Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dontson ha ugyanugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dontson ha ugyanugy szereti a gyerekeit mint almai asszonyat? Menjen. Vagy maradjon?

Figyelt kérdés

Egy kolleganom problemajara keresnenk megoldast...


Adott egy 3 gyerekes apuka (mind 3 gyerkoc ovis). A felesegevel a kapcsolatuk mar nem az igazi. Szexualis eletuk nagyon ritka. A ferj ugy erzi megtalalta az igazit egy masik noben, de a neje elott titkolja a kapcsolatukat. Folytonosan szenvednek egymas hianya miatt. A ferj valtott muszakban dolgozik, sofor... kora estetol keso estig dolgozik, heti valtasban. A feleseget elhagyna, de a gyerekeit imadja es nem tudna nelkuluk elni. Viszont ket csaladot eltartani se tudna. Almai szerelmet pedig nem akarja elvesziteni. Mivel a gyerekek meg nagyon kicsik, igy esetleges valas eseten a gyerekek mindenkepp az anyanal maradnanak. A ferj pedig ezt nem tudna elviselni.

Valakinek volna otlete, hogy mit tegyen a ket szerelmes? Hisz eletuk vegeig nem elhetnek igy titokban.


2009. márc. 10. 09:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
72%

gondolom a kolléganő a 3. fél...

tudod, lehet ez baromira gonoszul hangzik, de a pasi már FÉRJ, és APA, neki már van családja, akikről gondoskodnia kell!és ez szerintem "erősebb" kötelék, mint a szerelem, mert mint tudjuk, az egy idő után elszáll, és akkor mi lesz?otthagyja a másik nőt is?gondolom a feleségénél is azt érezte, mint a kollégádnál, hisz akkor nem házasodtak volna össze...és mekkora önző disznó már a pasi?csak azért, mert imádja a gyerekeit, elvenné őket az anyjuktól?hogyan gondoskodna róluk, ha ilyen a munkája? mennyire semmibe veszi a feleségét, ha képes lenne megfosztani egyszerre a gyerekeitől, és a "társtól" is?

mekkora "főnyeremény" ez a pasi!

ui:nem vagyok begyöpösödött, csak egy 21 éves menyasszony.

2009. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%

Hát az ilyen hősszerelmesnek talán előbb kellett volna gondolkodnia,mielőtt 3 ártatlan gyereket odacsinál egy olyan nőnek akit nem "álmai asszonyának"képzel.Most viselje a következményeket,és először is a gyerekei érdekeit,és azét a nőét tartsa szem előtt aki gyerekeket szült neki.

De nem értem az ilyen ostoba nőket sem,mint ez esetben"álomasszony".Mégis mit képzel,vele majd fenékig tejfel lenne?A rózsaszín köd addig tart,amíg csak az ágy közös.Majd ha a problémák gondok is azok lennének gyorsan elszállna.Undorítóak és mocskosul egoisták az ilyen alakok,akik a saját egójukért képesek tönkretenni egy nőt és a gyerekeiket.Az a buta liba meg majd kijózanodik a hideg valóságtól.Szánalmas!!!

2009. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Minden férj ezt mondja. Csak egy kis izgalmat keres.

A hapsi akármilyen jó, van egy testi hibája: nős!

Keressen a kolléganőd másik pasit, s ezzel ne is beszéljen egy szót se többet.

Te mit mondanál, ha meg akarnál kapni egy nőt: Van egy feleségem kicsit unom, de szeretem sose fogom elhagyni, feküdj már le velem egy kicsit közben? Így nem igen érnél el sikert.

Egy 3 gyerekes anya megbocsájt egy kis félrelépést, ha meg is tudja.

A kolléganőd 5 ember érdekében+a születendő gyerekei érdekében sürgősen lépjen ki ebből a kapcsolatból.!

Bár lehet hogy nem olyan komoly a másik részről, tényleg minden férfi ezt mondja. Az is néha, aki szereti a feleségét.

Az életünk szerelmével nem kell együtt élnünk, de a gyerekeinkkel igen. Maradjon plátói szép emlék. Ez a legjobb a mit tehetnek. Örüljön, hogy találkozott élete szerelmével, aztán keressen egy párt, akivel élhet. És erre boldogan fog mindig emlékezni.

2009. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Évekkel ezelőtt, lehet úgy 10 éve is már, engem is megérintett valaki, aki akkor már apa volt és férj. Imádta a gyerekét, és a gyerek miatt nem akart válni, de engem meg nagyon akart. Nem éltek egyébként jól, utóbb kiderült a feleségének is volt már évek óta szeretője. Végül kihátráltam ebből a helyzetből, mert nem akartam, hogy miattam váljon el a családjától, és hagyja magára a gyerekét. Jött egy másik lány, aki nem futamodott meg, és ma ő a felesége ennek a férfinak. Nemrég összefutottam ezzel a férfival, és megkérdeztem, hogy élnek, milyen az új asszony? Ugyanolyan, mint a régi, csak szőkébe. Megérte?!
2009. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

Akinek 3 év alatt 3 gyereket nemzett, AZ álmai asszonya.

Nem volt rég!!!Rendbe fog jönni a kapcsolatuk valószínűleg, ha nem lesz anya ennyire magára hagyva a gondjaival, meg időben is.

Nem kéne ebben akadályozni őket.

2009. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
Ez a tipikus hülye duma, hogy a feleségét elhagyná, de a gyerekeit nem. Írod, hogy két családot ebben a helyzetben eltartani nem tud. Mertha elválnak, akkor mi lesz? A három gyerek minimum 40 % gyerektartást fog kapni, ugrik a lakás stb. Attól még a gyerekeiről kell gondoskodnia, hogy elválik. Gonosz leszek, és az is eszembe jut, hogy ennek a pasinak talán még tetszik is a helyzet. Van három gyereke, mégis forognak utána a nők, és sajnálják.
2009. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

A 3 gyerekes barátnőm férjére évek óta hajt a szingli kolléganő. Össze is jöttek, 1 év múlva kiderült, egy év párhuzamos szenvedés, 20 kiló fogyások.Most apa elköltözött gondolkodni, a gyerekek utálják, és mindegyik felszedett valami viselkedési problémát(elhízás, csecsemős nyávogás,dudlizás 8 évesen, teljes szótlanság)

de a feleségével egyre jobban vannak, a szex job mint az elején, a barátnőm kivirult. A nőci meg már 32 és se gyerek se család se előrelépés, csak mindenki megutálta, és fel kellett mondania. A legjobban a faszi járt, mindent megkap mindkét nőtől, legrosszabbul a gyerekek, olyan jók voltak, de ez mindig meg fog látszani rajtuk.

Én is elváltam örülök, de a fiam 22 évesen nem tette túl magát, hogy 16 évesen elváltunk.Nagyon megviselte. A lányom más alkat, ő csak gyomorpanaszokat kapott, de az egy év alatt elmúlt.

2009. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%

Egy szerelmesnek nehéz ezt elhinni, de tégy meg mindent, hogy megmentsd a kolléganődet. Mutasd be agglegényeknek.Meg elváltaknak. És kezdő fiúknak.

Ez a férfi biztos hogy nem az IGAZI. Amíg vele van, addig nem fogja megtalálni az igazit. (A bácsit meg annyira ne sajnáljuk azért. Jó a dumája)

2009. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%
Amikor az ember férjhez megy/megnősül, eltemeti az életét (ezért van a "tor", és régen a kocsin vivés, a kísérés a faluban stb) szóval elhagyja az egyéni álmait, hogy a családjáért éljen. Aki elbizonytalanodik, vagy megtorpan, azt segíteni kell, hogy visszataláljon, mert az az ő álma. Föggetlenül attól, hogy szerelmesek vagyunk belé vagy sem.
2009. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a "kolléganőd" nem tette még fel a kérdést magában,hogy vajon mit várhat egy ilyen férfitól?Aki ennyire szereti tiszteli a gyerekei anyját a szerelmét,"álmai asszonyát",mert gondolom a felesége is ezekben a státuszokban volt mikor elvette.Ha 3 gyerekük van csak közösen tervezték leélni az életüket.De ha ez a férfi ennyire megbízhatatlan,hogy ma a "pap,holnap a papné"akkor,hogy lehetne megbízni benne?A feleségét nagyon sajnálom ennek az egoista disznónak,a "kolléganőd meg meneküljön tőle olyan messze amennyire csak tud ha van esze.(Remélem nem sértelek meg,de nekem olyan szaga van a kérdésnek,hogy Te magad vagy a "kolléganő".)

Ez esetben nagyon jól tudod,hogy mibe másztál bele,jobb lesz menekülőre fogni.

2009. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!