Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam meg anyuméknak?

Hogy mondjam meg anyuméknak?

Figyelt kérdés
Most csináltattam tetoválást , de anyumék nem tudják , mert nem engedték volna meg ,hogy mondjam el nekik ? Vagy várjak amíg észre veszik ?
2009. szept. 29. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te írtad ki, hogy mennyiért lehet eltávolíttatni?

Tudod mi erről a véleményem? Hogy az a tetoválóművész sem volt ép, aki egy 16 éves gyermeknek szülői beleegyezés nélkül tetoválást csinált. Én ilyenről még nem is hallottam...

2009. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
beszélj velük! az már jó pont ha bevallod.
2009. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kérd őket meg most szépen, hogy hagy tetováltass, h ez neked sokat jelentene blabla..addig rágd őket, mig bele nem mennek és majd aztmondod most csináltattad(mármint abele1ezésük után)

nem szép dolog..de talán ez is 1 megoldás:)

2009. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló ötletéhez annyit hozzáfűznék, h ha már végre belementek, akkor azt is csinálhatod, h mondjuk csak két nap múlva mutatod meg nekik, hogy most csináltattad.:D
2009. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én pc-t csináltattam. CSak anya tudott róla. Apától mikor kérdeztem h mit szolna azt mondta h kitagadna a családból. Aztán végül is megtudta h pirszingem van. Nem szolt semmit csak azt mondta,hogy ne lássa meg a számba (: nem kell fel fujni szerintem hagyd had lássák majd meg:'D 14/L
2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!