Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól teszem?

Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

Az legjobb barátommal 2 hete megromlott a kapcsolatom, igazából egy lány miatt. Új barátnője lett, és -persze megértem- nem ér rá sosem, elfogadom, hogy nem ér rá találkozni, de sem sms, sem üzenetet máshol nem hagy, még nem is válaszolt. Most arra jutottam, miután 1-2 napja keresett, hogy nem fogok vele találkozni egy ideig, válaszolok neki, de "leszarom"


23F


2011. okt. 29. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább át kéne beszélnetek a dolgot.Így még az is lehet hogy megmenthető lenne ez a barátság.Így viszont lehet hogy pont emiatt fogtok eltávolodni egymástól.Én is voltam így és kiderült hogy végig csak félreértettük egymást.Persze akkor már nem lehetett megmenteni a barátságunkat.Én azt mondom beszéld meg vele a dolgot amíg nem késő...
2011. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem legyél Te az okosabb, és talizzatok, hátha minden a régi lesz.
2011. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talan most nagyon szerelmes és nem jutsz eszébe, adj idõt neki. Valóban most egy darabig ne keresd, hatha rajön, hogy hianyzol neki.
2011. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, hogy ez milyen rosszul esik most neked. Az a baj, ha valaki életébe hirtelen betoppan a "nagy szerelem", kicsit elszáll az agya, ami nem helyes persze,de sokszor észre sem veszi, akit érint. Lehet, hogy a barátodnak ez az első igazán komolynak induló kapcsolata, és most ez 100%-ig betöltötte az életét.


Az is lehet, hogy a lány most teljesen ki akarja őt sajátítani.


A tapasztalatok azt mutatják, hogy ha lemegy ez a nagy érzelmi hullám, utána helyreáll a rend, vagy ha ők szakítanak, egyből rád lenne szüksége.

Próbálj meg kicsit megértőbb lenni, találkozz vele, és mondd el, hogy rosszul esett részéről ez az érdektelenség; örülsz a boldogságának, de a szerelemnek nem kéne kizárnia a barátságot.


Ha igazi barátja vagy, nem szállsz ki ilyen könnyen. Nem lehet, hogy kicsit féltékeny is vagy rá titokban?


Alapvetően tényleg megértelek, de légy toleránsabb, lehet, hogy egyszer téged is ennyire elvarázsol egy lány, hogy akaratlanul is sértő leszel a barátaiddal.

2011. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele, csak fél órára, mert segítségre szorult.. 2 napja megint nem beszélünk. Nem vagyok rá féltékeny, mert nekem is megvan a saját kapcsolatom, igaz nem olyan komolyak... de mindig van időm rá. Szerintem ez már rég elveszett. Úgy érzem magam, hogy mindenki csak kihasznál..:(
2011. nov. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!