Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Velem akar összeköltözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem akar összeköltözni, de mással szervez szexrandit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt. Úgy éreztem minden klappol. Ennyire szerelmes még soha nem voltam és viszont. Szexuális téren is nagy az összhang. 2 kislányom van és jövő hónapban költöznék hozzá velük, ezt szervezzük.


Erre bejelentkezik egy volt barátnője, aki pár e-maillel megpörgette és már szervezte a párom, hogy melyik hotelben dugjanak és mit szeretne majd tőle...

Elküldte az egész levelezést. A párom először rólam írt, hogy milyen boldog, aztán a csaj addig fényezte, addig nosztalgiázott, míg az 5 levélnél már dagadt a farka.


Össze vagyok törve. Van értelme lenyelni ilyesmit? Helyrehozható?


2011. aug. 28. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Illetve igen, ha vállalod, hogy átmész kutyába és hagyod magad megalázni.

2011. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Te honnan tudtad ezt meg? Jól értem, hogy ő küldte át?

Ha igaz, nehogy odaköltözz. Nagyon nehéz lesz 2 gyerekkel megint elcuccolni.

2011. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még idejében derült ki,és jobb ha hagyod a fenébe ezt a hapsit!
2011. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemhogy a gyerekeidet,még téged sem szeret. Önző bunkó,sosem fog boldoggá tenni,csak eltipor. Menjen,keféljen nincs még kész egy komoly kapcsira.
2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek elég 5 levél, hogy már leszervezzen egy szexrandit, az egy taknyos zsebkendőt nem ér.

Aki nem akar félrelépni, az nem is fog, nemhogy némi levelezés után...

2011. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szted megbízható egy olyan férfi, akit 5 db e-maillel el lehet csábítani?:)
2011. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne nyeld le. Ha most szakítasz, hosszútávon hálás leszel érte magadnak.
2011. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hailey13 ***** válasza:
100%

nem akarom védeni, de simán meglehet csinálni hogy úgy tűnjön mintha mást írt volna a párod. szóval szerintem ebben az esetben megengedett kutakodni az emailjeiben.

azért ilyenkor mindig furcsa. lehet csak tönkre akarja tenni a kapcsolatotokat, főleg hogy azt írtad nem vettél észre semmi negatív változást.

de sajnos lehet igaza van. és ilyenkor nem nagyon használ az őszinte rákérdezés, mert lehet hogy tényleg hülyeség és elképed ezen a hazugságon, de lehet csak jól adja elő a felháborodott figurát.

viszont ha tényleg megcsal/megcsalt/meg akar csalni, dobd ki! nem ezt érdemlik a gyerekeid, és te se.

2011. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret nem csal meg, ha megcsal, nem szeret. Én vagy otthagynám, vagy lelőném.
2011. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Hailey13 ***** válasza:
51%

sőt:

Erre bejelentkezik egy volt barátnője, aki pár e-maillel megpörgette és már szervezte a párom, hogy melyik hotelben dugjanak és mit szeretne majd tőle...


szerintem várd ki azt az időpontot, amikorra ez a hoteles dolog esik. lehet hogy nem is akad "sürgős" dolga, és akkor kiderül hogy tényleg kamu volt.

2011. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!