Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim el akarnak válni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim el akarnak válni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 14:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobb lesz így,mindenképp jobb,mintha előtted marnák egymást minden nap.

Attól még nem veszíted el egyikőjüket sem,de ha nem működik a kapcsolat valami miatt vagy már nem szeretik egymást,akkor Te semmit nem tehetsz.

2011. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudnak együtt élni, sok a vita, és nincs más megoldás, akkor hidd el jobb ez így. Tényleg nem jó megoldás az sem, hogy együtt maradnak de közben mindennap marcangolják egymást, vitáznak, és ezt te látod is.

Nekem is így volt, és miattam nem váltak el nagy hiba volt, inkább váltak volna el. Most nem lenne minden így, ahogy most van. Tudom miről beszélek, sajnos.

2011. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Semmit. Segíts nekik azzal, hogy szereted, becsülöd mind a kettőt, és nem akarsz kettőjük közül választani.

Épp eléggé rossz lehet a hangulat, ha idáig eljutottak. Ha valami nem megy, azt nem szabad eröltetni.

Inkább váljanak el békében, maradjanak barátok,mint folyton marják egymást.

2011. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2011. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 2. 14:49
 6/31 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat..

Nekik is csak egy életük van és a válás által még lehetőségük van boldognak lenni..

Ezzel nem veszíted el egyiküket sem.

Biztos végiggondoltak több dolgot, mire erre jutottak.

2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nahát, az enyémek is.

A probléma az, hogy nem tehetsz semmit. Sokszor a gyerek gondolja magát hibásnak, felelősnek, azt hiszi később, hogy megakadályozhatta volna, és minden rendben lehetett volna, pedig nagyon nem így van. Ez az ő döntésük. Annyit tehetsz esetleg, hogy ráveszed őket, hogy gondolják át még egyszer, de sok reményt ehhez sem szabad fűzni.

Ha ők el akarnak válni, el kell fogadni, nekik sem könnyebb, mint neked, és ettől függetlenül is találkozhatsz a másik szülőddel is, akivel nem együtt fogsz lakni.

Biztosan belegondoltál, hogy jobb lesz-e így, és ha tényleg rendesen végiggondolod, akkor rájössz, hogy nekik jobb, és ez által neked is.

18/L

2011. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. júl. 2. 15:22
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha sírós vagy, akkor menj oda hozzájuk kisírt szemekkel, fogd meg a kezüket, és teljes szívből mondd, hogy ez neked nagyon-nagyon fáj, és hogy szeretnéd kibékíteni őket. Mindig lehet, nincs olyan hogy már nem lehet tenni semmit! Vannak párkapcsolati terápiák, nyilván nem értesz hozzá, de azért jó ha felemlegeted. Hidd el, megfognak sajnálni. Azt nem mondom hogy nem fognak elválni, de legalább te megtettél mindent. Tudom hogy nehéz, de ne félj odaállni eléjük!
2011. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó:

ez nem csak róla szól. A szülőkről is. Nem lehet őket zsarolni.

2011. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!