni, hogy Te ugyanúgy szereted őt ezután is, neked mindig is ő lesz apukád, és reméled, hogy Te továbbra is a lánya maradhatsz, amennyiben ezt ő is így gondolja. Elvileg, ha jó fej (és miért ne lenne az, ha már annyira apás vagy?), akkor az lesz a válasza, hogy: ,,Ó, drága kis bogaram, gyere, hadd öleljelek meg!"

2012. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

az az apád, aki felnevelt, törődött veled. Most biztos lelkiismeret-furdalása van, de ő biztos saját gyerekeként szeret téged, neked is biztosítanod kellene róla, hogy így van részedről is. Miért nem inkább anyukádra haragszol? Most számít az a sperma, amikor a vér szerinti apád rá se bagózott egész életedben??????

Az, hogy válnak, nagyon kellemetlen, de most ez a probléma, vagy az, hogy eltitkolták előtted, ki az igazi apád? Mert ha a válás, hát az sajnos elég sok helyen előfordul, és gondolom, ők sem így akarták, mindent megpróbáltak, de valamit nem lehet megjavítani még akkor sem, ha szeretik, tisztelik egymást. Sajnos :(

2012. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!