Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól teszem-e, hogy nem látogatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem-e, hogy nem látogatom?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyunk. Van kettő gyermek. A feleségem a szüleihez ment akik a maradiságukról híresek, és a kapzsiságukról.

Egy hónapja nem láttam a gyermekeket. Mert amikor voltam náluk, a gyermekek előtt csak azt hallgattam a szüleitől ( ???) , hogy én vagyok a hibás.Végül is igen, az én fizum is át kellett volna nekik utalnos, el adnom az otthonom, hogy ők éljenek. Sajnos szek után a szapulás után azt döntöttem, hogy nem megyek hozzájuk. A feleségemnek mondtam, hogy a mennyünk el a gyermekekkel egy semleges helyre. De , nem. Nem merttem látogatni őket , pedig rossz. Mert így is ellenem nevelik őket, nem ha még okot is kapnak rá. Na most azért egy epélda,amkor a nagyobbik gyermek meg született és este nehezen aludt el, a feleségem annya azt mondta, hogy főzzünk neki mák gubó teát. Akkor el lehet képzelni, hogy milyen lehet ilyen esetben, váláskor.


2012. febr. 15. 23:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem hiába cs.szegetnek, 2 gyerekkel nem hiszem, hogy az anyuka otthagyott volna. Ekkor meg gondolj bele, lehet igazuk van. Igeneis, egy normális apa inkább a saját otthonát feladja, mint az egész családjáét, gyerekeiét! Milyen apa vagy te?! Persze ez látszik abból, hogy ha ezeket szemedre vetik, inkább nem is látogatod a gyerekeidet.Menj, látogasd őket, és végighallgathatod a szidalmakat is, ha megérdemled. Talán kérhetnél bocsánatot, és megpróbálhatnád támogatni a feleséged, hogy esélye legyen neki is új életet kezdeni. NE csak magadra gondolj, ha gyereked van, legyen az az 1. Val. miattad kell a maradi nagyszülőkkel élniük!
2012. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Te komplett hülye vagy!

Akkor még lakása sem lenne...

Inkább ne is írj.

2012. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Meg is válaszoltam amugy a kérdésemben a választ.

Sok mindent nem írtam le , mert nem ide való.

2012. febr. 16. 15:17
 14/24 anonim ***** válasza:

Utolso elötti: Nem tudom, mit segit az, hogy allandoan cseszegetik, hacsak azt nem akarjak elerni, hogy elmenjen a kedve a csaladjat latogatni?! Ki akarja - egy mar kialakult helyzetben - allandoan azt hallgatni, hogy mekkora sz*r alak?

Es - kerdem en - mit segit ez a kerdezön, vagy akar a csaladon, beleertve a nö szüleit? Semmit. Csak tovabb mergesiti a helyzetet, aminek a legjobban a gyerekek isszak meg a levet!!! Ezen el kellene az olyan embereknek gondolkodni, akik a bosszuallason kivül masra nem tudnak gondolni!

2012. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha meg is válaszoltad, hogy jól teszed, akkor minek írtad ki a kérdést? Ember nem fogja azt mondani, hogy jól teszed. Ne magaddal foglalkozz, a gyerekeidnek joguk van hozzád!
2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Persze egyértelmű számomra is, mint nektek akiknek köszönöm az őszinte válaszokat. Kivétel családért???? adjam el a házat. Barom. Add el a tied.Amugy én is szenvedek, de mivel a gyermekekekt használják föl zsarolásra , akkor inkább kinlódok tudatosan. A gyermekek nem sérülnek, csupán engem nem látnak. Nincs rá ok, hogy ellenem neveljék őket. Mindig mellettük állok, de most így jó. Sajnos az is biztos, hogy ebben az esetben nincs jó meg oldás, csak kevésbé rossz.

Nem kívánom senkinek sem, de az add el a házadatnak igen. Gondolom egy kis pö ....cs.

2012. febr. 16. 18:10
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekek igenis, hogy sérülnek. De ha neked megfelel, hogy az apósod szolgáltatja a férfi és az apa mintát, akkor nincs mit tenni. Csak arra kérlek, ne nyugtatgasd ezzel magad.
2012. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Igen , mindenkinek igaza van . De gondoljatok bele. Amugy a nagyobbik 7 éves lessz, a kissebbik 2 lessz majd. A nagyobbik szorosan ragaszkodik hozzám. Mit is élhetne át ha el hozom, föl éled újra apa, majd vissza viszem, majd tömik a fejét, hogy apád ilyen , olyan. Vagy nem lát egy darabig, s nincs rá okuk, hogy bántsák.Sajnos azonban egy valamivel tisztában kell lenni váláskor. Álltalában a gyermekeken csattan az ostor. Én részemről el akarom kerülni ezt. Nekem is rossz. Tudom, hogy szenved. Amikor beszéltem vele már meg volt félemlítve, magát vádolta, azt mondta, hogy ő a rossz már. De ezt el mondtam a feleségemnek is aki csak szinte nevetett rajta.

Az is igaz, hogy a feleségemnek is meg van a felelőssége. Azért tudja, hogy mennyire szeret a gyermek, akkor. Ráadásul van nálunk más is amit inkább le sem írok. Amit le nem írok arra mindenki jószándékkal annyit mondana, hogy balek vagyok.

2012. febr. 17. 01:51
 19/24 anonim ***** válasza:

"A gyermekek nem sérülnek, csupán engem nem látnak."

Kerdezö, a gyerekek serülnek. Nem ertik, miert nincs itt apa.

Tudod, a gyerek egy egyszerü es total öszinte leny, azt hiszi, amit lat es erzi, ha valaki szereti öt. Tehat lehet rolad füt-fat kiabalni az anyanal, akkor is tudjak, mi az igazsag, ha veled vannak. Ellenben, ha te elfordulsz tölük - barmilyen nyomosnak is tünhet jelen pillanatban az ok - elöbb-utobb elgondolkoznak azon, hogy talan megis anyunak van igaza.

Egy kisgyerek ebben a korban azt gondolhatja, hogy mindez azert törtenik, mert ö nem volt eleg jo, vagy eppen anyut akarta kisajatitani veled szemben, es ezert most büntudata van. Az ö szintjen el kellene magyarazni neki a dolgot, meg csak veletlenül se erezze, hogy miatta törtenik az egesz. Ha eltünsz mellöle, mindig is magat fogja hibaztatni, ez a felnöttkorara is ki fog hatni! Ha szereted, maradj mellette, ö meg a masik pindur szamitanak, nem az askalodok. A felesegedre ugy tünik nem sok mindenben szamithatsz, de ne ez erdekeljen.

Fel a fejjel, gondolj arra, mindig minden valtozik, idö kerdese, hogy valtozzanak a körülmenyek. Ne hagyd, hogy kesöbb emesszen a büntudat, mert most az egyszerübb utat valasztottad. Hidd el, a gyereknek sem kinzas, ami törtenik, elöbb-utobb alkalmazkodik az uj helyzethez.


Es mindig gondolj arra, TE mire emlekszel abbol az idöszakbol, amikor 7 eves voltal. Sokmindenre nem, csak azokra a dolgokra, amik meghatarozoak voltak, igaz? Ne hagyd, hogy a gyereked kesöbb csak annyira emlekezzen, hogy APA egyszercsak eltünt.

2012. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy jo szived van, nem baleksag. Aki kihasznalja ezt, azt minösiti a cselekedete. Ne keseredj el, a parom hasonlo helyzetben van tavaly ev eleje ota, de mar kezd körvonalazodni az uj irany minden erintettnek. Alakul, bar meg sok dolog sz*r. Pl. a volt feleseg viszonyulasa a dolgokhoz... De a gyerekek mar kezdik elfogadni a helyzetet, es az a lenyeg.

Jah, es ne feledd, NEKED IS VANNAK JOGAID, nemcsak kötelezettsegeid. Kicsit olvasgass a neten utana. ... es legy mindig következetes, mindig a CELT tartsd a szemed elött (azaz a gyerekeket). Nehez ut all elötted, de meg tudod csinalni! Csak ne hagyd magad mindig "perbe fogni". Nem erdemled meg!

2012. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!