Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az normális, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a volt feleségem oda jár a szüleimhez? Viszi a gyereket is, meg az új párját is.

Figyelt kérdés
Nekünk már bejárásunk sincsen,mert ezt szóvá mertem tenni,hogy ez nem tetszik.Erről mi a véleményetek?Szerintem jogosan vagyok felháborodva.Anyám azt mondta,hogy neki akkor is az unokája...igen,de hát azóta van új kapcsolatom,abból egy kislányom.Ez teljesen olyan,mintha az új családomat és engem sem tisztelne.
2009. júl. 9. 11:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
40%
Jajjjj, ilyen kérdéseket nők szoktak feltenni. Ejnye-ejnye...
2009. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Aha,értem...tehát ez engem,mint apát,fiút,férjet már nem is bosszanthat?Te is egy ex vagy,igaz?
2009. júl. 9. 11:57
 3/40 anonim ***** válasza:
81%
Miert kene TEGED tisztelni ilyen hozzaallassal? Egyertelmuen leszarod a gyerekedet, pedig a VOLT feleseggel nem lesz a gyerek is EX. O meg mindig a gyereked, es orulnod kene, hogy a volt feleseged nem zarja el a nagymamajatol! Latom te konnyen tovabbleptel, szerencsere az anyukad nem! Nem vagy melto semmifele tiszteletre.
2009. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látok ebben semmi rosszat, hogy a volt feleséged és az unoka odamegy édesanyádékhoz. Bár az új párját szerintem durva, hogy odaviszi. Ugyanúgy az unokája az első gyermeked is, ahogy a második is. Hidd el, nyilván nem rólad folyik ilyenkor a csevej, hanem az unokáról. Ne felejtsd el, hogy attól még, hogy neked van egy új családod is, a régi is megmarad. Igazságtalan is lenne a mama részéről, ha különbséget tenne az unokái között. És az, hogy ti elváltatok a volt feleségeddel, az nem azt jelenti, hogy ne lehetne jóban anyukáddal. Ugyanúgy az új feleségednek is megvan erre a lehetősége, hogy jóban legyen édesanyáddal, aki mellesleg egy tündér lehet, ha ilyen korrekt módon kezeli a kialakult helyzetet. Fogd fel ezt úgy, hogy a gyermeked érdekeit szolgálja. Mert gondolom az első házasságodból született gyermekedet ugyanúgy szereted, mint a másikat. Ugye?
2009. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%
Én azt kérdezném, hogy ki miatt volt a válás és miért? Ha miattad, akkor meg tudom érteni anyukádat és a volt párodat. Ha pedig miatta, akkor ez nagyon furcsa dolog. Pl. ha megcsaltad őt, én nem lennék meglepődve, ha ezért pártját fogná az anyukád. Szóval az váló ok is számít...
2009. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem,hogy én nem vittem a nagyszülőkhöz.Még ott is töltöttük a hétvégéket,hogy együtt legyen a család.Miért kell egyből lefikázni az embert?Ő az én anyám,szerintem joggal várom el,hogy ő is tiszteljen engem és a családomat.Még jó,hogy nem azt írjátok,hogy üljön le a volt feleségem kávézni a mostani párommal.
2009. júl. 9. 12:03
 7/40 anonim ***** válasza:
42%
A válás miért volt?
2009. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem miattam volt a válás.Ő költözött össze egy pasival.Sajnos anyám igenis különbséget tesz az unokái között,mert a mostani kapcsolatból származó unokája számára nem családtag.Ezt ő finomabban,de kijelentette.Mindegy...kár,hogy le lettem írva,most én vagyok itt szemét?Így bármit is írnék kiegészítés képen,már a véleményeteket elmondtátok,holott a történet nagy részét esélyem nem volt leírni.
2009. júl. 9. 12:08
 9/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ebben semmi tiszteletlenseg nincs. Miert kene mindenaron olni es kerulni egymast? Neked is van uj parod, az exednek is. A gyerekek erdeke pedig azt kivanja, hogy beke legyen. Nem tudom, miert bantja a csorodet, ha a gyereked (akit szerintem elhanyagolsz) tobbszor latja a nagymamajat.
2009. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Az a helyzet, hogy bár ő az édesanyád, de mégis egy különálló ember. Ugyanúgy, ahogy ő sem mondja meg, hogy kivel lehetsz jóban, kiről mit kell gondolnod, így te se tedd ezt. Attól még, hogy neki szimpatikus a volt menye, attól még a jelenlegi is lehet az és ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeretne és tisztelne téged. Valahogy kompromisszumra kellene jutnotok, mert ez a gyerekeknek sem lenne jó. Miért zavar téged az, hogy az édesanyád és a volt feleséged megértik egymást? 11:59-es voltam.
2009. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!