Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék ha gyermekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha gyermekem édesanyja nem adja oda a kislányom útlevelét?

Figyelt kérdés
Személyi igazolványt nem tudok igényelni, mert ahhoz kell a gyermek is, és mivel hétköznap nem adja oda a kislányt, hiába kérem, így esélytelen hogy az ügyintézésre eltudjak menni, és ugye szombaton nincs már ügyfélfogadás. Ez esetben mit tehetek? Nem elrabolni szeretném a kislányt, csupán szeretném elvinni őt egy szép helyre Karácsonykor, és ugye jövőre is lesz nyári szünet, szeretném elvinni lányomat a tengerhez, még nem látta a tengert!
2011. dec. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Jogerős ítélet nincsen még a gyermekelhelyezésről. Hamarosan lesz ítélet, már lassan véget ér az eljárás így 3 év távlatában ideje is volna. Tehát nincs még senkinek sem odaítélve a gyermek. Ez esetben akkor nem úgy lenne tisztességes, hogy nem csupán ő dönt?
2011. dec. 1. 13:48
 12/59 anonim ***** válasza:
89%
amíg nincs jogerős ítélet, oda viszed a gyereket, ahová akarod ;) - gyámügyön beszélgess az ügyintézővel a lehetőségeidről
2011. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
60%

Ha te ilyen rohadtul ragaszkodsz ahhoz a külföldi nyaraláshoz, akkor az inkább már neked fontos és nem a gyerek miatt teszed. Egy normális ember elfogadja azt, h az anyák félnek a nagyon fiatal gyermeküket túlságosan távol engedni maguktól.


Érdekes, de az én apám sem vitt el minket külföldre, de még belföldi hosszabb útra sem, pedig szeretett volna. Ha anya azt mondta, h nem egyezik bele, akkor ő tiszteletben tartotta.

2011. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Igen azt már én is értem, hogy ezek szerint oda mehetek a gyermekkel ahová csak szeretnék. ez pozitív! Viszont az én esetemben okmányok hiányában már nem mehetek akárhová. Ez esetben mit lehet tenni? Ironizálni fogok de nyilván anyukát kézen nem ragadhatom, hogy most akkor együtt bebattyogunk az okmányirodába. ez esetben akkor ha ő nem segít az ügyintéésben, akkor már érvényét veszti az a jogom, hogy oda megyek ahová akarok!
2011. dec. 1. 13:56
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy bosszant, de tudod, ez a helyzet olyan, mint a házasság. Két fél akarata kell, hogy érvényesüljön. Ha az egyik megvétózza, nincs mit tenni.
2011. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
78%
személyit egyedül is csináltathatsz a gyereknek
2011. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
13/14 egészen addig amíg a feleségem nem mond értelmes indokot arra, hogy miért nem engedi, addig nem vagyok hajlandó elfogadni válasznak azt, hogy "Csak" Mert, hogy ilyen választ is kaptam már tőle! "Csak" Nem hinném, hogy ezzel a válasszal közelebb jutnánk a megoldáshoz. De azért köszönöm a segítő válaszokat.
2011. dec. 1. 14:04
 18/59 A kérdező kommentje:
13/17. Nem fogom megpróbálni elmagyarázni azt, hogy egy 11 éves gyermek vár-e vajon egy nyaralást vagy sem. Nincs 2 egyforma gyermek, az én lányom, várja és igényli. De ez már az én / mi problémánk. Köszönöm a segítséget, végső soron a személyi igazolványt megpróbálom.
2011. dec. 1. 14:09
 19/59 anonim ***** válasza:
86%

Én az ilyen "Anyáktól" hányok, már bocsánat. (Megint csak fenntartom, hogy csak az egyik oldalt ismerem, ezen leírás alapján válaszolok.)

Úgy tűnik, hogy olyan kifogások mögé bújva, hogy "aggódik", meg ő "Anya, és nem bírja a gyereke nélkül" egyszerűen élvezi, hogy ellehetetleníti az apát - amihez egyébként jogerős ítélet hiányában semmi joga, hisz pontosan ugyanolyan jogod van közös felügyeletnél elhelyezés hiányában a gyerekhez, mint az anyjának!!


Amúgy meg nem tudom, milyen hülyeség az, hogy itt sokan kategorikusan kijelentik, hogy az ő gyerekük se menne az apával külföldre. TESSÉK??????

Az apa csak spermadonor és pénzeszsáknak kell, vagy mi???

Fel nem foghatom ezt a hozzáállást, komolyan.

2011. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és egyébként én is nő vagyok, de ez akkor is felháborít!
2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!