Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan jöhetnék rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jöhetnék rá, hogy a szüleim válni akarnak?

Figyelt kérdés

Apám mindíg mondja anyámnak, hogy mekkora hülye. Erre anyám mondja, hogy akkor elválok én azzal mehetek akivel maradok.

Az közrejácchat, hogy van még egy bátyám (15), és egyfolytában felidegesít?!

amm még soha nen mondták, hogy: kicsim, apával elválunk...


2010. dec. 29. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha válni akarnak, akkor közölni fogják. És valószínűleg amúgy is észrevennéd, mert megszűnnének a veszekedések..

A te korodban az enyémek fejében is megfordult, de azóta eltelt 15 év, és még együtt vannak..

2010. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem ezt nem feltétlenül gondolják komolyan. Az én anyukám évek óta ezt mondogatja, és mégis mindig együtt vannak.

Valószínű, hogy ha apukád felidegesíti anyukádat valamivel, akkor azokat a dolgokat így reagálja le. Különben meg, ha tényleg el akarnának válni, akkor úgyis szólnának, neked, ahogy te is írtad, hogy "kicsim, elválunk."

2010. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyámékat 30éve hallgatom.Ülj le beszélj velük,de mind a ketten legyenek jelen,ne külön-külön.
2010. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyámék is 2 naponta veszekszenek apró baromságokon, mégis jól megvannak 40 éve. Nem biztos, hogy el akarnak válni. Ha veszekszik az ember, meggondolatlanul is kimond dolgokat, amit nem gondol komolyan.
2010. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem se váltak el, pedig gyakran veszekednek és ők is szoktak ilyenekkel fenyegetőzni, hogy: MEGOLDHATJUK AZ EGÉSZET, ELVÁLUNK ÉS AKKOR NEM LESZ GOND!!!!! meg ilyenek...
2010. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yuda ***** válasza:
Tőlem elváltak és alátámasztom az első beírót: amikor elmúlnak a veszekedések,akkor nagyobb a baj,jön a válás,-úgyhogy még nyugi van. :))
2010. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!