Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól teszem-e, hogy nem látogatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem-e, hogy nem látogatom?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyunk. Van kettő gyermek. A feleségem a szüleihez ment akik a maradiságukról híresek, és a kapzsiságukról.

Egy hónapja nem láttam a gyermekeket. Mert amikor voltam náluk, a gyermekek előtt csak azt hallgattam a szüleitől ( ???) , hogy én vagyok a hibás.Végül is igen, az én fizum is át kellett volna nekik utalnos, el adnom az otthonom, hogy ők éljenek. Sajnos szek után a szapulás után azt döntöttem, hogy nem megyek hozzájuk. A feleségemnek mondtam, hogy a mennyünk el a gyermekekkel egy semleges helyre. De , nem. Nem merttem látogatni őket , pedig rossz. Mert így is ellenem nevelik őket, nem ha még okot is kapnak rá. Na most azért egy epélda,amkor a nagyobbik gyermek meg született és este nehezen aludt el, a feleségem annya azt mondta, hogy főzzünk neki mák gubó teát. Akkor el lehet képzelni, hogy milyen lehet ilyen esetben, váláskor.


2012. febr. 15. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
most komolyan azt kérdezed, hogy jól teszed-e, hogy nem látogatod a saját gyerekeidet? milyen apa vagy te? tűzön-vízen át kéne menned értük....
2012. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is látogatnod kellene őket. Mennyi idősek a gyerekek?
2012. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorforgató egy anyósodék vannak, az biztos. Nem tudnád Magadhoz elvinni a gyerekeket?
2012. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem teszed jól. Egy apa nem így viselkedik...de kifogás az mindig van.
2012. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Odamész, a feleséged kiviszi a kapuba a gyerekeket, te meg elviszed őket magadhoz. Megbeszélitek, mire viszed vissza őket, kész. Férfi vagy, nem?
2012. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért egy férfinak is vannak érzései. Rám sem tud semmi sem rosszabbul hatni, mint ha igazságtalanul gyűlölködnek irányomban. Nekem se lenne kedvem ilyen helyre menni. Tényleg az lenne legjobb megoldás, hogy egy percet sem beszélni velük, csak felvenni meg leadni a gyerekeket.

De ha esetleg nincs mód elvinni őket magadhoz, mert messze laksz, nincs kocsi, egyebek, akkor is azért 3-4 hetente látogasd őket, ha nehéz is.

2012. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi idősek a gyerekek?

Szerintem hatalmas önzőség lenne tőled, ha nem látogatnád őket. Nyugodt lenne a lelkiismereted? A gyerekeknek szükségük van rád. Én ismerem azt az érzést, hogy apám cserben hagyott. Lehet megvolt rá az oka, de kétlem hogy erről én és a kishúgom tehetünk. Soha nem fogok tudni megbocsájtani neki, hogy nem volt ott, mikor a legnagyobb szükségem volt rá. Ez a kapcsolatunkon is látszik: ha találkozom egy Szia, miújság beszélgetés a maximum, semmi több!

2012. febr. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele mindig a gyerekek lelkivilagaba. Nalunk is gondok vannak a lathatasoknal, de mindig azt kell a szemed elött tartani:

- A gyerekek szeretik mindket szülöjüket!

- Ök nem akartak, hogy elvaljatok, ebbe a helyzetbe csak belekerültek!

Emelkedj felül kicsit a masik fel dillettantizmusan, vagy vidd el lathatasi idö alatt öket (ahogy tanacsoltak a többiek is, ha elengedi az anya a gyerekeket veled egyedül) vagy ha ott vagy naluk, szolj nekik, hogy fejezzek be a kioktatast, a gyerekek miatt vagy itt, mert szereted öket, es ök hozzad ugyanugy tartoznak, mint a felesegedhez, es egyuttal jelentsd ki, hogy nem vagy kivancsi a velemenyükre. Aztan mondjanak barmit, engedd el a füled mellett, ha nagyon alazni kezdenek lepj le, de mindenkepp koncentralj a gyerköcökre, amig ott vagy naluk. Elöbb-utobb abbahagyjak.

2012. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

elözö vagyok, ha a szülök figyelmet felhivod arra, hogy hagyjak abba az ocsarolasodat, mindenkepp figyelj arra, hogy ezt ne a gyerekek elött tedd. Vondd felre öket, ugy beszelj velük.


Egyebkent meg: ami törtent, megtörtent, nincs mit szegyellned, allj a sarkadra, es fel a fejjel. Ne hagyd jobban elmergesedni a helyzetet. Hosszutavon a legrosszabb megoldast, ha benyelsz mindent szo nelkül. Jah, es csak addig cseszegetnek, amig latjak, hogy ez teged melyen megerint, mert igy a "markukban tarthatnak", hogy csunyan fogalmazzak. :)

2012. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom, hogy látogatnod kell őket!! Jól mondta előző. Tűzön vizen át!

Egyébként meg mi az hogy nem adja oda? van végzés róla? ha van akkor irány a gyámügy és tegyél bejelentést, hogy nem tett eleget feleséged a végzésben foglaltak szerint.Azért elég sok lehetőséged van, ne add fel.


Egyébként meg egy gyerek nem hülye, mondhatnak rólad akármit otthon, de amint nálad vannak a gyerekek,és te éppenhogy az ellenkezőjét teszed, tehát kedves vagy, jófej vagy, vannak programok, sok együtt játszás, kirándulás,nevetés akkor azért a gyerekek csak összeteszik a kis fejükben, hogy itt valami nem stimmel azzal amit anyáék mondanak apáról.


nálunk ugyanez történt. Anyuka folyamatosan: "apa így rossz, apa így hülye, apa nem is szeret titeket stb." De közben mikor nálunk voltak a gyerkőcök, folyamatosak voltak a játszások, sokat nevetgéltünk, sok finomságokat főztünk együtt, sok program volt(nem kell feltétlenül pénbe kerülő programra gondolni) együtt fűnyírás, kiránsulás stb stb. Gyerekek olyan szinten kötődnek hozzánk, hogy hozzánk akarnak költözni. Teljesen elegük van az anyjukból. Nálunk mondjuk már nagyobbacskák a gyerekek, már szembeszállnak az anyjukkal. van, hogy szabályosan megvédik az apukát, hogy:"anya hagyd abba, anya nem mondasz igazat stb"


Tehát én amondó vagyok,hogy a gyümölcs úgyis befog érni! Csak türelem. De azt semmiképp ne tedd meg, hogy nem keresed a gyermekeidet. Ez esetben ne haragudj meg, de jogosan fog téged szidni feleséged.


Anyósékkal meg valóban nem kell kommunikálnod. nézz át rajtuk. Sok sikert! :)

2012. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!