Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek ha a volt felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a volt feleségem ellenem neveli a gyereket mert nem adok elég pénzt?

Figyelt kérdés

Amikor nálam van a gyerek mindig mondogatja hogy mert neki nincs az,nincs ez,és tudja h azért mert sajnálom én neki megvenni. Hisz a fizetésemből még így is marad egy csomó,stb...

Tipikusan olyan szavakat használ a 12 éves fiam amit az anyjától halhatott,mintha ő tanította volna be neki.

A legtöbbször csak felidegesít vele,hisz tényleg jól keresek,nagyon jó gyerektartást is fizetek minden hónapban. Sőt,ha valami nagyobb horderejű dolog van,mint pl tavaly sítábor abba is beleadtam. Az is baj volt akkor hogy miért nem fizetem ki az egészet én,én jóval átlag fölött keresek megtehetném.

A gyereknek hiába magyarázom hogy nekem hogy elváltunk a nulláról kell kezdenem mindent. Ha vittem volna a lakásban található dolgokból ami nekem jár,meg ragaszkodtam volna a lakáshoz most ő meg az anyja lennének albérletben.

Olyan nagy bűn hogy nem albérletben akarom leélni a hátralévő életem? Ha egyszer sikerült akkor sikerülni fog még egyszer! Nagyon szolidan élek,és a pénzel is okosan bánok,megnézem mit hova tudok befektetni. A vásárlásnál se szóróm a pénzt.

De nagyon bánt hogy sokszor a fiam ugy beszél velem mint egy kutyával,szerinte irigy vagyok és tőle sajnálom a pénzt,és azt akarom hogy ne olyan színvonalon éljen mint amikor még én is ott voltam. A minap azt is a fejemhez a vágta h bezzeg az anyja uj pasija aki "tök csóró" nem sajnál tőle semmit.


2012. febr. 3. 09:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

jaj nálunk is ugyanez a helyzet. párom gyermeke után 70 ezer ftot fizet havonta. anyuka szeretett volna 170.ezer ftot, de elutasította a bíróság, sebaj, fellebezett, sebaj, elutasították újból, oh nálunk is anyuka minden fronton "feljelentget" bennünket, de sajnos itt sem jár sikerrel, elhajtják őt gyámügyről, családsegítőből, bíróságról. Ha egy apuka megfelelően látja el a kötelességeit akkor nem korlátozhatják a láthatását. nyugi utolsó. nálunk is konkrétan korlátozást is kért anyuka, de elutasították. ezek a szervek sokszor unják már az ilyen anyukák feljelentgetéseit. nálunk tényleg nem túlzok heti szinten jár a gyűmügyre anyuka, hogy valami baja van velünk. az ügyintézők már szó szerint fogják a fejüket mikor meglátják anyukát. Tehát kedves kérdező nagy már ahhoz a gyermeked, hogy igenis nyugodtan ellehet mondani neki, hogy mondjuk egy mozi vagy egy múzeum vagy egy csodák palotája stb mennyibe kerül.


sajnos nekünk is ezt kell tennünk. nekünk az elején a gyermek 11 évesen! kerek perec kijelentette hogy a mozi vagy a kiállítások vagy a múzeum az ingyen van. tényleg csak ott pislogtunk párommal, hogy te jó ég ezt vajon tényleg elhiszi a gyermek? Gondolom anyuka mondhatta neki, hogy ezek a programok amikre apa visz tényleg az ingyenesek. szörnyű.

2012. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!