Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá, hogy a férjetek megcsal titeket, szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Megéreztétek, vagy lebukott? Számonkértétek, vagy hallgattatok róla, hogy rájöttetek?


Leírnátok a történeteteket?


2011. okt. 23. 18:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
35%
én is csalom őt....ez már így megy.
2011. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 yuda ***** válasza:
46%

Nálam forditva történt és nem jöttem rá: elmondta.

Meglepődtem...és még én támogattam. . . :)

Ez van.

2011. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Engem a feleségem csalt meg. Sokat mutatkozott nyilvános helyeken a pasassal. Valameddig a gyerekek miatt eltűrtem. Amikor már a gyerekeket is elhanyagolta,beadtam a válópert.
2011. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
58%
A gyakorikerdeseken a nők szerint a félrelépő férfinek nincs mentsége a tettére, aljas görény, viszont ha a nő lép félre, akkor keresni kell a lelki okokat és még a férj szégyellje magát, hogy a feleségének meg kellett őt csalnia...
2011. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%

Lebukott...kiosztottam, mert be akarta állítani, hogy ő áldozat :)


Aztán laposkúszásban volt 4-5 hónapig. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy kirúgjam-e, mivel van egy 2 éves kislányunk.


Azóta a tenyerén hordoz, de tudja, hogy nem felejtek! :) Elég egy gyanús megmozdulás, kijelentés, telefon, email, akármi ha a szeme rosszul csillan akkor repül és leperelem róla a gatyáját is és a gyerekre íratok mindent.


6 évig ostromolt, hogy menjek hozzá, és rá fél évre megcsalt a görény!

2011. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan nem a férjem,de a párom megcsalt. Kb. 1,5 év után. A csajról tudtam,valamit említett a párom,hogy megismerte,csinos stb. De az,hogy lett volna köztük bármi is persze titok maradt. Én rájöttem,megéreztem a dolgot,azonnal rákérdeztem és akkor bevallotta.Ez jó 1 hónappal a történtek után volt.

Story : Egy rokon párjának a húgával ismerkedett meg. Szimpi volt neki,csinos,az az igazi riszálom magam mindenkinek,sex minden mennyiségben stílusú csajszi volt. Mondanom sem kell,ez mennyire bejön a pasiknak... Egyszer jól összevesztünk,párom szakított is velem. Ez a mosolyszünet 2-3 napos volt.Akkor az egyik nap megtörtént a dolog egyszer(nem feküdtek le,de orális szex volt).Másnap megbánta,mert kérte,hogy menjek vissza,ugyanis hiányzok neki. Én ekkor nem sejtettem semmit. Rá 1 hónappal volt egy komoly autó balesetünk,nagy szerencsével kisebb karcolásokkal megúsztuk. Akkor jött rá,hogy elveszíthetett volna. A csajjal egész eddig tartotta a kapcsolatot,de csak 1szer történt meg a dolog. Ennél a pontnál viszont megszakított vele minden kapcsolatot. Kb 2-3 hétre rá lementünk a rokonához,illetve az akkori párja családjához,(mert akkor ő ott lakott) és ott volt az a bizonyos csaj is,ugye a srác húga.Egész nap nagyon távolságtartóak voltak,szerintem ez miatt megéreztem,hogy történt valami. Rákérdeztem,elmondta. Nagy nehezen túltettem magam rajta.Megbocsátottam.

2011. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Megéreztem. Rákérdeztem. Elmondta.
2011. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
49%

Az úúúgy voolt...:)

Soha nem nézegettem a telefonját, de egy szép napon valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a kezembe vettem, és elkezdtem olvasgatni az sms-eket. Aztán megtaláltam azokat a gyönyörűségeket. Jó régen tartott a dolog, én buta meg észre sem vettem.

Visszajöttem anyuhoz, ennek már több, mint fél éve. A válópert még egyikünk sem adta be...

Fölhívott, hogy szeretne velem találkozni majd decemberben. Szerintem békülni akar. Majd meglátjuk mi lesz.


27/N

2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
63%
Basszus, az ide irogató nők ti vajon NŐK vagytok? Lábtörlőt csináltok magatokból, még meg is bocsátotok? Hogy lehet így élni? Én biztos nem tudnék így élni!
2011. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Én megéreztem. Más volt az illata :)

Rákérdeztem, letagadta.

Egy bulin a legjobb haverja kicsit többet ivott a kelleténél, én odamentem hozzá és elkezdtem úgy beszélni vele, mintha biztosra tudnám, hogy a férjem megcsal. Ő rácsodálkozott, hogy tudom, meg elkezdett kérdezgetni, hogy szereztem tudomást a nőről és hogy hogy vagyok.

Én beadtam a válópert. Nem egy egyszeri alkalom volt, viszony volt. Vesződjön vele más nő. Az arcomba meg ne hazudjon többet.

2011. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!