Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet heverni valakit...

Ki lehet heverni valakit ilyen esetben? Itt érettebb eberek vannak, ezért teszem ide a kérdést.

Figyelt kérdés
Életemben először találkoztam olyan emberrel, akibe úgy voltam szerelmes, hogy nem csak egy illúziót vontam köré, hanem a személyébe is szerelmes voltam. A lángolás már lecsengőben volt, de amit utána éreztem, az az igazi mély kötődés volt. Sajnos ezt a párom nem így élte meg, nála alapból nem indult túl nagy szerelemmel a kapcsolat és amit érzett, az is kimerült, elmúlt. Vagyis nem egy irányba fejlődtünk érzelmileg. Voltam már szerelmes korábban, de az mind illúzió volt, amint elmúlt, nem éreztem semmit az illetők iránt. De az exem teljesen más. Ki lehet ezt heverni valaha?
2011. szept. 11. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Amugy szerintem igen, az ido mindent megold es ez tenyleg igy van barmennyire is hihetetlennek tunik neha. Gondolj csak bele ha meghal valaki akit nagyon szeretsz iszonyatosan rossz erzes, idovel megis enyhul talan mert hozzaszoksz az uj szituaciohoz.
2011. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki lehet! Mintha rólam írtad volna, velem is hasonló volt. Nagyon fájt az, hogy eldobott, és idő kellett, míg túlléptem a dolgon, kb 1 év! De az változó. Remélem, neked hamarabb fog menni!


1000000000%, hogy ki fogod heverni, higgy nekem!!!!

2011. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod torekenyek vagyunk, amikor elesunk, akkor fajdalmat erzunk, de bamennyire nehezen is, de tudni kell felallni!

TEhat amikor felaltal, akkor nem a sebedet fogod nyalogatni, hanem kezelni fogod, es ugy, hogy megtalalod azt a kezelesi modot, hogy minnel elobb begyogyuljon! Erre kell torekedned!

Egy nem mukodo kapcsolat, amit elkell fogadnod, elkell fogadnod azt, hogy a parodnak ez nem felelt meg! Semmi ertelme most azon ragodnod, vagy okot keresned, mert biztosan voltak elozmenyek, amiert vegett ert ez.

Egyet kellene megtanulni minden lanynak, hogy nem sirni egy olyan utan, aki elhagyott minket, mert egy ilyen ember nem erdemli meg azt, hogy sirassak!

Viszont ha belegondolsz, hogy nem tudta elfogadni ezt a kapcsolatot, tehat ha O dontott igy, akkor azt jelenti, hogy nem fogadta el a tulajdonsagodat, szokasodat, tehat meg mindig jobb igy es most, mint egy tobb evi hazassag utan! Ne erezd azt, hogy vesztettel ezzel, hiszen nyertel, es van lehetoseged arra, hogy megtalald a tarsadat egy olyan szemelyben, Aki rajongani fog erted pl.

En pl. nem tudnek egy olyan szemelynek a szemeert sirni, aki elhagyott engem! Fel a fejjel, Te egy olyan tarsat keresel, akivel az eletedet akarod, vagy szeretned leelni, es ez nem volt az, tehat keress tovabb! Ne sajnald onmagad, csinalj programokat, minnel kevesebbet legyel egyedul, hogy ne agyalj sokat, tehat kapcsolodj ki, errol gondoskodj!

2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

25 vagyok, nő...

egyébként már sokkal jobb mint az elején, csak most azt érzem, hogy az exem személyében egy hihetetlen értékes embert, barátot is elveszítettem és ez is nagyon fáj.

2011. szept. 11. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 év alatt nem sikerült,de nem vagyok rosszul meg semmi, csak tudom,hogy nekem ő a nagy ő.
2011. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... biztos azért érzed ezt, mert 5 év alatt még nem sikerült olyat találnod, akit a szerelem csillapodása után is képes vagy szeretni mindenestül... én is ettől félek, hogy soha többet nem találok ilyet.
2011. szept. 11. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én sem voltam még olyan szerelmes azóta sem,mint a legelső szerelmem óta,DE ettől függetlenül elmondhatom,hogy igenis sikerült túllépnem rajta.4-5évbe telt! Voltak utána kapcsolataim,s sokszor elmúlt bennem az érzés,volt fellángolás,rózsaszín köd,de az az igazi átütő dolog nem.De majd csak betoppan egy mégnagyobb Ő mint a legelső :)Bízom benne!23n

2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen, én is pont ezen gondolkodom, hogy biztos leszek még szerelmes, meg fogok vonzódni pasasokhoz, de még egy ilyennel nem tudom mikor ajándékoz meg az élet újra, ami ráadásul kölcsönös is lesz... azt hittem korábban, hogy ezt magától értetődően mindenkinek kijut, de rájöttem, hogy ehhez nagyon nagy szerencse kell és ez egy igazi kincs. 3 hónapja mentünk szét egyébként. Jelenleg is van valaki, aki iránt vonzalmat érzek, de bele se megyek, mert ismerem az illetőt és tudom, hogy amint felszállna a rózsaszín köd, nem éreznék iránta SEMMIT. Az a baj, hogy a legutóbbi szerelem nagyon magasra helyezte nálam a mércét.
2011. szept. 12. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ugyanilyet találni és azzal követed el a legnagyobb hibát, hogyha ezt várod. Leszel még szerelmes de őt vagy őket másképpen fogod szeretni, más tulajdonságaikat és értékeiket találod majd vonzónak.

Adj időt magadnak, mert ez a kapcsolat még nagyon friss és most még mindenkit hozzá hasonlítasz. Egy idő után majd letisztul a dolog és arra mindenképpen jó lesz, hogy megtudd mit akarsz egy kapcsolattól.

2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!