Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá, hogy a férjetek megcsal titeket, szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Megéreztétek, vagy lebukott? Számonkértétek, vagy hallgattatok róla, hogy rájöttetek?


Leírnátok a történeteteket?


2011. okt. 23. 18:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

De ha Te úgy döntöttél volna,hogy nem rúgod ki, hanem szakítson ő a nővel,akkor veled marad?Ezért választotta a másikat?

Azért nem semmi 16 év után...A nő fiatalabb, csinosabb mint Te?

Amúgy tényleg fontos ,hogy meglásd benne a pozitívumot, fogytál 20 kg-ot ,és ki tudja,megtalálhatod még az igazit? Hány éves vagy?( én vagyok ,aki kérdeztem tőled először)De ha akarsz,írhatsz privit is!

2011. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó.34éves vagyok.Persze beszélgettünk is,nem akart engem választani.Kértem tőle,ha elöttem felhívja a lányt és elküldi akkor beszélhetünk a megbocsájtásról ha akar.Ennyit mondott:"dehogy hívom,nem akarok a lelki világába gázolni,hisz ő is ember."Ezek szerint én nem voltam az.Igazság szerint már tavaly is volt egy szerető,azt szó nélkül meg bocsájtottam,azt mondta semmit nem jelentett neki.És akkor mondtam neki,még egy ilyen....Látszik,hogy ez a lány sokat jelent neki,foggal körömmel védte és védi.Állítólag már nagyon nyilvánosan adták elő,annyira,hogy ismerősők akik látták őket,nem is mondták nekem,mert azt hitték tudom.Volt ismerős akinek egy ilyen alkalommal azt mondta,már nem vagyunk együtt.Ez van.:(
2011. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
A nő persze fiatalabb,20éves.A volt férjem 40.Egyszer azt mondta rám emlékezteti,fiatal koromból.Nem mondanám csinosabbnak,semmi extra.
2011. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Értem.Hát,szerencsés vagy,hogy így fel tudod fogni,ill. látni a helyzetet,és hogy pár hónap alatt túltetted magad rajta.

Te adtál neki esélyt az elő megcsalás után,ez a 2. és a nőt választotta. Tényleg nem érdemes búsulnod miatta!

A mi esetünk 13 hónapja volt,és 2-3 hétig tartott, pár alkalomra korlátozódott. Engem választott a férjem, ill. nem volt számára kérdés.De ha nem próbálok meg esélyt adni, a nő lecsap rá,mert őviszont foggal körömmel ragaszkodott a férjemhez,nem fogta fel, hogy nem ő kell...

Lehet hogy ez is rátett egy lapáttal, de én 1 év után is rágom magam a történteken...:(

2011. okt. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó.Látod milyen durva világot élünk.Kevés,nagyon kevés hűséges férj létezik.Elfelejteni szerintem sohasem fogod tudni.De talán a Te férjednek elég volt ennyi és mostmár nem lesz több ilyen.Néha szükség van egy ilyenre,hogy átlássuk mennyire fontos nekünk a másik.Te is irhtsz privit ha van kedved.
2011. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...Én is azt remélem,ill. abban bízom.Én már ezen az egyen is csodálkoztam,hogy meg merte lépni,mert a 23 évünk alatt nem ez volt rá jellemző...

Jó lecke volt ez mind a kettőnknek....remélem...

Nálatok mi a helyzet,a gyereket azért látogatja,tartjátok a kapcsolatot?Hiányzik neki az apja gondolom...

A lány hogy áll a dolgokhoz?Hol laknak együtt?Egy városban veletek?Nem zavar ha látod őket?

Bocs,ha sokat kérdezek..

2011. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a munkám olyan,sokat kell vigyáznia a gyerekre,éjjel is dolgozom és akkor is együtt vannak.Imádja a kislányunkat.Egy városban élünk de együtt én még nem láttam őket.Egyszer volt még a szétválásunk kezdetén,hogy hamarább hazaértem egy bevállalt éjjeli munkából és a lány is nálunk volt.Hát nem vagyok magamra büszke,de durván kitessékeltem.Ő meg elrohant.Ekkor láttam egy pillanatra.Így higgadt fejjel lehet,hogy nem így kellett volna viselkednem,de még akkor nagy volt bennem a düh,mostmár másképp cselekednék,akkor az indulataim diktáltak.Anyosóm szétválásunk után meg is halt.Talán az ideg is közre játszott nála,hirtelen történt.Az ő házában élnek.
2011. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Hát ,én se örültem volna a helyedben,ha nálunk találom....

Anyósod még élt,mikor odamentek lakni a férjeddel?

2011. okt. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Nem élt már akkor.:(
2011. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, mint a kedves utolsó története...mégis kicsit más. Nem tudom melyik a rosszabb?:-(

Szóval:Nekünk is 2,5 éves a kislányunk, 14 évig voltunk együtt.Pénteken este meg akartam nézni a levelezésemet az egyik közösségi oldalon, de csak akkor vettem észre, hogy nem az enyém, amikor már megnyitottam.Alkudozott egy lánnyal, hogy mennyiért szexelne vele és megvitatták az árat, részleteket...sőt felidézték, hogy néhány éve (is) milyen jó volt együtt. Nem hivatásos prosti, ismertem is, a férjemnél dolgozott 5-6 évvel ezelőtt. Akkor mindig szidta, hogy milyen kihívó cafka, vézna, undorító, hogy bagózik, sörözik stb...Már akkor éreztem, hogy valami mégis van és mondtam neki, hogy szabaduljon meg tőle vagy én megyek, végül az állandó késései, elrontott munkái miatt kirúgta.

Szombat reggel elvittem a gyereket anyámhoz, hazajöttem, hogy a gyerek ne hallja az esetleges veszekedéseket és összepakoltam a cuccait. Tagadott és nem akart menni. Azt mondta, hogy megbánom a tévedésemet, hogy nem hittem neki. Mikor megmutatttam, hogy kimentettem a levelezést, akkor ledermedt, de tovább hazudott.

Azóta keserűséget érzek, de annyira elviselhetetlen volt az utobbi időben, hogy érzem, hogy egyedül jobb lesz.Meg az fáj, hogy egy 30 ezer forintos családi hétvégére sajnálta a pénzt és balhézott velem, hogy mit képzelek, a k.-ra pedig 100 ezret kifizetett!!! Ahelyett, hogy a gyerekre költötte volna. Most ő mindent elveszített. Nekem itt a gyönyörű gyerek. Csak sajnálom, hogy nem családban nő majd fel. Nekem nagyon rossz volt, hogy elváltak a szüleim.:-(

2011. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!