Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá, hogy a férjetek megcsal titeket, szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Megéreztétek, vagy lebukott? Számonkértétek, vagy hallgattatok róla, hogy rájöttetek?


Leírnátok a történeteteket?


2011. okt. 23. 18:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,jól értem, 100 ezret kért a csaj egy dugásért,akkor az egy luxusprosti...

Mit tudhat,amit Te nem?

Ha már nem először fordul elő,akkor tényleg nem érdemli meg,hogy megbocsáss...

Micsoda gennyláda pasi...:(

2011. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Jól érted, valószínűleg kb. 3-4szer, bár nem tudom, hogy mindig ez az összeg volt-e a tarifa.Ez állítólag a főiskolai tandíjra kellett neki. Haha! Jól hangzik! Én milyen gazdag lettem volna a 2 egyetem évei alatt! Na mindegy, az is a gáz, hogy nem állunk annyira jól anyagilag! Ezért kellett visszamennem dolgozni...a picúrnak pedig bölcsibe...:-((

Hogy mit tudhat? Újat, izgalmasat, teljes figyelmet. Több mint 10 évig kettesben voltunk, a gyerek megszületésével nem tudta elfogadni, hogy nem róla szól minden. Pedig én igyekeztem rá figyelni. Az tény, hogy a szex nekem sem volt már olyan frenetikus, mint régen. Ő pedig unalmas, lusta, elhízott, itthonülő pasi lett. Ettől függetlenül nagyon szenvedhet, hogy kitettem a szűrét. Meg vagyok győződve, hogy szeret, csak kellet valami pezsgés. Én viszont ezek után már nem tudok többé úgy nézni rá, mint régen. Kemény lesz egyedül, de a válást választom. Csak rossz belegondolni, hogy jövő héten akartuk elkezdeni a következő baba gyártását. Ahhoz meg már késő az én korommal, hogy egy új társnak majd szüljek még egy babót.:-(

Na, kiírtam magamból és elég a siránkozásból, megyek tovább az utamon...annyi jó dolog vár még rám!:-)

2011. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs későn és nagyon bátor vagy. Sok nő benne marad megalázó, rossz kapcsolatokban. Ezzel elpazarolva a saját éveit és a gyerekeiét is. Szerintem tiszteletreméltó az erőd.
2011. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

20:45


Ha egy dagadt lusta disznó lett a férjed, jobb is ha megszabadultál tőle, remélem a jövőben is csak pénzért lesz vele valaki hajlandó lefeküdni.

2011. nov. 1. 21:22
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Köszi:-)

Azért az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én is dagi lettem, de majd most összeszedem magam...:-)

Nem kívánok neki semmit, hiszen már így is elveszítette a világon a legfontosabbat...

Csak tudjátok, ez nagyon nagy szerelem volt és sajnálom, hogy ez lett belőle.

Nehéz lesz egyedül minden szempontból a gyereknek és nekem is, de hiszek benne, hogy ez a változás jó dolgokat is tarogat. Ezúton is kívánok kitartást és sok erőt minden sorstársamnak!:-)

2011. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!