Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy még nem tudunk összeköltözni?!

Figyelt kérdés
A párommal 3éve vagyunk együtt, eddig tanultunk. Most fogunk elkezdeni dolgozni. Ő már kb 1éve folyton mondogatja, hogy költözzünk össze. De se neki, se nekem nincs félre tett pénzem, mivel tanultunk. Mondtam neki, hogy amíg nincs fix keresetünk, addig nem tudunk ezen gondolkodni. De nem akarja megérteni, kezd az agyamra menni. Pedig nagyon szeretem. Hogyan értessem meg vele?
2011. jún. 26. 22:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

Igen, nagyon szeretem őt, ő az életem, mással el sem tudnám képzelni az életem. Ő marketing szakon végzett, én postai ügyintézöként.

Hát akkor hagyom, hadd rágja a fülem ezzel, mást nem tudok vele tenni. :( (Amúgy nem buta,meg azt mondja érti, ő, hogy nincs pénz, csak hogy annyira szeret,hogy nem birja elviselni, hogy nem mellettem kel-fekszik, stb)

Sokatoknak igaza van, hogy belekéne ugrani, hogy hadd tapasztalja, de én nem szeretnék a semmibe elmenni, ezért ezt kihagyom :) csak reménykedek, hogy belátja, hogy butaság lenne így menni a semmibe :)

2011. jún. 26. 23:26
 22/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, te vagy a lány, bízd rá!A fészeképítés férfi munka, mutassa meg, hogy mit tud!Bizonyítson, hogy képes megteremteni a feltételeket. Elárulom, nem fog menni.Egy-két pofon után rájön, hogy igazad van, várni kell még.
2011. jún. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%

első válaszoló vagyok.

A megoldás: elmentek valahova dolgozni mindketten, amit találtok, nem vártok álmaitok munkájára évekig, kibéreltek egy garzont, és bedobáljátok a hátizsákotokba a ruháitokat.

És kész is, jövő hónapban már lakhatnátok együtt.

2011. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én is egy időben elkezdtem mondogatni az albérlet dolgot a barátomnak.Mondta h keressek olcsó albérletet és akkor jön szívesen...Hát nem találtam :( Így akart rávezetni h ez még nem fog menni nekünk. Akkor szembesültem a valósággal h ez rohadt sok pénzbe kerül, nem úgy van ahogy én naivan elképzeltem, uh majd 3 év múlva,ha végzek a sulival majd akkor tudunk összecuccolni :( Amúgy 2 éve együtt vagyunk, nekünk még 3-at kell kibírni :S


Sztem te is mondd a barátodnak h álljon neki keresni lakást, beszéljen a főbérlőkkel, na majd akkor rájön h nem megy ez pénz nélkül...elég gáz h nem tud várni pár hónapot.


21/L

2011. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát ha nem ért a szép szóból és mivel szereted ezért otthagyni sem szeretnéd a legjobb megoldás a pofára ejtés. Durva módszer de talán helyre áll az esze.


Amúgy pedig neked van igazad! Semmire nem lehet építeni, a mások pedig mások, nem ti vagytok.


Nos:

Nézzetek ki egy albérletet (ne nézd az árakat stb, csak hogy tetsszen)

Menjetek el beszéljetek a főbérlővel.


Mivel mindenhol kell kaució (1-2-3 hónapnyi díj előre) továbbá rákérdeztek mennyi a havi rezsi.


Szépen összeadod és ott helyben megkérdezed a hősszerelmest, hogy na akkor minimum ennyit teremtsen elő de azonnal, utána pedig gondoskodjon a továbbiakról. (igen ő, mert eszetlen módon a nulla forintjával kérkedne).


Majd ha elutasítja és körberöhögi a főbérlő akkor talán! megjön az esze, hogy nem csak megyünk a vakvilágba összeköltözésre...


Nagyanyám mondta mindig: Szerelemből nem lehet megélni.

2011. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van, ez jó ötlet!
2011. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!