Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az normális, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a volt feleségem oda jár a szüleimhez? Viszi a gyereket is, meg az új párját is.

Figyelt kérdés
Nekünk már bejárásunk sincsen,mert ezt szóvá mertem tenni,hogy ez nem tetszik.Erről mi a véleményetek?Szerintem jogosan vagyok felháborodva.Anyám azt mondta,hogy neki akkor is az unokája...igen,de hát azóta van új kapcsolatom,abból egy kislányom.Ez teljesen olyan,mintha az új családomat és engem sem tisztelne.
2009. júl. 9. 11:52
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
14:22-es!Ne kérdőjelezd meg milyen apa vagyok!Én itattam tápszert az ordító gyerekkel,mert az anyja féltette a melleit,én tettem tisztába,fürdettem,amikor az anyja szórakozni járt a barátnőivel,ahol is fickózott is,sőt abortuszon is volt,mint utólag megtudtam.Volt,hogy napokra eltűnt.Amikor beteg stb,suli minden mi vesszük meg neki,nem az anyja,mi vigyáztunk rá,amikor ő szórakozni járt,de amikor szerettem volna elperelni,nem akart velünk lenni a gyerek,mert nálunk van némi szigor.Ugyanis 8 éves létére levág olyan hisztit,mint egy 2 éves.Persze besértődött mikor sarokba állítottam én ,vagy a párom.Beszélni nem lehet vele,mert ki vagyok én?Semmibe vesz a saját vérem.
2009. júl. 9. 14:34
 32/40 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól értem,a kérdezőt nem az bántja,hogy a fia odajár a nagyszüleihez,hanem hogy az exe és az ő új pasija is odajár!!És ebben én személy szerint abszolút egyetértek vele!

Nem azt mondom,hogy utálkozni kell,vagy egymás ellen nevelni a gyereket...Isten ments!De azért vannak bizonyos illemszabályok!

Az biztos,hogy nekem is nagyon rosszul esne,ha az exem feljárna az édesanyámhoz,folyamatosan.Képzeljétek el magatokat,az új felesége helyébe!Mennek a nagymamához,erre ott van az előző...hááát nem tudom kinek esne jól..!

Egy biztos,az én édesanyám nem tenne ilyent velem,nem hozna kényelmetlen helyzetbe!

És ismétlem,itt nem arról van szó,hogy az unoka ne járjon oda!Csak hogy az exek ne legyen fontosabbak,mint a saját vérem!!

2009. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%
Dehat gondoljatok mar bele, hogy a kerdezo edesanyja nem engedi oda a kerdezot, akkor hogy mashogy mehetne oda az unoka, ha nem az exfeleseg viszi?
2009. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
64%

nem is értem.

miért gond az, ha 2 ember jól kijön egymással? gondolom, hogy valami miatt együtt voltál a feleségeddel, tehát annyira nem lehet rossz ember. azért, mert tönkre ment a házasság, attól még fent lehet tartani egy normális kapcsolatot, ha még gyerek is van, akkor meg pláne.


függetlenül attól, hogy nem anyád házassága ment tönkre, hanem a tiéd.


én örültem volna, ha az exem és anyám között jó maradt volna kapcsolat miután különmentünk.

2009. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
62%
az én exem mai napig jóban van az anyámmal, felhívja szülinapján, karácsonykor stb. meghívta az eskűvőjére /engem persze nem/ :) örülj neki, hogy nem háborúskodnak az emberek, hanem jól kijönnek egymással.
2009. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
73%

Én ismertem egy családot,ahol a szülők elváltak,tisztességesen,veszekedés nélkül..A két gyerek az anyjukkal maradt.Később mindketten új családot alapítottak.Mindkét helyen született gyerek.Névnapokon,karácsonykor mindig,de néha évközben is mindkét család összejött a volt férj szüleinél,és az anya új gyerekei is mamának szólították a volt anyóst,ugyanúgy,mint a saját unokái.És sem a volt feleségnek,sem a volt férjnek nem volt baj.hogy az új párok is ott voltak.Kulturáltan elbeszélgettek egymással.Tudomásul vették,hogy azért mert ők nem tudtak együtt élni, a másiknak joga van házasságban élni.

A kérdezőnek az anyjával kellene tisztázni,hogy miért viselkedik így? És azt én sem tartom helyesnek,hogy váltogatja a paisjait,és a mama azokat is elfogadja.

2009. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
73%

Ha édesanyád visszamond dolgokat a volt feleségednek, az valóban nem szép dolog. Sőt, csúnya. Tanulság: ezentúl édesanyáddal ilyen infókat nem kell megosztani. Azt kell mondani, hogy minden milyen jó meg szép, és hogy mennyire kiegyensúlyozott a kapcsolatotok stb.


De az unokája akkor is az unokája marad, ha ti közben elváltatok. Ezt neked is el kell fogadni, mégiscsak a gyerekedről van szó. A válásotokat (az okait) szerintem tisztáznod kellene anyukáddal, mert elképzelhető, hogy teljesen mást tud. Az pedig, hogy a mostani feleségeddel és az "új" unokával hogy bánik, kicsit rajtatok is múlik. Szólj rá, hogy ne különböztesse meg őket. Te egyébként különbséget teszel a két gyereked között? Gondolj bele, lehet, hogy a fiad féltékeny az új feleségedre, mert "elvett" tőle. Tökmindegy, hogy válás után ismerkedtetek meg, a gyerek ezt akkor is így éli meg. És ha az exed ezt táplálja is benne, akkor még inkább. Lehet, hogy irigykedik a lányodra, mert ő többet lehet veled. Gondolj azért abba is bele, hogy milyen lehet a fiadnak... Ő nem tehet az egészről, és nagy valószínűséggel ezek a hisztis kirohanások is azt jelzik, hogy valami van a háttérben. Ne állítsd sarokba, hanem öleld át (akkor is, ha tombol), és suttogd a fülébe, hogy "kisfiam, én akkor is szeretlek, ha ezt csinálod". A figyelmedet akarja, és a hisztivel ezt meg is kapja. És erre akár annak árán is hajlandó, hogy megbünteted a "hiszti" miatt. Mert legalább akkor csak rá figyelsz.


Csinálj úgy programot, hogy csak ketten vagytok. Nincs új feleség, nincs féltestvér, nem kell mondani neki, hogy "szeresd a húgodat". Nem fogja szeretni. Dühös és szomorú, mert nincs apukája. Ezért szólítja az exed mindenik pasiját apának, mert annyira vágyik rá. Legyél hozzá türelmes, könyörgöm, te vagy a felnőtt...

28/N

2009. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%
Hogy kaphattad meg a gyereket? Miért nem perelted el? lett volna esélyed, amiket írtál: (tápszerezted, anyuka bulizott, abortusz, fickózott, stb.)
2009. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Egyedülálló voltam és a szüleim is idősek.Nem hiszem,hogy a mai anyapárti világban lettek volna esélyeim:(De már mindegy is.Sajnálom,hogy így alakult a fiammal a kapcsolatom,én úgy érzem,hogy mindent meg tettem,hogy érezze,hogy szeretem.Már beszélgetni sem lehetett vele,mert teljesen ellenem volt hangolva.Anyámék is besegítettek ebben,van egy ilyen érzésem.Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 12. 10:04
 40/40 A kérdező kommentje:
Nevelési tanácsadóba kellene hordania az exnek a gyereket,de ezt sem teszi meg.A gyerek folyton kiabált,javasoltuk a párommal,hogy elvisszük fülészetre,de ezt sem hagyta az exem.Amikor a pszihológust is javasoltuk,hogy talán a gyereket meg kellene nézetni,azon pedig kiakadt.Anyámék pedig egy ilyen"nő" pártját fogják,érthetetlen számomra,hogy miért?
2009. júl. 12. 10:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!