Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Velem akar összeköltözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem akar összeköltözni, de mással szervez szexrandit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt. Úgy éreztem minden klappol. Ennyire szerelmes még soha nem voltam és viszont. Szexuális téren is nagy az összhang. 2 kislányom van és jövő hónapban költöznék hozzá velük, ezt szervezzük.


Erre bejelentkezik egy volt barátnője, aki pár e-maillel megpörgette és már szervezte a párom, hogy melyik hotelben dugjanak és mit szeretne majd tőle...

Elküldte az egész levelezést. A párom először rólam írt, hogy milyen boldog, aztán a csaj addig fényezte, addig nosztalgiázott, míg az 5 levélnél már dagadt a farka.


Össze vagyok törve. Van értelme lenyelni ilyesmit? Helyrehozható?


2011. aug. 28. 10:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy külön állatfaj.


Kell neki egy biztos hátország. Egy olyan nő, aki két gyerekkel nem jön-megy csak úgy, mindent megad neki, akár az ágyban, akár a konyhában van, pont megfelel a célnak.

Meg mellette kell neki a hódítás, a kalandok, a szeretők sorra váltják egymást, mert ahogy írod, veled akar összeköltözni, de szexrandit azt mással szervez.


Életfilozófiájuk összefoglalható röviden: a nő olyan, mint a parketta. Elsőre lefekteted rendesen, és egy életen át taposhatsz rajta.


Csak az a kérdés, hogy te szeretsz-e parketta lenni.

Még senki se javasolta, hogy maradj vele. Szerintem ez több, mint gyanús.

2011. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
bevallotta, ez nem kérdés, hogy megtörtént a levelezés. Sajnálja.
2011. aug. 28. 11:35
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked ez nem fér bele, akkor ne hagyd, szakíts vele azonnal. Egyáltalán nem is értem, hogy jut eszébe vkinek ilyet szervezni, amikor ott van mellette az élettársa, akit elvileg szeret, és már össze akarnak költözni...

Hagyd a fenébe, jobbat érdemelsz.

2011. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Még idejében kiderült, hogy megbukik a jellem-teszten.
2011. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálja, de mit? Nem azt, amit csinált, csak azt, hogy lebukott. Figyelj, ez nem egyszeri eset, ha vele maradsz, akkor több ilyenre készülj fel. S hány félrelépést óhajtasz megbocsátani, egyet, még egyet, aztán a következőt... Biztosan ezt érdemled, nem találsz nála jobbat, őszintébbet?
2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Essssssssszedbe ne jusson odaköltözni, szexelgessetek (max), még ki nem szeretsz belőle, és élj tovább boldogan a gyermekeiddel! Tényleg az emberek bonyolítanak sokszor, pedig eszméletlenül egyszerű, ahogy egy másik kommentelő is írta: HA SZERETETT VOLNA, NEM TESZI MEG, MEGTETTE, TEHÁT...?
2011. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mi fér bele a látókörödbe.

De szerintem ha ezt elnézed neki meg fogod bánni.

2011. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se költözzél össze, akármennyire is esdekelne a bocsánatodért, a legnagyobb butaság lenne szerintem. Egy önző vadállat, nagy valószinűséggel tönkretesz lelkileg, ugyanakkor a gyerekeidnek sem teszel jót ezzel egyáltalán. Ha azt látja, hogy odavagy érte annyira, hogy megbocsájtassz neki ezalkalommal, akkor ezután is megengedi magának a kiruccanásokat, abban bizva, hogy te úgyis megbocsájtassz neki. Te persze megbocsájtassz többször is, mert szereted, közben meg legbelül rágódsz, mert a sebek benned maradnak..Inkább hagyd a fenébe ezt a szégyentelent, bonyolitaná az életedet csak.
2011. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Headshot-otttt nekiiiiii
2011. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Nekem volt ilyen, szánta bánta, oké megbocsátottam neki, de hiba volt.....

de ha nem akarsz szakítani akkor ne tedd, de ne is költözz össze vele, érezze a tettének a súlyát.

2011. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!