Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyuméknak,...

Hogy mondjam meg anyuméknak, hogy nem teszem fel a falra, amit vettek nekem?

Figyelt kérdés
Jövőre újítom fel a szobámat, mindent elterveztem már, el is meséltem nekik, hogy milyen színekben gondolkodom. Fekete és krémszínben, erre vettek nekem egy lila falmatricát. Nem fogom feltenni :/ Direkt azért újítom majd fel, mert össze-vissza színű az egész, mert telepakolták egymáshoz nem illő, néha ízléstelen dolgokkal. :/
2011. dec. 31. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogják érteni. Nem kell ezt annyira bejelenteni, észre veszik majd, hogy nincs ott. A matricát meg rakd el a szekrény aljába, lehet később jó lesz vmire.
2011. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így mond meg: anyu, apu, nem teszem fel a lila falmatricát, mert nem tetszik.
2011. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel, aztán takard el egy szekrénnyel.
2011. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13:27-ez jó ötlet!;)
2011. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de a fekete és a krémszínű bár nagyon jó együtt( nekünk az egész lakásunk ilyen) de igényel egy harmadik kiegészítő színt. Mi a lilában és a zöldben gondolkodtunk, de zöld lett, mert lilával inkább csajos volt a végeredmény a párom szerint. Szóval a lila falmatrica szerintem nagyon szép lenne!
2011. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
örülök hogy ilyen nagy gondjaid vannak az életben....
2011. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!