Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dontson ha ugyanugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dontson ha ugyanugy szereti a gyerekeit mint almai asszonyat? Menjen. Vagy maradjon?

Figyelt kérdés

Egy kolleganom problemajara keresnenk megoldast...


Adott egy 3 gyerekes apuka (mind 3 gyerkoc ovis). A felesegevel a kapcsolatuk mar nem az igazi. Szexualis eletuk nagyon ritka. A ferj ugy erzi megtalalta az igazit egy masik noben, de a neje elott titkolja a kapcsolatukat. Folytonosan szenvednek egymas hianya miatt. A ferj valtott muszakban dolgozik, sofor... kora estetol keso estig dolgozik, heti valtasban. A feleseget elhagyna, de a gyerekeit imadja es nem tudna nelkuluk elni. Viszont ket csaladot eltartani se tudna. Almai szerelmet pedig nem akarja elvesziteni. Mivel a gyerekek meg nagyon kicsik, igy esetleges valas eseten a gyerekek mindenkepp az anyanal maradnanak. A ferj pedig ezt nem tudna elviselni.

Valakinek volna otlete, hogy mit tegyen a ket szerelmes? Hisz eletuk vegeig nem elhetnek igy titokban.


2009. márc. 10. 09:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%
hát a kolléganö szégyelje magát ha képes lenne a gyerekeitöl elvenni az apját!az apa meg a f+rka helyett gondolkodott volna az agyával mielött 3gyereket csinál!sztem a kolleganö keressen magának egy szingli férfit és ne tegye tönkre más házasságát!
2009. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
85%
A szerelemről kell lemondani, mivelhogy a gyerekekről nem lehet. Már megszülettek. Jól beválasztott az anyjuk is.
2009. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
65%
Ez elég fogós kérdés. Ha a férj már más nőre kacsintgat, akkor ott már gondok vannak a házasságban. Vagy megpróbálják helyrehozni, vagy nem. Mivel a férj már másba szerelmes, ezért nem hiszem, hogy törni fogja magát, hogy jobb legyen a kapcsolat. Én azt mondom, hogy ha menni kell, akkor menni kell. Sajnos, ezt legjobban a kicsik fogják megszenvedni, de ha valami nem működik és valószínűleg az egyik fél nem is akarja helyrehozni, akkor jobb külön. Jobb, ha most válnak el, mintha később esetlegesen eldurvul a helyzet és mindennapos lesz a vitatkozás, azt még jobban megszenvednék a gyerkőcök. Lehet, hogy a kolléganőd csak rövid kitérés lesz az életében, de volt oka, hogy vele foglalkozzon, ami az lehetett, hogy elromlott a házasság (jó házasságban a kolléganőd megszakadhatott volna, akkor sem figyel fel rá az apuka). Mindezek mellett őszinteséget tanácsolok a kedves fiatalembernek, mert ha tévednék és szeretné helyrehozni a kapcsolatát az anyukával, akkor ezt fontos megbeszélni.
2009. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

3 gyerekkel nemigen fog ugrálni. Illetve csak ugrál.

Nekem is volt olyan elnyomott férj"-em, aki azt mondta, én vagyok a NŐ az életében. Közben az asszony terhes lett megint. Én azóta megtaláltam életem párját, boldog vagyok, de ez a férfi ma is mindig megkérdi, hogy nem lehet-e valami. Úgy közben. De a feleségéhez azt mondta "megtalálta a kulcsot" Reméljük, ez a sofőr úrnak is sikerül. De a kolléganőd magával foglalkozzon, ne a hapsival. Hadd oldja az meg a saját életét. Ha én akkor még ezzel a nőssel elhúzok pár évet, talán elveszítettem volna a szerelmemet, akivel úgy érzem, van még 50 évünk együtt.De ha akkor nem lettem volna szabad, talán mást talált volna, pedig soha senkivel nem volt olyan jó, mint vele (nem vagyok mai csirke)

2009. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen a szerelem elszáll. Jött a kolléganő, és mi lesz ha nála is elszáll. Ő is ottmarad 3 gyerekkel aztán meg jön a következő "nagy" szerelem. Ez a pasi kicsit gondolkodhatna azért. Ha az én férjemről derülne ki ez repülni de nyomban és letehetne a gyerekek láthatásáról is. 25 éves anyuka
2009. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ehhez csak annyi a hozzáfűzni valóm, hogy szégyellje magát az a férfi, aki elhanyagolva érzi magát a 3 gyereke és felesége mellett olyannyira, hogy másik nővel foglalkozik másik nőre fordít időt ahelyett, hogy az elhanyagolt felesége nőiességét turbózná kicsit fel, illetve a gyerekeivel törődne.Én a feleség helyébe már csak kib@szásból odaadnám a 3 gyereket, hogy tessék neveljétek.Kíváncsi vagyok a kedves kolléganődnél meddig tartana a nagy szerelem???És apukából kiindulva a kolléganőd kis idő múltán elkezdhetne parázni, hogy apuka merre jár és mit csinál???Meg is érdemelné a sorsát.
2009. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
76%

Na még ez kéne! Ott maradna a kolléganőd 3 más gyerekkel.

(az unokatesóm felnevelte a magáé mellett a férje lányát is, mert apa elkujtorgott. Most az ő lánya férjhez ment, ketten élnek a nevelt lánnyal. Szeretik egymást, na de 3?? és ezek a kicsi gyerekek biztos utálnák a kolléganődet.

Milyen szép hétvégék meg nyaralások lennének..Pénz SE, 3 gyerek nyávog, alátesz, negyedik gyerekre gondolom nemigen vágyik az apjuk..apa hamar megunná, s keresne vigaszt egy új nőcinél.

2009. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem írsz kommentet ennyi válaszra?

Beletrafáltam,és Te vagy "kolléganő"?

Én nem ítéllek el ez esetben sem,inkább sajnállak.Gondolkozz mibe másztál,és hátrálj ki mielőbb.

Ez a pasi egy szemét alak nem más.Akinek munka,3 gyerek és feleség mellett van ideje nőzni,az milyen ember?

2009. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
85%

Na hogy a félreértéseket helyére tegyük.

3 gyerek után 50%gyerektartás jár.Plusz ha anyuka " ügyes",kérheti a rendkívüli kiadások felét(iskolakezdés,táborozás,szemüveg stb)tehát mindenképpen 2 családot kellene eltartani,ami ugy e képtelenség,tehát kolléganő számoljon azzal ,hogy neki kell eltartani élete szerelmét.A lakásuk az exnél marad,kérhet rá használati jogot,amíg a legkisebb gyerek 18 éves lesz,addig bent lakhat,a férjének fizetnie használati díjat nem kell,ellenben ha hitel van rajta az közös.(tehát kolleginának itt is be kell segíteni)

A gyerekek láthatása az kéthetente hétvége,szünetek fele,nyáron 3-4 hét folyamatosan.Ilyenkor neki kell majd ellátni,tanulni velük(apuka eddig nem tette ezentúl se fogja,mert ha volt ideje nőzni sofőrként,akkor a gyerekeit nagy ívben lesz...)Szóval lehet,hogy míg ő más gyerekeit rendezgeti,addig apuka keresi élete következő nagy nőjét!

Véleményem szerint az lenne a legjobb ,ha kollegina összebútorozna apukával,a felesége meg tudna találni egy férfit aki megbecsüli,meg jó példát mutat a gyerekeknek!Mert egy ilyen alak családot azt nem érdemel...

2009. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem tartsa meg mind a kettőt. Család+szerető. Csak ne tudják meg otthon!

Mert a férfi nevében tetted fel a kérdést eredetileg.

2009. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!