Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék a barátomnak fülbeva...

Szeretnék a barátomnak fülbevalót! Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Béla, szeretnék neked egy fülbevalót."
2010. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sehogy.
2010. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem olyan dolog, amit az ember saját maga dönt el. Még ha a fiú mondaná a lánynak, hogy figyi, jobban állna egy fülbevaló. De egy lány ne találja már ki a barátjának, hogy hordjon egy olyan ékszert, ami eddig egyáltalán nem hiányzott az életéből (ráadásul női ékszer...)
2010. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se mondanám neki, de te ezt kérdezted, hát válaszolok.

Sétáljatok el egy ékszeres kirakat előtt, álljatok meg, majd bökj rá egyre: Szerintem olyan jól állna neked...

A reakcióból majd látod, érdemes-e forszírozni a dolgot.

2010. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyon jó ötlet!
2010. dec. 16. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy mondtam meg a volt barátomnak, hogy közöltem vele, hogy beindulok a fülbevalós srácokra. Pár hétig gondolkozott, aztán lövetett magának. A szakításunk óta kivette.
2010. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
huuh a fülbevaló undorító egy fiún :// Mondjuk valakinek jól áll de véleményem szerint b*zis.
2011. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés ,de aktuális lett ,mert most nekem akarnak fülbevalót. Kérdezőnek sikerült rávennie a barátját?
2019. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!