Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam meg anyuméknak?

Hogy mondjam meg anyuméknak?

Figyelt kérdés
Most csináltattam tetoválást , de anyumék nem tudják , mert nem engedték volna meg ,hogy mondjam el nekik ? Vagy várjak amíg észre veszik ?
2009. szept. 29. 18:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%

Szerintem jobb, ha elmondod. Nem ismerem szüleidet, ezért nem tudom, hogy kéne előadni, mennyire komolyak stb.

"Anya, apa, el kell mondjak valamit...*komoly fej, kis szünet* rájöttem, hogy meleg vagyok. (vársz egy kicsit) Igazából csak tetkóm van." :D

2009. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Én semmiképp sem várnék vele addig amíg meglátják, mert akkor nagyobb balhé lesz belőle. Egyébként őket is meglehet érteni, hisz a te érdekedben tiltották. Megakartak óvni attól, hogy később megbánod és nem tudod leszedni. Nem így kellett volna ezt megcsinálnod.
2009. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg. Jobb ha előbb túl vagy rajta. Az elején biztos lesz egy sor veszekedés stb., de később úgyis megenyhülnek. Mást úgysem tudnak csinálni. Amúgy mennyi idős vagy? Fiú, lány?
2009. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

16 éves és csaaj,

és a vádlimon van egy kereszt.

2009. szept. 29. 18:34
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
én bár már 18vagyok, legalább 1-másfél hétig nem mutattam meg anyámnak,mert nem örül neki, aztis úgy vette észre,hogy véletlenül kimentem konyhába úgy h nem takartam el semmivel:D igazából sztem úgyis jön a tél, ne sokkold őket ilyenekkel fölöslegesen,majd olyankor mondd amikor nyugi van otthon, és nem idegeskednek=)
2009. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Na az a kereszt nem vészes szerintem. Mondjuk attól függ mekkora. Szerintem ezért nem nagyon fognak haragudni rád. Végül is nem egy halálfejet vagy egy jakuza tetkót csináltattál :D
2009. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Thurston ***** válasza:
A kereszt miért kevésbé rossz, mint egy koponya mondjuk? Bár a válaszoló biztosan azért csináltatott ilyen tetoválást, mert mélykeresztény.
2009. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ffúúúú :S

esküvődön bánni fogod mint a kutya h megcsináltattad.

2009. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ezt már jól elszúrtad :S most ez milyen dolog, hogy a hátuk mögött csináltattad?:S tuti meg fogod bánni...kereszt a vádlin..jesszus.
2009. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kevésbé rossz, mert ha már a tetoválás miatt mérgesek lesznek rá akkor legalább a minta nem egy nagy valami.
2009. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!