Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dontson ha ugyanugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dontson ha ugyanugy szereti a gyerekeit mint almai asszonyat? Menjen. Vagy maradjon?

Figyelt kérdés

Egy kolleganom problemajara keresnenk megoldast...


Adott egy 3 gyerekes apuka (mind 3 gyerkoc ovis). A felesegevel a kapcsolatuk mar nem az igazi. Szexualis eletuk nagyon ritka. A ferj ugy erzi megtalalta az igazit egy masik noben, de a neje elott titkolja a kapcsolatukat. Folytonosan szenvednek egymas hianya miatt. A ferj valtott muszakban dolgozik, sofor... kora estetol keso estig dolgozik, heti valtasban. A feleseget elhagyna, de a gyerekeit imadja es nem tudna nelkuluk elni. Viszont ket csaladot eltartani se tudna. Almai szerelmet pedig nem akarja elvesziteni. Mivel a gyerekek meg nagyon kicsik, igy esetleges valas eseten a gyerekek mindenkepp az anyanal maradnanak. A ferj pedig ezt nem tudna elviselni.

Valakinek volna otlete, hogy mit tegyen a ket szerelmes? Hisz eletuk vegeig nem elhetnek igy titokban.


2009. márc. 10. 09:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
48%
Keddi 8:15-nek: a házasság szerződés? Aki annak tekinti, annak nem való házasság. A házasság az érzelmek, szeretet, kötődés, ragaszkodás megnyilvánulása. Ezek sajnos elmúlhatnak. Nem törvényszerű, de sajnos mindennaposak! Hogy ennek mi az oka, az sokrétű lehet, de addig senkit nem szabad elítélni, amíg a részleteket nem tudjuk.
2009. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
51%

Keddi 9:02:

"Hogy megalázza hülyének nézze azt a nőt aki szült neki 3 gyereket?" Miért kell egyből a végletekben gondolkodni? Te tudod, hogy a feleség hogyan viselkedett? Te tudod, hogy mi volt a kiváltó ok? Ennyi erővel, lehet, hogy a nő csinált hülyét az apából és az apa azért kezdett el másfelé kacsingatni.


"..ha valami elromlik akkor azt először megpróbálom rendbe tenni..." - alapvetően egyetértek vele, de ha az érzelmeken és a bizalmon esett csorba, akkor azt nem hiszem, hogy rendbe lehet hozni. Ha valakiből kiszerettél, abba nem hiszem, hogy parancsszóra újra szerelmes leszel (sajnos).


"Mint azt korábban is írtam az anya helyében már csak kib@szásból is odaadnám a 3 gyereket az ifjú szerelmeseknek" - te kib@szásból játszanál 3 gyerek életével? Lehet bosszút állni, de nem a gyerekekkel!!!


"3 gyerek mellett rengeteg mindenről le kell mondania az embernek, de sajnos általában csak a nők mondanak le a munkahelyükről, meg úgy általában az önállóságukról..." - ez megint tipikus női általánosítás! Én, mint férfi tisztában vagyok vele, hogy egy nő vállára több teher jut a gyereknevelés során. A nőnek ezt nem szabad felrónia, a férfinek meg ki kell vennie a részét az otthoni dolgokból. Most általánosítsak én is? A nők meg mind mártírnak képzelik magukat! (na, ez most, hogyan tetszett? gondolom felháborít!)


Ha nálunk olyan gondok merülnének fel, hogy a nejem mártirnak adná elő magát, és ezt a fejemhez vágná, akkor én felajánlanám neki, hogy menjen el dolgozni, de keressen legalább annyit, mint én, én meg otthon maradok a gyerekekkel és a háztartással. Azt hiszem mindketten elég hamar megtanulnánk értékelni a másik áldozatvállalását, bár nálunk ez működik enélkül is.


Maradok a női nem lelkes rajongója!

2009. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
77%

Igenis megalázza, mert mint a fejlécből kidrül a neje előtt titkolja a románcot.

Ha oda a bizalom és a szerelem akkor menjenek szét ne egy 3. legyen a váló ok, mert az kedvesebb szebb, megértőbb, meg bla... bla...A szerelem csak az elején lángol, később takarékon ég vagy sok esetben kialszik.Erre a szerelemre is ez vár.

Én nem játszadozom semmiféleképp a 3 gyerekkel, de ha te így gondolod,hogy ez a szerelem jogosan jár apának, akkor agyjunk már egy esélyt anyának is, hogy végre ő is kiszabaduljon a mókuskerékből, legyen ideje magára és egy szerelmes pasira is.És ekkor úgy betekintenék apa és az új asszonyka életébe is, hogy nekik vajon a 3 gyerek mellett is ugyanannyi idejük lenne egymásra, mint most???.

Hát nem hiszem.Amúgy meg pont itt olvastam egy férfi írta, hogy a férfiak nem mindig azért csalják meg a feleségüket, mert otthon nincs minden rendben, hanem csak úgy. Egyszólván a legtöbbjük épkézláb magyarázatot nem tud adni rá.

2009. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
74%
3 gyerek véletlen hihihi:röhög a vakbelem.Gondolom a pasi valamikor szerette a feleségét,vagy hogy gondolta elveszi aztán lessz valahogy?Vagy csinált 3 gyereket hogy az asszony kellöképpen le legyen foglalva amig ribancokat szed fel?Ha 3 kicsi gyerek van akkor a pasinak se ártana néha besegiteni a háztartásba talán volna idö a szexre is és a kapcsolatra is.Egy olyan anyuka és feleség véleménye akinek 2 pici gyereke van
2009. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!