Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim. Hogyan bocsássak meg nekik?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok van egy hugom ő 13 éves. Én nagyon apás vagyok,én szerettem volna vele maradni.

De most hogy válnak kiderült h apu nem is az apám,csak mikor megismerkedtek anyukámmal ő a nevére vett,és ugy nevelt meg szeretett8?) mint ha tényleg az ő lánya lennék.

nem tudom mit gondljak,évekig hazudtak nekem. Anyukém is. Az igazi apám otthagyta még terhesen anyut,és lemondott rólam. Kiváncsi lennék rá is. Úgy érzem senkinek nem kellek.

Kérdeztem aput hogy akkor nem is mehetek el majd veled? Azt mondta h nem,maradjak anyánál,meg h a hugom szeret engem nagyon ne hagyjam magára. Már elköltözött itthonról,mikor jön látogatni mindig kerül engem. Nem vagyok az igazi gyereke engem minek látogasson? Úgy csinálja hogy én ne is legyek akkor még otthon


2012. febr. 16. 14:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon sajnállak, borzalmas lehet neked

keresd egyszer meg vagy menj hugoddal

nem értem én ezt a pasit... ha eddig szeretett most mi baja lehet?

2012. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Játsz nyílt lapokkal: Apa azért nem szeretsz már, mert nem is vagyok vér szerint a lányod? Én attól még szeretlek. Mi változott?
2012. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

15,14 vagyok!

Azért írtam, hogy üljetek le és beszéljétek meg, mert nem tudom miért, van egy olyan érzésem, hogy a papádnak új felesége, új családja lesz. Mivel a hugodat nem tagadhatja meg az új feleség előtt, téged már "jogilag" nem tud, nem "köteles" elfogadtatni velük. És ez miatt nagyon szégyelli magát, és szerintem azért valahol a szíve is fáj miattad.

De gondold meg, ebben az esetben csak a húgod után lesz köteles gyermektartás-díjat fizetni, és te utánad már nem.


Az egész elzárkózás nem az érzelmekről, hanem az anyagiakról szól! Kérdezz rá erre is! Szerintem itt van valahol az egész viselkedésnek az indítéka!

2012. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy anyagi oka lenne, ugyanis ha nevére vette a kérdezőt, akkor örökbe fogadta és utána is kell fizetnie.


Szerintem menj el nyugodtan a mamádékhoz és beszélj velük.

2012. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
16:15 megmondta a tutit. (Be tudnál másolni egyet-kettőt a hozzá írt sms-ek közül?)
2012. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
94%
Uhh ez nagyon rossz.Én most akarom kideríteni hogy a szüleim-e az igazi szüleim mert 70% hogy nem:( kitartás neked!!!! Én a helyedbe elmennék a húgommal és ott előtte beszélném meg mert neki is kamuzik. :S
2012. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Apukámmal még mindig nem tudtam találkozni,a hugommal küldtem neki egy levelet de arra se válaszolt :(

nem kellek én senkinek. Az igazi apámnak se kellettem,meg annak se kellek akit évekig annak hittem

2012. febr. 27. 20:31
 28/35 anonim ***** válasza:
64%

Ezt nem szabad igy felfogni...megértem hogy ez egy nagyon pocsék helyzet neked,de ez nem a világvége. Lehet hogy csak egy kis idő kell az apádnak és tisztazza magában a dolgokat,aztan végre tudtok majd beszélni.Ha meg ilyen marad akkor szégyellje magát!!!!

A vér szerinti apádnak meg nem te nem kellettél,hanem anyud..ha egy pasi lelép egy nő mellől akkor az azért van mert nem kell neki a nő,nem azér mert a gyerek nem kell. Ha szereti a nőt akkor örül a babának is,ha nem szereti akkor csak a baba mellett nem fog a nővel maradni, a pasik nem igy vannak összerakva.

Ott van anyud és a tesóid,meg aztán te is felnőlsz lassan és már ne fogod ezt az egészet világvégének látni,jön majd a szerelem, a gyerekek....csak remélem te szerencsésebb leszel a párkapcsolatokban mint anyud:-)

2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
Azt akartam irni hogy csak a baba MIATT nem fog a nővel maradni.
2012. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Hú, szegénykém! Nagyon sajnálom. Most olvastam a történetedet, és nagyon együttérzek... Rossz most neked, és értem, hogy úgy érzed, "nem kellesz senkinek". Anyukádnak meg a hugodnak biztosan kellesz, ebbe kapaszkodhatsz, továbbá barátnőid is biztos vannak. NAGYON fontos, hogy ilyenkor, amikor úgy érzed, szinte mindent elveszítettél, megtaláld azokat a kapaszkodókat, amik még megvannak!!! Ez nagyon fontos, a lelki túlélésedhez kell! Gondold végig, ki mindenkinek vagy biztosan fontos. És ennek a tudatába kapaszkodj.
2012. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!