Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az normális, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a volt feleségem oda jár a szüleimhez? Viszi a gyereket is, meg az új párját is.

Figyelt kérdés
Nekünk már bejárásunk sincsen,mert ezt szóvá mertem tenni,hogy ez nem tetszik.Erről mi a véleményetek?Szerintem jogosan vagyok felháborodva.Anyám azt mondta,hogy neki akkor is az unokája...igen,de hát azóta van új kapcsolatom,abból egy kislányom.Ez teljesen olyan,mintha az új családomat és engem sem tisztelne.
2009. júl. 9. 11:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező! Légyszi írj nekem privibe, szeretném kifejteni a véleményemet...hasonló cipőben járunk:(
2009. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne kötelező utálni és kerülni egymást csak azért, mert elváltunk? Nem kell barátkozni, de egy normális, beszélgető kapcsolatot igenis fontos volna a gyerek érdekében kialakítani!

Mutass inkább példát, hogy is kellene viselkedni válás után a volt feleséggel és a gyerekkel. Mert, ha esetleg a gyerekeid felnőve ilyen helyzetbe kerülnek, akkor kultúráltan tudják megoldani.

2009. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a legszomorítóbb?Hogy kibeszéli anyám a családi dolgainkat az exemnek.Ez pedig nem tetszik.Mi köze van a volt feleségemnek ahhoz,hogy a párom túl van egy méhszájseb műtéten?Ezen az ex jót kuncogott,mert nem látok p-n-it egy darabig.Ez csak töredék.Ezért is kértem volna a véleményeket,de mindegy!
2009. júl. 9. 12:18
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is le kellett volna írnod előbb, mert sokat változtat a leányzó fekvésén. Mindenképpen beszélj erről anyukáddal, mert az nagyon gonosz dolog, hogy a párodat kibeszélik a hátad mögött. De miért lett ilyen rossz a viszony köztetek? Nem lehet, hogy a válás okát édesanyád másképpen tudja?
2009. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy senkinek nem panaszkodtam,mert szégyennek tartottam,hogy rövid idő alatt megromlott a házasságom.Épp a gyerek születése után.Csalt is a volt feleségem.Amikor próbáltam rendbe hozni mindent,nem is engedte.Azt mondta undorodik tőlem.Eltaszított,mint valami szutykos rongyot.Már elváltunk,amikor néhány dolgot elmeséltem anyámnak.Az egészben az a legfurcsább,hogy válásunk előtt ők nem szerették egymást.Egy házban laktunk(válás előtt nem sokkal vettünk saját lakást,amit ott hagytam neki én hülye)tudta az anyám,hogy milyen,mert nem is segített neki.Munka után még anyámnak kellett főznie stb.ő akkor volt gyesen a közössel.A gyereket is azért akarta,mert nem szeretett menni dolgozni.Ezért nem értem a mostani helyzetet.Mi ez az össze járás?Beszélni anyámmal sem lehetett erről,mert rögtön felvitte a hangját.
2009. júl. 9. 12:40
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek Téged,engem is nagyon zavarna,ha a páromat kibeszélnék,és röhögnének rajta,főleg az anyám.

Szerintem ne mondj el anyukádnak olyan dolgokat amiből az exed csak kárörvend. Inkább csak jót mondj,még ha túlzol is egy kicsit,had halja vissza az exed,hogy mennyire jól megvagytok és milyen jól megy nektek.

26/N

2009. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
69%
Én örülnék neki, ha a volt párom apukája szívesen látna minket. Szép dolog hogy a nagyszülő szeretiennyire az unokáit. Örülnöd kéne!!
2009. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Minek is örüljek?Hogy az egyik gyerekem folyton ott van,a másiknak meg puszit sem adtak?Igen?Bejárásom sincsen a szülői házba.
2009. júl. 9. 12:58
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a leírtak alapján szerintem édesanyád egy teljesen más sztorit ismer a házasságod megromlását illetően. Ezt mindenképpen tisztázni kéne vele, hogy mi is az igazság. Lehet, hogy elsőre nem fog hinni neked, de idővel rá fog jönni, hogy nagyon rászedték. Kívánom, hogy ne a gyerek igya meg a levét.
2009. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
hm...a volt házasságomból származó gyerek hepi:),de a kislányomnak nincsen mamája.Az ő boldogsága nem fontos a szüleimnek?Őt miért nem tekintik családtagnak?A feleségem is csicska volt náluk...másból sem állt,amikor ott voltunk a napja,mint abból,hogy anyámnak segítsen.Sokszor apám szólt rá,hogy hagyja,van ott más is,aki elpakolhatna.Nem is tudom lemerjem-e írni(mert a végén még belé is kóstolnak),de tudják,ha a feleségem nincs,én magasról teszek rá mi van anyámmal,csak apám hiányzik:(.Ő mondta,hogy írjak,mert kívülálló ember "jobban látja" az események mélyét és nem elfogult.Ő azt tanácsolja,béküljek ki az anyámmal,mert nem biztos,hogy csak a temetésére kellene menni.
2009. júl. 9. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!