Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék ha gyermekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha gyermekem édesanyja nem adja oda a kislányom útlevelét?

Figyelt kérdés
Személyi igazolványt nem tudok igényelni, mert ahhoz kell a gyermek is, és mivel hétköznap nem adja oda a kislányt, hiába kérem, így esélytelen hogy az ügyintézésre eltudjak menni, és ugye szombaton nincs már ügyfélfogadás. Ez esetben mit tehetek? Nem elrabolni szeretném a kislányt, csupán szeretném elvinni őt egy szép helyre Karácsonykor, és ugye jövőre is lesz nyári szünet, szeretném elvinni lányomat a tengerhez, még nem látta a tengert!
2011. dec. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Bocs,takarítottam. Csak onnan az ihlet,hogy a nővérem folyamatos harcban áll a gyereke arab apukájával,aki szeretné elvinni a két éves kissrácot megmutatni a nagyanyjának Irakba. Tehát amikor én meghallom ezt a szót,hogy útlevél,már ütnék,mint egy önjáró gőzkalapács.
2011. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Persze úgy értem, ERRŐL be beszélj, nem úgy, hogy egyáltalán. :)
2011. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem azoknak sincs minden rendben az agyával, akik összeállnak arabokkal...
2011. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
Érdekes következtetésre jutottam,ha ma itt feleséget szeretnél találni,menne.Némelyik segítőkész hölgy beindult tőled.:)
2011. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Te olyan okos vagy 66%-os,mint a sicc. Elég lesz már a bírálatokból,ok?
2011. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
én nem bíráltalak, te araboztad le a kérdezőt.
2011. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem indult be senki iránt, a kérdésre igyekezett mindenki válaszolni.

Egyszerűen csak felháborít, amikor azt látom, hogy sok nő a gyereket használja "fegyvernek" a volt férjével szemben.

Tisztelet persze a kivételnek, tudom, hogy fordítva is előfordul, meg azt is tudom, hogy van, ahol teljesen normálisan működnek a dolgok.

Csak a kérdés kapcsán most ezt a felállás merült fel.

2011. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elváltak a szüleim. Anyum nem félt engem Apámtól, szóval elenged vele, megmondta nekem, hogy akkor találkozok vele amikor akarok. Egyet kért, hogy ő nem akar ehhez asszisztálni (amit megértek). Bízik az én ítélőképességemben. Anyum a legjobb Anya marad nekem, de szükségem van Apára is, szóval szoktam vele találkozni.

Ehhez az kell, hogy a felnőttek félretegyék a sérelmeiket és kellőképpen intelligensek legyenek, hogy ne az önös érdekeiket nézzék, hanem a lányukét.

Jó, hogy te így kezeled és hogy szívesen nyaralnál a lányoddal. Szerintem 11évesen élvezné is. Sőt! :)

A volt feleséged hozzáállása talán majd változik. Remélhetőleg nyárra belátja, hogy egy lánynak az Apja is fontos és értékes mint az Anyja.

Nekem van már férjem és lányom is, és bármikor elengedném az Apjával (igaz, mi házasok vagyunk), hisz az Apja és nem egy idegen! És ha netán elválnánk (ami remélem nem következik be) akkor is az Apja marad, és úgy gondolom, hogy a legjobb Apja a lányomnak.

Sajnállak. Próbálj beszélni az exszel :(

2011. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
24%
Én akkor tennék ilyet, ha az apuka mondjuk otthagyna egy új nőért, aztán vinni akarná a lányát mint jó apuka,boldog család, nyaralni. Ha nem így volt, akkor nem értem, vmiért nagyon haragszik rád, te tudod az okot. Amíg arra nincs bocsánat, ott fog szívatni, ahol tud. Emberi viselkedésre várhatsz emberi választ. Valami itt nem teljes...
2011. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Ha egy másik nőért hagyja el, a gyerekhez akkor sincs köze a dolognak...
2011. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!