Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek rá, hogy a férjetek megcsal titeket, szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Megéreztétek, vagy lebukott? Számonkértétek, vagy hallgattatok róla, hogy rájöttetek?


Leírnátok a történeteteket?


2011. okt. 23. 18:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

én gondoltam, reméltem hogy nő vagy, mert csak a férfiak hisznek el mindent:)a nő csak megbocsájt, a férfivel meg be lehet etetni bármit:)

én nem ítéltelek el, attól h megkérdeztem mi a nemed

2011. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
100%

Megéreztem, telefonjába néztem és voálá. 11 év után házasodtunk össze, jött a baba, akire 1 évet vártunk. A gyerek 4 hónapos volt amikor kiderült. Nyugodt maradtam kérdőre vontam,bevallotta. Elmondása szerint megbánta,de nem tudtam megbocsájtani neki, végül beadtam a válópert, ő meg azóta össze jött a hölgyeménnyel.

29/N

2011. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
És a lány összejött vele,h ő Téged választott? Wow...
2011. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén sajnálok minden embert, aki annyira kevésre tartja saját magát, hogy egy félrelépést képes megbocsátani. El nem tudnék ilyet képzelni. Ha megcsalna a párom, az életben nem állnék vele többet szóba az tuti. Természetesen ez férfira, nőre egyaránt érvényes. Mert EMBEREK volnánk, vagy mi. Nem pedig állatok...
2011. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Tévedni emberi, megbocsájtani isteni.

Vagy ti nem így gondoljátok?

2011. okt. 27. 05:33
 26/45 anonim ***** válasza:
95%

Ez így igaz!

Mindenki első reakciója, akkor most vége...

De órák alatt is változhat a dolog,az adrenalintól.Van aki megöli a másikat,vagy öngyilkos lesz..

Pár nap,1hét alatt tisztábban lát az ember.Rájön,hogy megéri e a kapcsolatot folytatni,vagy menthetetlen.Ez is több tényezőtől függ..

Úgyhogy ide is igaz,hogy soha ne mondd,hogy soha!

2011. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje furcsán viselkedett.Sokat volt a "barátaival",jobban adott magára.Én csak figyeltem sejtettem,résen voltam.Volt hogy egész nap nem vette fel a telefont,ha számon kértem,azt mondta lehallkitotta,mert mindig zaklatja valami biztositó üzletkötő.Többször hallottam,hogy sms jön a telefonjára.Voltak elszolásai,én pedig szépen raktam össze a képet.Már nem lepődtem meg mikor itthon felejtette a telefonját én pedig elolvastam az üzeneteket.Csendben összepakoltam a cuccait,mire haza ér már viheti is.És erre csak annyit mondott már imádkozott a lebukásért.El is ment.2és fél éves kislányát és 16év gyönyörű éveket hagyott itt,egy nála 20évvel fiatalabb lányért.
2011. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,Ez szörnyű,sajnálom!Miért imádkozott,várta,hogy Te rúgd ki,maga nem mondta volna el?Rögtön el is ment a nőhöz?:(

Együtt is élnek azóta is?

Mikor történt ez?

2011. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
13:39-es vagyok.Az utolsónak.Igen nem tudott dönteni örlödött és várta a lebukást hátha én megkönnyítem.Az első pillanattól együtt élnek.Júliusban történt.Az elején volt rossz meg furcsa,hiszen 16évig mellette feküdtem és ébredtem.Mára már nincs semmi problámám.Annyi hogy 20kilóm bánta de rám fért egy kis fogyás.Egyszerűen azzal nyugtatom magam,hogy esélyt kaptam az élettől,hogy meg találjam azt aki igazán tud majd szeretni,tisztelni.
2011. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Apósom is ezt tette....annyira férgek
2011. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!