Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy még nem tudunk összeköltözni?!

Figyelt kérdés
A párommal 3éve vagyunk együtt, eddig tanultunk. Most fogunk elkezdeni dolgozni. Ő már kb 1éve folyton mondogatja, hogy költözzünk össze. De se neki, se nekem nincs félre tett pénzem, mivel tanultunk. Mondtam neki, hogy amíg nincs fix keresetünk, addig nem tudunk ezen gondolkodni. De nem akarja megérteni, kezd az agyamra menni. Pedig nagyon szeretem. Hogyan értessem meg vele?
2011. jún. 26. 22:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
mindent lehet, csak akarni kell...
2011. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki ugyan ezt.Hogy nem érti ha nincs rá keret?Vagy te költöznél hozzá?
2011. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
első kommentelelőnek: ha nincs keresetem még, mert egyenlőre munkahely sincs, és a rokonok sem tudnak segíteni, akkor mi lenne a megoldás?!:S
2011. jún. 26. 22:33
 4/26 A kérdező kommentje:

második kommentelő:

már mindenhogy probáltam elmondani neki, amikor felhozza ezt, mindig azzal kezdem, hogy nincs munkahelyünk még, most hagytuk abba a sulit, hogy tudnánk már költözni, elöbb kell pár havi fizu amiböl tudunk félre tenni. De ő mindig hajtja, hogy már költözni akar velem. :S Én is akarnék vele, de se hozzám, se hozzá nem lehet (ez nem ide való téma, hogy miért, lényeg, h egyiksem lehetséges). Annyira bánt, hogy nem érti meg :( vagy hogy kiengedi a fülén amit mondok :( nem tudom már mit tegyek.

2011. jún. 26. 22:35
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Mi elmentünk albérletbe, nekem nem volt keresetem, mert egyetemista voltam, reggeltől estig suli, elég volt közben főzni, és takarítani. Neki volt munkahelye, alacsony fizuval, szegényesen, de megvoltunk, és külön!!! Ez volt a nagy kincs.
2011. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

leülni: papír,ceruza, számolás, költségvetés készítés.

Ez ennyi, az annyi. Várható bevétel és kiadás.

Na miből lesz ez meg? (meg fogja érteni)

2011. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen egyszerű problémát nem ért meg, akkor mi lesz később? Megvan az okod rá, hogy miért nem, nem képes felfogni? Hát sajnos nem tudok segítséget adni...
2011. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De nem tudunk menni albérletbe még, mert neki sincs még munkája. Most hagytuk abba a sulit, ebbe a hónapban. Most volt a vizsgánk. És munkát keresünk. Félre tett pénzünk sincs, így a semmiből nem tudunk menni albérletbe :S szülökre nem számíthatunk, hogy anyagilag vagy bárhogy segítsenek. :S

És probáltam már elmondani neki azt is, hogy az sem mindegy, hogy milyen fizetésünk lesz, hiszen abból kell gazdálkodni, hogy mire mennyit kell kiadnunk. és mennyit tudunk majd eltenni abból albérletre :S

2011. jún. 26. 22:40
 9/26 A kérdező kommentje:
és mindgi azzal jön, hogy "de mások is laknak albérletben, és megélnek" csak azt nem akarja megérteni, hogy én nulla ft-ból (és neki is 0ft) nem tudok albérletbe menni. Nem akarok olyan emberek sorsára jutni, hogy a semmiből megy, költekezik és utcára kerül a végén. Én úgy vélem, ha 3évet kibirtunk, kibirjuk még azt a pár hónapot amíg összegyülik a munkából annyi pénz, hogy tudjunk albérletbe menni. Vagy én gondolom ennyire rosszul, másképp? :(
2011. jún. 26. 22:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha neki sincs bevétel, akkor nem értem én sem. így főbérlőt sem talál, aki kiadna neki...
2011. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!